איך מסבירים לאישה שזה נגמר (רגשית, קוגניטיבית, אין משיכה)

fawziya

Member
איך מסבירים לאישה שזה נגמר (רגשית, קוגניטיבית, אין משיכה).

אחרי הרבה שנים של הרגשה של דחייה ואכזבה ושבירה (הכל קשור ליחסי מין). כבר לא משנה מי צודק ומי לא אבל, החשק הוא אפסי (ממש אפסי)

in bal1

Well-known member

אחרי הרבה שנים של הרגשה של דחייה ואכזבה ושבירה (הכל קשור ליחסי מין). כבר לא משנה מי צודק ומי לא אבל, החשק הוא אפסי (ממש אפסי)
אחרי הרבה שנים טבעי ונורמלי לדעתי שזה קורה.ואם מישהו יאמר לך אחרת אז סלח לי הוא סתם.....
האם כבר דיברת איתה? או עדיו לא ואתה חושש מתגובתה? ייתכן שהיא מרגישה כמוך וגם היא מחפשת את הדרך לומר לך.

תנסו להכניס עוד אישה למיטה. במידה ושניכם מסכימים לזה כמובן.
יודע שיש אנשים שהדבר הזה אינו מקובל אצלם. אך בכל זאת אני חושב שכדאי לנסות את הטריק הזה כצעד אחרון לפני הפירוק הטוטאלי של הזוגיות.

מריוס זכריה

Member
מנהל
השאלה היא מה זה בדיוק "זה נגמר"?
זה רוצה גט עכשיו?
זה רוצה גט בעתיד?
זה אומר אני כועס עליך ואנחנו ברוגז?
זה אומר אני רוצה אחרות?

חדד מסרים...

fawziya

Member
לא גט - לא עכשיו ולא בעתיד.
זה הרבה מעבר "אני כועס עליך ואנחנו ברוגז"
"זה אומר אני רוצה אחרות?" -לא אבל אולי כן בעתיד הרחוק.

זה יותר בכיוון לחיות ללא שום ציפיות (אינטימיות ותשוקה) וכך לחיות ללא עוד אכזבות קשות! זה קשה אבל עדיף.

בין השאר, מעוניין בהבנה יותר עמוקה למה זה קרה ומה אחריות כל צד וכמה זה קשור באישיות של כל צד (כמה יש שלום עם העולם הפנימי, כמה שליטה יש, מה "הסוד" ....)

nothing but the truth

Well-known member
לא גט - לא עכשיו ולא בעתיד.
זה הרבה מעבר "אני כועס עליך ואנחנו ברוגז"
"זה אומר אני רוצה אחרות?" -לא אבל אולי כן בעתיד הרחוק.

זה יותר בכיוון לחיות ללא שום ציפיות (אינטימיות ותשוקה) וכך לחיות ללא עוד אכזבות קשות! זה קשה אבל עדיף.

בין השאר, מעוניין בהבנה יותר עמוקה למה זה קרה ומה אחריות כל צד וכמה זה קשור באישיות של כל צד (כמה יש שלום עם העולם הפנימי, כמה שליטה יש, מה "הסוד" ....)

עדיין לא ברור.
האם שאתה אומר בכיוון של לחיות ללא שום ציפיות אתה מתכוון לגביך שאין לך למה לצפות? כי אם זה המצב - מדוע אתה צריך להסביר לאישתך?
האם הכוונה שהיא לא צריכה לצפות ממך לשום דבר (אינטימיות תשוקה) ? תגיד לך שמבחינתך יש לה התר לעשות סקס עם אחרים.

והשורה האחרונה הכי מוזרה - כי אם עבר הרבה זמן ואתה בכיוון של לחיות ללא שום ציפיות , וכבר לא משנה מי אשם - אז מה תועיל לך הבנה עמוקה? מדבריך הרושם שהמצב אבוד.

fawziya

Member
למען הבנה מה חלקי בכל הסיפור, אולי הבנה זו תעזור בניהול החיים בעתיד. הסיפור רובו קשור לציפיות של אינטימיות ותשוקה, דברים ש "מדליקים" את הגבר הם עבורה לא נוחים "וילדותיים"! - דברים פשוטים כמו איזה שמלה ללבוש, הודעות בואטסאפ, ....

nothing but the truth

Well-known member
למען הבנה מה חלקי בכל הסיפור, אולי הבנה זו תעזור בניהול החיים בעתיד. הסיפור רובו קשור לציפיות של אינטימיות ותשוקה, דברים ש "מדליקים" את הגבר הם עבורה לא נוחים "וילדותיים"! - דברים פשוטים כמו איזה שמלה ללבוש, הודעות בואטסאפ, ....

החלטת להתייחס רק לנקודה האחרונה (מעניין למה...) . איך שלא יהיה - לעתים פשוט אין התאמה מינית בין אנשים, ולכן אני לא בטוח שתהיה תרומה להבנת "חלקך" בסיפור , כי עם מישהי אחרת זה יכול להיות אחרת לגמרי.

fawziya

Member
ההרגשה היא הרגשה של "טראומה", יש כבר פחד והרתעה מה זה יכול להיות עם "מישהי אחרת"!

מריוס זכריה

Member
מנהל
מערכות יחסים זה דבר מורכב. זה לא עובד לפי סיסמה כזאת או אחרת.
אם אה רוצה להבין ברצינות מה קרה, ולקבל כלים להמשך, הדרך היא ללכת לטיפול ולדבר על זה לעומק.
זה יכול להיות טיפול זוגי, יחד איתה, או אם אחד מכם לא רוצה, תלך לבד.

fawziya

Member
מורכב מאוד.
הבנתי (אולי הסובייקטיבית) למה שקרה היא:
פנטזיות של הבעל שלא מובנות\מקובלות מצד האישה. ההרגשה היא פער בין האני לבין האחר, מה שהוביל להרגשה של "בושה" באשר לפנטזיות (פנטזיות בסיסיות לדעתי - ברובן!) אחת הפתרונות הוא "לוותר" על הפנטזיות - אבל זה פירושו שזה נגמר (אין חשק, אין משיכה).

nothing but the truth

Well-known member
מורכב מאוד.
הבנתי (אולי הסובייקטיבית) למה שקרה היא:
פנטזיות של הבעל שלא מובנות\מקובלות מצד האישה. ההרגשה היא פער בין האני לבין האחר, מה שהוביל להרגשה של "בושה" באשר לפנטזיות (פנטזיות בסיסיות לדעתי - ברובן!) אחת הפתרונות הוא "לוותר" על הפנטזיות - אבל זה פירושו שזה נגמר (אין חשק, אין משיכה).

מצטרף לדעתו של מריוס
רק לדעתי במקרה שלך עדיף טיפול פרטני ולא זוגי.

נערך לאחרונה ב:
למעלה