איך רואים שהריאלטי הזה מבויים-כששאלו את רי

לירז80

New member
איך רואים שהריאלטי הזה מבויים-כששאלו את רי

טה מה יכול להיות בתוך הצלחת היא אמרה דג ואז היא אמרה "ודג זה בשר" כאילו מה הם רוצים להגיד לנו שדוגמניות מפגרות כאילו בישביל מה היא הייתה צריכה להגיד "ודג זה בשר"?????????????????????????????.

Michal s3

New member
אני אומנם לא סוניק

אבל כדי שתרגע\י, הנה ה"מקושר" בשבילך פשוט מאוד נכנס לכתובת הזו -- > http://net.mekusharim.co.il/mainpage/main.aspx יש לך שם עמוד הרשמה, תלחץ על זה ואז יפתח לך עמוד שתצטרך למלא בו פרטים.. משם כבר אין במה להסתבך קפיש?

לרוב לא שמים שם טלפונים.../images/Emo118.gif

זה להיות מקושר דרך האינטרנט.. וברור שמפורסם לא ישים את הטלפון שלו, זה אבסורדי

פנומן 72

New member
כבר טחנו את הנושא הזה פה

אנשים שהם צמחונים אידאולוגיים (כמוני) לא רואים הבדל בין דג לבשר. אז במקרה הזה היא היתה צריכה להבהיר לכל אלה שכן עושים הבדל, שמבחינתה "דג זה בשר" - וטוב עשתה.

לירז80

New member
האמת שגם אני צמחוני אבל אני לא חושב שדג זה ב

שר למרות שזה דוחה אותי

פנומן 72

New member
אבל אף אחד לא שאל אותך

שאלו את ריטה והיא אמרה שזה מגעיל אותה כי דג זה חי כמו שתרנגולת זה חי כמו שפרה זה חי. ואם לכל מי שחי יש עור ועצמות אז יש לו גם בשר. זה לא בשר מבחינה הלכתית יהודית אלא מבחינה אידאולוגית. היא תימצתה את זה במשפט אחד וצריך לכבד את זה. נכון ?

לירז80

New member
נגמר! אתמול בשיר בסוף הקריאן אמר:אחראי הרבה מ

ריבות בכי צחוק ואהבה הגיע הזמן להיפרד ואז הראו את כל ההדחות עד לקטיה כולל עם מנגינה עצובה כזאת

כן, גם אני נזכרתי שעברנו על זה../images/Emo118.gif

ובדיוק, אני לא מבין מה ההסתערות הזאת שהיתה על ריטה - היא לגמרי צודקת.. אני שמח שהיא עמדה על שלה. אפילו המשפחה שלי תהתה מה הקטע של ריטה והסברתי להם את מה שהסבירו כאן.. וזה נכון! הדיאטן הכי מציק לי..

למעלה