אני בדילמה...

mickeym

New member
אני בדילמה...

תראו, אני בדילמה... אני בא מבית שבו במשך שנים הצביעו למפלגת העבודה אבל זו פעם ראשונה בחיי שאני חושב באמת למי לתת את הקול שלי... על פואד אין צורך לדבר, אני מתבייש במדינה שבה אדם כזה היה שר ביטחון. האדם שקרן, יס-מן של שרון, ומניפולטור מגעיל! מה פתאום הוא נזכר שיש בעיות כלכליות, או שהוא נזכר להוריד התנחלויות- כי מצנע היה שם. הוא חלק מממשלת כישלון- והוא, לא שרון, הגורם היקרי לכישלון. למה? כי את דעותיו של שרון כולנו מכירים (ולפחות הוא לא שקרן ונוכל) אבל בלי פואד הממשלה לא הייתה שורדץ והיו לנו בחירות מזמן, וכך הכנסת המוזרה הזו הייתה מתפזרת. אם פואד נבחר- אני מצביע שרון- בניגוד לכל האידאולוגיה שלי. גם מצנע הוא לא מציאה גדולה. תסלחו לי אם אני לא מאמין לאדם שנכנס לחיים הפוליטים לפני חודשים ספורים ומוכר לנו לוקשים שהוא יודע איך לתקן את המצב. שקודם יתגלח!
אבל ברצינות, אין לו נסיון, והוא ירסק את המפלגה. את חיימק´ה אני אוהב באופוזיציה, אבל הסתדרות של היום היא דוגמה חייה למה שרמון יעשה לממשלה אם יבחר, למרות שאישית הוא עדיף על שני הקודמים. לא יודע, אולי כדאי להצביע שינוי... בסה"כ המפלגה שלנואידה את דרכה. אין לה מתווה מדיני ברור ואין לה מתווה כלכלי בכלל. אז אני כנראה אצביע לשינוי...

רפי2002

New member
מצנע נכנס לפני חודשים ספורים

לפליטיקה? התעמולה של פואד הצליחה, הא? אני לא רוצה, ובוודאי שאני לא יכול להשות בין מדינת ישראל לעיר חיפה אבל בכל זאת, להיות ראש עיר של עיר גדולה כמו חיפה במשך 10 שנים אתה יודע מה זה? בכלל, כל תפקיד שאתה מבצע 10 שנים מראה על נאמנות ורצון טוב! תראה לי עוד בן אדם אחד בפוליטיקה שנשאר 10 שנים בתפקיד? אין כזה! בקשר לניסיון...פואד אתמול אמר "איך תנהל את מסע הבחירות בלי נייסון" זה שטויות! למה פואד ינהל לבד את הבחירות? למה שרון מנהל לבד? לא! יש להם עוזרים בשביל זה...

EverMan

New member
אם אתה בא מבית מערכניק

איך אתה יכול להצביע למפלגה ליברלית ? מבחינה כלכלית ליברלית , ומבחינה מדינית אין להם דרך כלל... איך אפשר להצביע מפלגה כזו ? מצנע לא בא ואומר שיש לו הכל , אבל יש לו הדרך של המפלגה - וזה דיי והותר. יש למפלגה תוכנית מדינית , וזה פתרון טוב דיו. חיים הוא אוהב אופוזיציה - אבל הוא גם היה שר בשני ממשלות שתפקדו מצוין. אחת מהן אולי הכי טובה. ובכלל - למפלגה יש ואני מדגיש יש דרך מדינית , אם זו תוכנית הגדר , ההפרדה החד צדדית , או שלום בדרך רבין , (מה שצריך לעשות כי זה תוכנית שבאה בעקבות אחרת). מבחינה כלכלית - בהתחשב בכך שאנחנו מקום שני בכנסת בהעברת חוקים חברתיים , ומקום ראשון בכך שאר החוקים - אז זה לא נכון להגיד כך. היה לנו יו"ר שבמשך שנה וחצי לא היה אכפת לו דבר מלבד הכסא - עכשיו יבוא אדם שכן אכפת לו גם מהכלכלה , גם מהחברה , גם מהמדיניות , ואפילו מהביטחון.

למעלה