"אני מאוכזבת שיש לי שוב בן" קראתי הבוקר

"אני מאוכזבת שיש לי שוב בן" קראתי הבוקר

בהודעה בפורום אחר, זו כבר הודעה שניה בשבועיים האחרונים בה אני קוראת על נשים בהריון שממש התאכזבו כששמעו שיש להן בן (עד כדי כך שפתחו הודעות בפורומים שונים)כי הן חלמו על בת בשמלה ורודה עם קוקיות . מה דעתכן? מה היו ההעדפות שלכן לגבי מין הילדים?

smagi

New member
לי זה ממש לא הפריע בן/בת

בהריון הראשון בהתחלה אמרו לי שיש לי בן ובעלי התאכזב נורא, הוא תמיד רצה בת. החלום שלו ילדה קטנה עם קוקיות ולקחת אותה לעיר לטייל ולקנות לה גלידה
אחר כך שאמרו לנו בת, לא היה מאושר ממנו. אני לא מבינה את הדבר הזה שלהורים משנה בן או בת.

litzuf

New member
לי בכלל לא היה מנשנה מה המין של העובר....

כל ההריונות התפללתי שרק ייצאו בריאים... לפי דעתי לא מגיע לאמא הזאת להיות אמא, אם היא מאוכזבת מהבן שלה, שאפילו עוד לא נולד.

black lilith

New member
אני רוצה בת אבל במצב הנוכחי נמשיך לנסות

אני בהריון של בן שלישי. אמנם הפעם כולם היו משוכנעים שהנה מגיעה הנסיכה אבל מה לעשות עוד לא למדנו איך עושים בנות. אני מאוהבת בשני האפרוחים שלי וגם בזה שתכף יגיע כך שלא התאכזבתי רק היתה מן תחושה של - נו טוב זה רק אומר שיהיה לפחות עוד הריון

litzuf

New member
אצל ההורים שלי , אחרי ארבע בנות.. הגיע הבן...

אולי ככה יהיה אצלך... תמשיכי לנסות...

שרוןשקד

New member
לא, יש גבול לכל תעלול

הוא אןמר שאחרי זה אנחנו כבר סוגרים את הבאסטה אני אומרת נעבור את זה ונדבר יכול להיות שאהיה "אם הבנים שמחה" והם יביאו כלות

יכולה להבין.....

אם כי הניסוח...."מאוכזבת שיש לי בן".....קצת צורם ולא במקום. אבל בהחלט יכולה להבין את הכמיהה והרצון לבת. {אני אמא לבן ושתי בנות}

מבינה את הכמיהה - בהחלט, אבל לא

יכולה להבין אמא שאומרת שהיא כבר מרגישה רע ביחס לתינוק שעוד לא נולד לה - רק כי זה בן ולא בת כמו שהיא קיוותה.

mAmA MiSiSiPi

New member
זה שיש בבטן עוברית

לא אומר שהיא תהיי ילדה בשמלה ורודה וקוקיות אולי היא תרצה רק ג'ינס וטי שרט ושיער קצר אולי היא בכלל תהיי לסבית בתור מי שבהריון שלה לא ידעה אם העובר שלה בריא עד שבוע 25 דווקא בגלל שהוא בן {מחלה גנטית} אני ממש לא יכולה להבין אכזבה שכזאת.

אנאהיא

New member
טבעי שרוצים את שני המינים ../images/Emo68.gif../images/Emo12.gif

אבל בשורה התחתונה - ללדת ילד/ה בריא/ה ומושלם/ת זה הדבר החשוב ביותר. ושיהיה להם מזל בהמשך חייהם.

אצלי היה הפוך ממה שרציתי אבל בסיכומו של

דבר אני מאושרת שיש לי משני המינים וששניהם בריאים. (והבת שלי ממש לא אוהבת וורוד וקוקיות, דווקא הבן כן......)

ממש לא הטריד אותי אם זה בן או בת מה שכן

הטריד אותי שייוולד ילד/ בריא/ה! כי זה מה שחשוב לדעתי!

dafgol

New member
מה שבא ברוך הבא

העיקר שתהיה ברית
האמת שאני תמיד רציתי
ים, רציתי 3 בנים....בפועל יש לי שני בנים מדהימים וילד בן 40
לו הייתי זוכה בבת, הייתי מאושרת בדיוק אותו הדבר, למרות שבתוך תוכי כאמור רציתי בנים. גם אם היו לי בנות, סביר להניח שלא הייתי מלבישה אותן בוורוד עם שמלות וקוקיות.....בשביל זה יש בובות ברבי,,,,לא ?

SIKU

New member
דווקא יכולה להבין

האכזבה היא לא מהעובר שבבטן אלא משיברה של הפנטזיה. לכולנו יש פנטזיות לגבי הילדים שלנו לפני שהם נולדים ואנחנו לאט לאט נפרדים מהפנטזיה הזאת בדרך כלל אחרי שהם נולדים. כשהוא בוכה כל הזמן או לא מוכן לינוק או מתחיל לזחול מאוחר או שהשיער שלו לא בלונדיני/אדמוני/שחור כמו שרצינו וכן הלאה. כל פרידה מהפנטזיה היא צביטה (קטנה יותר, גדולה יותר) בלב. אם אנחנו מודים בכך יותר כל לנו להתמודד. אם אנחנו מכחישים הכאב הזה יבחר לצאת בצורה אחרת. אז נכון שכשחזרתי מסריקת מערכות וכולם שאלו אותי את שמחה שזו בת עניתי שאני שמחה שהכל תקין. אבל עדיין שמחתי מאד גם שזו בת. אני מניחה שאם הייתי מתחילה עם בנות אז גם הייתי מאד שמחה לבן.

צודקים במאה אחווז ! כנסו לפה כתבה חדשה בנושא

http://alma.bking.co.il/?v=Eilat http://alma.bking.co.il/?v=Eilat http://alma.bking.co.il/?v=Eilat

כשהייתי בהריון עם הקטנצ'יק שלי

רציתי בת בשביל אמא שלי. היו רק נכדים בנים והיא מאוד רצתה נכדה. אבל לא התאכזבתי בכלל שנודע לי שיש לנו עוד בן. מאוד שמחתי. אני אומרת שיותר קל לגדל 10 בנים מאשר בת אחת. לא יודעת אם אני מצטערת שאין לי בנות. יותר מצטערת שאין לי אחות.

למעלה