אני צריך עזרה

oren827

New member
אני צריך עזרה

החלטתי עקב תקציב נמוך לקנות PA80 אבל גם מזה השתגעתי הלכתי לראות כמה כלים האחד אומר יש לי הארד דיסק ושני כרטיסי פלאש השני אומר אין לי הארד דיסק אבל יש לי טורקיש קארד השלישי אומר שהוא לא מבין בכלום וזה האורגן ככה מהחברה הרביעי אומר אחי זה ממש פשוט מפרקים ומרכיבים הארד דיסק רגע רגע רגע תעצרו כואב לי הראש למה צריך הארד דיסק ?????? סמפלר הבנתי שזה לדגימות סאונד טורקיש קארד זה גם סאונדים ומקצבים אבל בעיקרון הבנתי שאפשר להוסיף לו 48 STYLE אז למה צריך הארד דיסק אנשים טובים אפשר תשובות לפני שאני מוציא כסף אני לא רוצה להצטער אחר כך ואם יש מישהו שממש מבין בקורגים אני אשמח אם ירצה לדבר איתי תודה רבה ושבוע טוב

לא הארד דיסק ולא סמפלר ישנו לך ת'חיים

סבלת מספיק עם הGEM. תקנה אורגן חדש.אפשר PA500-E50-S900 ושות'.

oren827

New member
הייתכן?

שאולי PA500 יספיק לי אבל השאלה היא האם הדגימות שיש בPA500 יספיקו לי להופעה מזרחית ובקשר להארד דיסק באורגן רציתי לדעת בשביל מה זה טוב אם זה רק בשביל לשמור מקצבים אז זה מיותר כי 48 מקצבים להוספה שיש בכלי זה די והותר תודה

לא ממש מבין אותך../images/Emo12.gif

לאורך כל ימי הפורום כבודו טוען שהGEM שלו הוא גרוע-אי אפשר להכניס מקצבים בגלל שלא פיצחנו את עניין הסיומת וכן הלאה. אני במקומך לא הייתי קונה גם KORG! הוא גם מורכב יותר-מסובך יותר מבחינת מקצבים.נראה לך שסמפלר-הארד דיסק ושות' עובדים בשיטת הכנס הפעל? ממש ממש לא בטוח...זה שוב סיומות ושות'. הקארד הטורקי של KORG לא ממש יענה על צרכיך.לא חסרות טרבוקות ומקצבים כחול אשר על שפת הים באינטרנט. דווקא אחרי כזו אכזבה מרה וממושכת, אני במקומך הייתי הולך על הS900 של ימהה.יהיה לך נוח לתפעל אותו-קל מאוד להעביר מקצבים ולשמוע לפני ההורדה-נוח מאוד להכין אותו להופעה-האמינות של ימהה גבוהה יותר מכל האורגנים האחרים.הוא לא נתקע גם אם תעמיס עד קצה היכולת-קל משקל ועוד ועוד. צריך חביבי סבלנות.אם היה לי GEM, הייתי מפצח אותו בעל כורחו.לקח לי זמן גם לפצח את הPA50! שורה תחתונה-הכלי הכי נגיש בשבילך הוא הS900

אליסף12

New member
לך על קורג,אפילו ה pa 50

אשמח לעזור,כולל מקצבים והכל. דבר איתי (אין לי זמן לכתוב) 0506578428

גם טוב מאוד!

עם תמיכה של ר' אליסף-יש גם קובץ הסבר מוכן באתר הפורום.

למעלה