אנשים - הוראות חדשות מ-ה-י-ו-ם :cool:

אנשים - הוראות חדשות מ-ה-י-ו-ם :cool:

מכיוון שהאופטימיסט דרש לו עוזר, כלומר אני, יש הוראות חדשות בפורום :cool: א. אסור לאכול גלידה שוקו וניל - כי זה טעם מגעיל. ב. אסור לרשום הודעה מעל ל-4 מילים - כי אין לי כוח לקרוא. ג. מותר ללעוס מסטיק רק בטעם לימון - לא יודע למה, פשוט עלה לי לראש. תנאי העסקה - האופיטימיסט אני מוכן להיות עוזר בתנאים האלו: א. שכר חודשי של 10,000,000 שקל לחודש. ב. חופשות בתשלום מידי שבוע. ג. נהגת צמודה, ומכונית עם גג נפתח - כי זה מושך בחורות ;-) . במידה ותקבלו את זה...יש לכם חבר חדש...דרך אגב...אני זה ביילי_007

ביילי007.

שים לב שחזרת ברגע זה לשמך הקודם. אני לא בטוח בקשר לנהגת צמודה. שאר התנאים... יעלה לוועדה לענייני תלונות וקיטורים בממשלה. נראה מה נוכל לאשר לך, בינתיים אתה חוזר לשמך הקודם. בקשר לסמכויותיך, הם יסתכמו בקריאת ההודעות ותגובותיך ותו לא. אין הוראות חדשות. הפורום הזה פתוח לכל מי שרוצה להתלונן, להלין ולקטר. סליחתך מתקבלת.. :)

ביילי_007

New member
למען ציבור קהילת המקטרים בתפוז

אני מקבל את הצעתך. איזה כיף לחזור להיות בייילי0000000000000007

ביילי_007

New member
האאאמ, שקלתי אם לקפוץ מהחלון..

הייתי כל היום בקניון העזיראלי, יודע למה??? כדי לעלות למצפה ולקפוץץץץץץץץץץץץ בגלל התעודה, ......סתתתתם נראה לך.... :)

ביילי_007

New member
נכון, כי הממוצע שלי הוא 45 סתתתתתם

הממוצע שלי הוא 83 אם לא מחשבים את ה``עיצוב תוכנה`` ואם כן אז הוא 78, בגלל זה עיצוב תוכנה לא קבלתי תעודת מצטייין....ואני כועס

keren007

New member
נדמה לי שכבר אמרתי

בפורום הזה באיזה כיתה אני............. לא?

ביילי_007

New member
טוב....זה קצת שם ארוך....

בכל מקרה, אם אתה יודע את השם...בבקשה אל תפרסם אותו...., אתה יודע, אני מתלונן תמיד על המורים...ואם יפורסם שם בית-הספר...אני בבעיות.....גדולות.......:)

למעלה