אנשים תתעוררו!!

דנהד23

New member
אנשים תתעוררו!!

עד שנפתח פורום עיצוב אופנה צריך לנצל את זה, אז אני אנצל את זה . אז ככה אני דנה מפ"ת בתקווה שנה הבאה אלמד עיצוב אופנה בשנקר (יש עוד דרך ארוכה...) אני מציירת מגיל קטן ובשנים האחרונות אני נוגעת יותר בתחום העיצוב, אני מוסיפה כמה דברים שעשיתי בשנה האחרונה ואני בעד שכל אחד יעשה כמוני, ניתן ביקורות ונהיה לעזר.

ruth0561

New member
בהצלחה

אהבתי את החולצה הסרוגה א.ב. של עיצוב הוא שאר רוח, האם יש לך כבר כיוון מה מעניין אותך בעיצוב אופנה במיוחד ?

דנהד23

New member
כן יש לי כיוון

אם הבנתי את השאלה... אני רוצה להתמחות בשמלות ערב וגם אביזרים ... שנה שעברה ניסיתי להרשם לבצלאל ושנקר ולא הלך ... השנה התחלתי בלימודי חוץ של שנקר מכינה וקורס תפירה ומקווה שזה יתרום קצת לבחינות קבלה..

notSoon

New member
שאלה לי אלייך

איך המכינה של שנקר? מה מלמדים? זה ממש מכינה להכנת תיק עבודות, או פשוט קורס? כי מה שראיתי באתר שלהם זה רק קורסי תפירה, תדמיתנות וכו'. כלומר לא ממש מכינות. איך המורים שם? כי גם אני פשוט ניסיתי שנה שעברה להתקבל לשנקר וגם לא עברתי.... כרגע אני עובדת עם מורה פרטית על תיק עבודות, ואנסה שוב שנה הבאה.

דנהד23

New member
אני שנה שעברה עבדתי עם מורה פרטית

שכרגע היא אחת המורות שלי במכינה.. מטרת המכינה - הכנה למבחני כניסה בשנקר... אז המכינה מתחלקת לשלושה קורסים: 1. איור אופנה - גם מכין לחלק השלישי בבחינות (עיצוב-כשצריך לעצב קולקציה)- אחלה מורה (לימדה אותי בפרטי) 2. רישום - חלק ראשון ושני של הבחינה (רישום +קולזאפ בצבע)- בינתיים היה רק שיעור אחד אבל המורה נראה לי בסדר גמור.. 3. עיצוב - מכין גם כן לחלק השלישי במידה ויהיה משהו דומה לשנה שעברה (עיצוב דמות אופנתית|)- השיעורים יתחילו רק עוד חודש בערך.. ובנוסף כמובן שאת יוצאת משם עם עבודות מכל קורס שיכנסו לתיק... הבעיה היא שאני למשל לא ידעתי אף פעם שיש להם מכינה וגיליתי זאת יומיים לפני שהיא התחילה אז הספקתי להרשם, לא נראה לי שתתחיל עוד אחת השנה... כי התחילו 2 עכשיו שנגמרות בפברואר בהצלחה

notSoon

New member
נשמע מעניין..

גם לי לא היה מושג על מכינות שלהם. תוכלי אולי לתת לי את הטלפון של המורה שלימדה אותך במסר? אני פשוט רוצה "דעה שנייה" על העבודות שלי ואם אמרת שהיא אחלה מורה, אז למה לא....

ruth0561

New member
קורס התפירה בשנקר

יתן לך ידע ראשוני על איך מחברים בגדים. והוא ממש קצה הזרת לתפירה.

notSoon

New member
ציור ממש יפה

והחולצה הסרוגה ממש חמודה.

Black Jane

New member
אני מכירה את התמונה המקורית של הציור../images/Emo3.gif

העברת את העיינים בצורה ממש יפה! :)

למעלה