בוא תיראה

בוא תיראה

בוא תיראה איך אני מתה לכבודך. בוא תיראה איך אף אחד לא חושב כמותך. אמרת לי כשאת בוכה את גם יפה. אז אני בוכה עכשיו. שמח לך? הנחת לי לאהוב אותך. אך לא נתת לעצמך. אמרת לי שאתה מתאהב בי חזק. אחר כך הכחשת. אמת? משחק. התקרבות התרחקות. בניין והרס. אמרת שלא יהיה לך משעמם. אז לזכותך יאמר. כן. משעמם? לא היה לי לרגע. הנפת ונפנפת באותה הקלות. ושוב אתה חושב שתהייה התקרבות. מאשים את הקינאה. גם אני מאשימה. איך הרסה אותנו. בושה וכלימה. אבל לא תרד מהוו בכזאת קלות. מנעת ממני התקרבות. רצית רק את מי שאי אפשר. אז מה חוץ מלקנא לי נותר. ביקשתי רק תאפשר לי גם מזמנך. תן להיות האישה שלך. ואז המכתב הכועס שצבעתי בדם: :הרי את מותרת לכל אדם. כך? היתרת אותי? כך? קרעת אותי? מאז דבר לא חזר להיות כשהיה. ראה לאן הגענו. זו הראייה. אתה טוען שסבל זו מתנה מהיקום. שאתמיר ואגלה את האושר הגלום. טענת הרבה דברים איש אהוב. אך מה שהיה לך לתת , אויש...... מוטב אחזור לכלוב.

לייל יקרה....

מאמינה שאת כותבת בפורום כאן כדי לקבל לפחות מעט תמיכה ממה שראיתי עד עכשיו האנשים כאן נחלקים לשני סוגים סוג אחד.... אלו הראציונליים יאלללההה מה את בוכה? לכי תשטפי פנים תאכלי איזה עוגה טובה ותחזרי לחייך אלו קל להם הרבה יותר והסוג השני אלו שמבינים ביותר שפועלים לפי רגש כולנו לא אותו הדבר שונים.... ומי יכול לשפוט רגשות וכאב של אחר? למדוד עוצמת רגש.... עוצמת אהבה..... לבקר דרך התמודדות עם פרדה? בטח לא אני שעוברת אותו הדבר.... כאבך..כאבי... גם אני חווה רגשות בעוצמה רבה... פעם קראתי כתבה בעיתון על משוררת אחת שרגישותה היתה כל כך גדולה שהיתה חייבת לעטוף את גופה בצמר גפן מתחת לבגדים כשיצאה לפגוש אנשים את מזכירה לי אותה מאד אחת הנשים היותר רגישות שאני מכירה הלואי ותמצאי את הכוח בעצמך להמשיך הלאה אוהבת

אלופה ולייל... ../images/Emo24.gif

אני לא חושבת שאף אחד מאיתנו בפורום חלילה בז לכאבכם. אני מאמינה שכל אחד מנסה "להוציא אותכן מזה" בדרכו שלו. יש כאלו שבאמת עוזר להם לצאת לבלות לאכול עוגה טובה כמו שאלופה כתבה כדי להתאושש מהכאב. יש כאלו שיותר קל להם להתאבל על זה. אבל אני מבטיחה לך, לפחות ממה שאני מרגישה שהאנשים פה כותבים לכן מתוך אמפתיה ולא מתוך התנשאות.
תחזיקו מעמד.

סיטוציה...יש ויש...יש כאלו

שכותבים כדי לעזור ויש מתנשאים... יש מכל הסוגים ולא אנחנו לא מכירות מקודם אך אני בניגוד לאחרים לא שופטת אנשים... אפילו לא אותו ואת אשתו...

אלופה יקירה, יש הבדל גדול בין צורת

ההתבטאות שלך לבין צורת התבטאותה של לייל. יתכן ואני טועה ובגדול, אך נראה לי שאת ולייל ניצבות משני צידי המתרס. אני לא מתנשאת עלייך ולא על אף אחד אחר, אדם שבטוח בערכו אין לו צורך להתנשא על אף אחד אחר. שוב , זה עניין של תפיסה, יתכן ואת רואה בכך התנשאות כי את מאמינה שמישהו יכול להתנשא כלפייך. הכאב של לייל מתבטא ביצירתיות נוגעת ללב, מרגשת ומעוררת אמפתיה, בניגוד לאיך שאת מציגה את כאבך, שניתפס בעיניי לפחות כמעיק ואובססיבי. אני לא אשלח אף אחד לטיפול, כיוון שאין זה מענייני. הפעם היחידה שהצעתי עזרה למישהי וגם זה באופן פרטי, דובר בבחורה צעירה מאוד שנשמעה כבעלת נטיות אובדניות. לא נותנת עזרה למי שלא מבקש אותה ולו באופן עקיף. ולמרות כל הנאמר לעיל, אני לא מזלזלת בכאבך, בניגוד אליך אולי שטוענת שהרציונאלים הולכים לאכול עוגה ובזה נגמר הסיפור. אין לך מונופול על הכאב ידידתי. כל אחד והחבילה שלו. התגובות שלי אליך היו מתוך אמפתיה לכאב שלך אך סלידה מהאופן בו את "מטפלת" בו. וזו זכותך המלאה לכתוב ולחשוף מה שאת רוצה, בדיוק כפי שזכותי להגיב על מה שנראה לי. מקווה שהבהרתי את עצמי

../images/Emo23.gifלאלופה

הצלחת לקרוא אותי באותם רגעים. ונגעת בליבי. למעשה חזרתי לכאן לחפש הודעה זאת שקראתי מבעד למסך ההוא. כי נגעת.

פ ר ח בר1

New member
תראי לייל

אני באמת ובתמים חושבת שאת זקוקה לייעוץ מקצועי כלשהו. זה מדיי אמוציונלי לפורום הזה. נכון שכואב ונכון שקשה. אך המשפט הראשון שלך מאד מצמרר..זה מפחיד..

פ ר ח בר1

New member
תקראי את המשפט הראשון שלה..

ומלאכזית בלי קריזים עליי
זו ה- 1 שאני שלחתי לטיפול מקצועי

זאת ה- 2

גם את אלופה שלחת. גב' פרחיה היקרה, יש אנשים שסף הכאב שלהם נמוך והם לא יכולים לעמוד בכך וזה המקום בו הם יכולים לשפוך את שיש על ליבם, לכן אל תשלחי אף אחד לשום עזרה מקצועית כזו או אחרת. אגב את פסיכולוגית???

פ ר ח בר1

New member
אני לא שלחתי את האלופה../images/Emo12.gif

כן אני פסיכולוגית לענייני בגידות

סליחה מתנצלת היה נדמה לי

אני יכולה לקבוע פגישה אצלך??? הייתי רוצה להבהיר כמה וכמה דברים??? בענין התשלום תהיה לי הנחה מסויימת כי אנחנו מכירות לפני?

פ ר ח בר1

New member
כן תהיה לך הנחה

רק בתנאי שלא תהיי בקריז עליי אני סה"כ בחורה עדינה
התשלום הוא לאח הנחה 80$ לשעה.

../images/Emo46.gifאת עושה הכל

כדי להביא לי את הקריז הוריד במצח שלי בסכנת התפוצצת. השתגעת 80$ לא ביקשתי אותך על מגש של זהב ביקשתי מילים מילים מילים.

למעלה