בובובוקר טוב יפים ויפות שלי...

doshie

New member
בובובוקר טוב יפים ויפות שלי...../images/Emo108.gif../images/Emo105.gif

טוב אז מה נישמע איתכם?אני מצטערת באמת שאני לא ניכנסת הרבה אני לא ממש פנויה גם האמא הלוויתנית שלי לא תמיד נותנת תמחשב סתאםם היא האמא הכי הכי יפה בעולם אני חולה עליה קיצור מה איתכם אנשים?תספרו קצת איך עבר עליכם החופש מה עושים?אז שיהיה לבינתיים בוקר טוב...

SIash

New member
בוקר טוב [=

אחרי שבועיים התקשרו.. אמרו לי שהPSP שלי סופסוף מתוקן.. ורק היה צריך לשים שם בורג.. 40 שקל >< אמרו גם שצריך איזה ג'וק.. משהו של הווליום של פועל... 500 שקל >< אמרתי להם שלא צריך אני לא ישמע.. ב500 אני קונה PSP חדש ביד2 XD הקיצר אני צריך ללכת להביא את זה...

אינעל אמא שלך.... אני לווייתנית ?!

אני מלכת היופי של הדובות, אבל לא של שחררו את ווילי.... חוץ מזה מה את מקטרת... ישנת שעתיים הלילה כי לא הפסקת להיות באייסי ואני עוד רעה, אתם מבינים ?! וחוץ מזה תכיני לי מהר קפה וס'תמיייי....

doshie

New member
חחח היא עוד יושבת ומקטרת טחחחח

אמא תירגעי את לא הלכת מעזריאלי לשנקין ועד לים ברגל!!!!!!אני הולכתי את זה פעמיים ואני הרוסה אז סתמי ולכי תעשי לי עיסוי ברגליים טחחח סתאםםם באמת עשו עלייך את הסרט שחררו את וילי?!סתאםם אני אוהבת אותך אבל ניגמרה התקופה של לכי תעשי קפה וכל התירוצים קיצור אני שמחה לשמוע שכולם עושים משו בחופש הזה חחחח טוב אז היום אני נסעתי לתל אביב לפגוש את כל השכבה המדהימה שלי שאני מתה עליהם והיה ממש כייף אני הלכתי לשנקין ליראות את גילתי והיא מתגעגעת לכולם מאוד!!!היא כל כך בונבון אין עליה רק חבל שזה היה בחנות של הספורט אולי הייתי יוצאת עם איזה בגד אבל לא נורא ואז הלכתי לים ברגל והכל בחזרה ברגל וזה כואב ועוד עם כפכפים הרוסות בערך אבל היה כייף בים אין לא היה לי בגד ים והכניסו אותי איך שאני אבל נהנתי מאוד למזלי הייתה לי מגבת אז איכשהו התייבשתי טחחח בלעתי תמיים המגעילים של הים עם הסוםר גלים שהיה בעעעע אבל היה הכי כייףףף שבעולם ואין הם היו מדהימים ועכשיו אני יושבת פה הרוסה מהרגליים..למישו בא לעשות לי עיסוי?!אני אסגוד לו טוב חברים וחברות שלי לוב יאא חייבת לעוףף לעשות אמבטיה אז תספרו תגיבו וזהו ביי נשמותי....[=

doshie

New member
חחח תיקונים

**אני הלכתי את זה פעמיים ואני הרוסה*** **בלעתי תמיים המגעילים של הים עם הסופר גלים שהיה בעע****

לא אשמתה שיש לה ילד בבטן ../images/Emo3.gif,

מה ציפית? שהיא תשאר קיר?
אחיך ייחנק... לא יהיה לו מקום לנשום!

doshie

New member
חחחחחחחחחחח

לאה אין את מפגרת לא סתאםם חולה עלייך וכן מה שקרה לי וואי איזה כאבים חחחח לא נורא נתגבר ואשכרה צריך פוליגרף טחחחחח אז שבת שלום לכולם

למעלה