ביטוח נסיעות וחיסון

איך רוכשים ביטוח נסיעות? האם זה נכלל בכרטיס הטיסה?
ואם אני נוסע למרכז אמריקה עליי לעשות חיסונים? ואיפה מתחסנים?

דניאלה1311

Active member
מנהל
למטה תמצא קישור לאחד המקומות שבהם ניתן לקבל חיסונים (יש עוד כמה וכמה מקומות צריך לברר גם דרך קופת החולים שלך)

ביטוח נסיעות לא נכלל בכרטיס הטיסה או בטיול מאורגן כי זה עניינך האישי. יש יותר משש חברות ביטוח שעושות ביטוח נסיעות לחו"ל. תעשה סקר שווקים תצלצל ותשאל ויסבירו לך. תרשום את כל המידע שקיבלת לשם ההשוואה ואז תחליט איפה הכי משתלם לאו דוקא מבחינת מחיר אלא מה כולל הביטוח, נושא שהוא בעל חשיבות קריטית. אני אציין כאן שמות של מספר חברות ביטוח אבל זה לא כולן: מנורה, הראל, מגדל, הפניקס וכו'

mיטלמן

Well-known member
טיפונת בנוסף,
עניין של צרכים, גיל ומצב בריאותי,
יש חברות שמוכרות לבטח חודשיים מראש, אולי רק בערך, ואז אם תחלה מחר חו"ח, אתה מכוסה, הקורונה עוד כאן, מכירה כמה חולים, בכמה גילים,
ויש עניין של גיל, מגיל מסוים הביטוח מתיקר, הוא גם (נדמה לי שאצל כולם) יקר יותר אם אתה מתכנן ספורט מסוכן או הרפתקאות יוצאות דופן,
נדמה לי שעדיין יש ביטוח חינם דרך כרטיס האשראי, שווה לבדוק, בסיסי ביותר אבל חינם, בייחוד לצעירים ובריאים וללא ספורט אתגרי.
טיול נעים,
סה"כ מאד פשוט, הכל ברשת, ואם אתה רוצה בטלפון, כדאי למהר כי העונה כבר כאן והעומס גדול.
ומכיוון שחסרים עובדים בכל העולם בנושא התיירות, טיסות ושדות תעופה, יש ביטולים לא צפויים, בדוק מראש עם חברת הביטוח מה מצבך.
טיול נעים.

למעלה