במחשבה שניה,אם זה הליכוד-אוי לנו.

ריאליסט

New member
במחשבה שניה,אם זה הליכוד-אוי לנו.

לאחר קריאת "שירי הבגיניסט". אם בגין היה חי-הוא היה מעדיף למות,בראותו מי ממשיך את דרכו. אם זה הפורום שמייצג את הליכוד,כדאי ואף מומלץ שמישהו רציני שם ידאג (לטובתם) שהפורום יסגר. תמיד באים בתלונות שמזלזלים כביכול ב"עמך" שמצביע לליכוד.(כאילו שאילו שמצביעים למפלגות אחרות ציוניות הם לא מהעם,לא לחמו בצה"לולא בונים את המדינה.) מה מתברר?שאולי יש צדק בזלזול בחלק ממצביעי הליכוד.אם זה מהם שאחראי על הפורום הזה כותב פה שירים נבזיים ומלאי שנאה על יהודים אחרים ,שלא חושבים כמוהו,מה הפלא שהמיתוס על רמתם השכלית הרופפת של רוב מצביעי הליכוד,מתאמת. אז "בגיניסט"-אתה לא ,לא ציוני,לא אידאליסט של הימין,לא ישראלי אמיתי וגם את בגין אתה לא סובל (אתה לא מודע לזה -זה הכל). אם תבקש,אשלח לך כתובת של פסיכיאטר, נראה לי שזה מה שאתה זקוק לו עכשיו. באמת מוכן לסייע להחלמתך.

הרגע ראיתי את הודעתך השניה

לשימחתי, ראיתי אותה רק עכשיו. אני משער שהייתי מגיב לגמרי אחרת אילו הייתי רואה אותה קודם. האמת? גרמת לי עונג. כל חיי שמחתי להיות סרטן בגופם של שמאלנים כמוך, וככל שהשמאלנים גידפו אותי כך ידעתי מה טובה מלאכתי. צינתי מראש שהדברים בשירים נאמרים בהומור. אתה התעלמת מכך. רמתי השכלית? אני מזמין אותך לדו-קרב שכלי בכל עת שתרצה. אילו היית יודע מי אני ומה אני עושה, לא היית טוען מה שטענת. שיבושם לך. ניפגש במסדרונות האקדמיה, אם תצליח להגיע למקומות בהם אני נמצא. תשאיר את הקביעה האם אני ציוני, ימני, ישראלי ובגיניסט לאנשי המחנה הלאומי. איני מתכוון לרדת לרמתך בעניין הפסיכיאטר. בעצם ההתבטאות סתרת את כל שאמרת על רמה נמוכה.

אם היתה לי טיפת כבוד עצמי

הייתי מוחק את ההכפשות האישיות שלך לגבי, מגביל את כניסתך לפורום ומטיס אותך מכאן לכל הרוחות. אך אני לא אעשה זאת, למרות העלבון הצורב שאני חש לנוכח דבריך. חופש הביטוי מעל הכל. פסיכיאטר? לא ציוני? לא ישראלי? אולי תודיע על זה לצה"ל כדי שיפסיק לקרוא לי למילואים כ"כ הרבה? ואתה עוד מדבר על שינאת אחים?

small@ani

New member
בגיניסט, מניותיך צונחות פלאים

כל הודעה נוספת שאתה כותב, מאכזבת מקודמתה. גובל בשערוריה... את מי הליכוד שם בחזית.

אביסון

New member
בכיין

שמאלני בכיין, מה אתה מבין במניות? אצלך רק המניות של ערפאת תמיד בצניחה. ואגב, לא הליכוד שם את בגיניסט בחזית. את בלבלן מח אמיתי ובודה מליבך.

ריאליסט

New member
תגובה לתגובה......

למי שמכנה את עצמו "בגיניסט". 1)יש לך את כל הזכות לזרוק אותי מהפורום.זה הפורום שלך-מצטער אבל אתה לא מייצג את הליכוד. 2)אבל אם כן-תדאג קודם כל שמי שכותב פה מטעמו של הליכוד,לא יסרס את ההיסטוריה-ואני מתכוון קודם כל ובעיקר לעובדות,שאין עליהן מחלוקת.כמו:מי ובאיזה צד היה טרומפלדור,דעותיו של זבוטינסקי,מלחמתו הקשה של הלח"י בבריטים בזמן שהם נלחמו תוך צרוף יהודים לשורותיהם,כנגד הנאצים,למשל. 3)אתה מספר את סיפור אלטלנה מתוך נוחות שלך-וזה לגיטימי,ואולי גם נכון.(לא אני ולא אתה היינו שם).אבל סירוב למסור את הנשק למי שהיה הכח היחיד הרשמי בארץ-היה.שוב להזכירך,בן גוריון פרק גם את הפלמ"ח-הזרוע של תנועת העבודה.גם אם נניח שניתן היה לפרק את האונייה מנשקה בלי שימוש באותו כח,אני חייב לציין שפירוק אלטלנה מנשקה היה הכרחי!לא אכנס לויכוח של מי היה אשם יותר-כי הסטוריונים מכובדים לא מסכימים זה עם זה. 4)אני חושב-וזאת זכותי,שלתת אישור מוסרי לבדיחות ולשירים על אישים-ועוד ברמה כזאת,כשהפגיעה בהם היא אישית-ולא פוליטית,זה או לא שפוי,או לא מייצג שום תנועה-בטח לא הליכוד שמדבר על ההדר הביתרי. 5)אני לא שמאלני-הזכות שלך לקבוע מיוזמתך את דעותי,היא הזכות היחידה שאין לך. 6)גם דעה שתומכת בהחרמת סחורה מהתנחלויות היא לגיטימית.זה לא ענין האם אני מסכים לה,או לא (אני לא).רק להזכיר לך,שבמדינות אירופאיות מסוימות,כל האזרחים החרימו חברות מסחריות-בגלל מחירים מופקעים ,גם אם כל בעלי החברות היו סופר לאומיים.יש דברים יותר חשובים!אין -לפחות לדעתי-שום ערך ללאומיות,בחברה שיחסה החברתי הוא מתנכר ועלוב.לצערי זו החברה שלנו.(מי שחושב שהתנחלויות מסכנות בעקיפין את בטחונו-זכותו לעשות נגדם הכל במסגרת הדמוקרטיה.אסור לו לבוא ולשים פצצה בהתנחלות-זה סותר את הדמוקרטיה). 7)קפיטליזם-לדעתי,הוא ניגוד ללאומיות,שכן הוא שם את החלש-שאינו דווקא בור,בצד,ומחזק את העשיר.איפה הסולידריות בין יהודים????? הליכוד מפלגה קפיטליסטית,וגם העבודה-שלא תתעה(אין שם שום דבר שמתקרב אפילו לסוציאל דמוקרטיה).לא זו ולא זו אלטרנטיבות. 8)בהמשך ציינתי את דעתי על נתניהו.לפני שתתקוף אותי על כך,תקוף את חבריך הרבים בליכוד שחושבים כמוני. 9)לא מסכים איתך שהאצ"ל והלח"י תרמו משהו.חיסולו של הלורד מוין למשל הוא טירור נטו-בדיוק כמו חיסול של שר בישראל.(ואת זה חווינו לא מזמן).פצצה במלון היא טרור נטו.לא יעזור-זה עובדתית פגע בעיקר באזרחים או בפקידים בריטיים שנמצאו כאן במסגרת העבודה שלהם ולא מתוך אידאולוגיה(אגב למה הפיצוץ במלון המלך דוויד טרם???) 10)ונניח שאתה צודק-והאצ"ל והלח"י הם אילו שגרמו לבריטים לעזוב את הארץ.איזו ארץ הם היו עוזבים אילולא הפעילויות החלוציות של תנועת העבודה???.אילו גבולות היו לה?.לו הימין של אז היה עם ראש יותר פתוח,הוא היה מיישב את יו"ש-אפילו בחלקים קטנים,וכל בעית ההתנחלויות לא היתה קיימת בכלל.החוכמה היא לא לעשות רק דברים של "מהיום למחר" אלא גם לעתיד הרחוק. 11)אשר לפשלות של תנועת העבודה-על מלחמת יום כיפור אין לי ויכוח.פשלה זו נבעה מהתנשאות ובטחון עצמי עודף שלעולם לא נובס-תוצאה אחת רעה של מלחמת ששת הימים,בשרשרת של תוצאות רעות אחרות-שחלקן בכלל לא קשור לענינים מדיניים.אשר להסכם אוסלו-הנסיון להגיע לשלום עם שכנינו אינינו מחדל!יותר מזה-ויתור על רוב שטחי יו"ש למען שלום אמת,היתה משנה כתובה של מפלגת העבודה מתמיד.בן גוריון אמר בדיוק דברים אילו בראיון שנתן לטלויזיה זמן קצר לפני מותו.ההתנגדות של הימין להסכמי אוסלו-שהיתה לגיטימית,לא נבעה מעיקרה,מסיבות בטחוניות אלא מסיבות אידאולוגיות-א"י השלמה!כשלון הסכם אוסלו הוא בראש ובראשונה תוצאה של בגידת ערפאת,והייתי אומר-בגידתו בעמו-שתביא עליו עוד הרבה סבל וחורבן-שלעומתו מה שאנחנו עוברים,הוא משהו קטן! אשר לקליטת העליה.אכן היתה מדיניות שגרמה לקליטה לא מוצלחת.אבל כוונתה לא היתה זדונית-מעבר לשורת פקידים של מפאי שהיו ידועים בגזענותם.המטרה היתה להפוך גם את יהודיי ארצות ערב וספרד לצברים.זו היתה טעות במישור הסוציולוגי.הרעיון לא היה פשע.אין לשכוח את הצנע-וגם הליכוד לא הצטיין במיוחד בקליטת יהודי ברי"המ לשעבר,מה שתרם לנפילתו ב-92 (ידוע שיהודי רוסיה ימניים בנטיותיהם הפוליטיות). 11)אין לי בעיה להפגע אישית בפורום זה או אחר.חמור הדבר לפגוע בתנועות שלמות,באנשים שתרמו למדינה,ובאילו שהדמוקרטיה היא ערך חשוב מכל.אז עדיף שתקרא לי לא שפוי,ובאותה נשימה,תעיר לידידיך לגבי התיחסותם "ההומוריסטית",לאנשים אילו או אחרים.(מה גבול ההומור?-אם אומר שבגין יישב לי על... זה יהיה בסדר??לדעתי לפחות-לא!).אגב-השמחה ששרתה בארץ לפי דברי ידידך בפורום,עקב רצח רבין-קשורה ל"הומור" וליובש של אנשי שמאל שאינם מבינים אותו???????

תגובת ביניים

1. תגובה יותר ארוכה תימסר בערב. לצערי העיסוקים שלי שנובעים מחוסר ההשכלה שלי מונעים ממני לענות יותר באריכות כרגע. 2. האם אתה ליכודניק? אם כן, אנא הודה בכך. אם לא, אין לך זכות לקבוע מי מייצג את הליכוד ומי לא. השאר שאלה זו לליכודניקים בפורום. אתה מוזמן להפנות זאת אליהם. האם נראה לך שחברי מפלגת העבודה יבחרו את מועמד הליכוד לראשות הממשלה? באותה מידה שהתשובה לשאלה זו שלילית, כך אינך יכול לקבוע שאני איני מיצג את הליכוד כהלכה. ההיסטוריה הוכיחה להפך: ככל שאנשי השמאל שנאו יותר איש מסוים בליכוד, כך הוא יצג את הליכוד בעיני בוחריו טוב יותר. בגין, לדוגמא, היה השנוא ביותר מאז ומעולם, עד כדי כך שניסו לחסל אותו באלטלנה. התוצאה מבחינתי היא שככל שאתה, אד ושמאלני תטענו שמניותי בירידה, המשמעות לגבי היא שאני מיצג את הליכוד טוב יותר. 3. כמובן, אתה ממשיך להיות סלקטיבי. מאשים אותי בשנאת אחים ולא מתיחס לעובדה שאני מטיף בכל הזדמנות נגדה.

תגובה מפורטת

1. תהיה קונקרטי- באילו נקודות עמדותי שונות מהעמדות של הליכוד? אנא פרט, ואם לא- הודה שטעית כשאמרת זאת. 2. היסטוריה? אתה אומר שלאצ"ל לא היתה תרומה ומדבר על שכתוב ההיסטוריה? יודע מה? צודק. הבריטים הלכו מפה מרצונם החופשי. פשוט בא להם ללכת. לצרפתים בא ללכת מאלג´יר סתם כך, ולטליבאן מאפגניסטאן גם. 3. גם אם הפירוק מנשק היה הכרחי, לא היה הכרח ברצח אחים. קרא שוב את הסקירה: האניה היתה על שירטון, מוקפת!!! איזה נזק יכלה לגרום? למה התחילו להפציץ עד הטביעה? למה לא הפסיקו אחרי הדגל הלבן? למה בן גוריון אישר לאניה להגיע לארץ? יש לך תשובות? 4. סאטירה נהוגה בכל מקום בעולם. הבהרתי שזו סאטירה, ולכן זה לגיטימי. אולי תעמיד לדין את החרצופים ויצפאן על הסתה? אם יצפאן הוא לגיטימי, אני וחברי קל וחומר. 5. אינך שמאלני? מאמין לך. אך למה אתה קובע שאיני ליכודניק? האם אתה ליכודניק? אם לא- מדוע יש לך זכות לקבוע זאת? ואם יש לך- מדוע אין לי הזכות לקבוע שאתה שמאלני? 6. לפני הפצצה במלך דוד הזהירו 3 פעמים. האם גם הפתח נהג לעשות זאת? 7. הבנתי שאתה חית לילה. האם אתה כותב בעבודה? בכל אופן, אחכה לבוקר לתגובותיך.

ריאליסט

New member
מה לעשות????????

בתור מנהל פורום,יש ציפיות לא שתמחק הודעות כמו של אביסון,אבל שקצת-ממש קצת תעיר לו על הסגנון. בכל זאת,אתה פוגע במחצית העם-נכון לבחירות לכנסת האחרונה. תתפלא שגם במרץ משרתים בצבא.אפילו יש בודדים ממפלגת העבודה ששרתו בצבא. אגב על הכור בדימונה בטח שמעת. מפתיע שיש כמה מפלגות שהן בעלות ברית של הליכוד-ואידאולוגית לא מוכנות לשלוח את תומכיהם לשירות צבאי.ש"ס מוכרת לך? אגו"י? דגל התורה? . אז גם אני רוצה למות באוהלה של תורה ולא בצריח טנק!!! הצרה שאז כולנו נמות.......... אז אם לתקוף בזעם ובשנאה את השמאל,תהיה קצת ישר ותתקוף גם את אוכלי החינם החרדים שבלעדם לא יקום שלטון ימין. זוהי ישראליות,ציונות וכו. ובלי בלבולי ביצים שהחרדים הם ציוניים........ אגב זאת היתה סתם דוגמא,את מי צריך לדעתי לתקוף קצת יותר מאשר את השמאל...

אד

New member
"בגין" שוב נעלב?????????????

מה יהיה אתה כל הזמן נעלב. באמת כדאי שתיבדוק העלבות שלך,איומים שלך,השמצות שלך. ריאליסט צודק בדבריו.לא מובן לי איך אחד כמוך מנהל פורום. אתה מטיף לשינאה ובוטה בצורה מחפירה. מין הראוי שתיבדוק את עצמך. יותר מכל ראוי שהנהלת הפורומים תיבדוק את תיפקודך. לפני שאתה נעלב תידאג לא להעליב אחרים. יש לציין שמכול זוית שלא תיסתכל ריאליסט העביר מסר נוקב אך לא מיתלהם ומסית. שלום חופש שיויון וצדק לכל

שמאלני

New member
בגיניסט לא רק השמאל חושב ככה...

תשמע אתה באמת בן אדם טוב,אבל אתה צריך לתת דוגמא לכתובים בפורום זה. זה שאני מקלל לפעמים אני מרשה לעצמי כי אני רואה את מנהל הפורום גם מקלל. אמר לי איש טוב אחד באיי סי קיו והוא ימני מנוער הליכוד הוא גם יו"ר של נוער הליכוד באיזו עיר. הוא כתב לי שהוא נמנע מלכתוב בפורום זה בגללך. שאתה יותר מדי מקלל ולא יודע לנהל פורום. ולכן הוא לא כותב בפורום זה ונשאר נעמן לפורום הליכוד המקורי. שאלתי אותו עם הוא מרשה לי לכתוב בשמו אתה מה שהוא אמר,אז הוא ענה לי,לא עזוב תשאיר לי אני רוצה לכתוב זאת. אז לך תדע בגיניסט אולי את הפורום הזה כתב אותו ימני יו"ר של נוער הליכוד באיזו עיר.

לפורום הליכוד המקורי אין מנהל

ולעצם העניין: לא הסתתי כאן בשום הזדמנות לפגוע בשמאלני או ביהודי כלשהו, בדיוק להפך: כל הזמן כתבתי נגד שינאת אחים וצינתי שמי שיעשה זאת יועף מכאן מיד. כל מה שכתבתי הוא בסכ"ה הטחת האמת בפני השמאל. בינתיים, הפורום הזה שוקק חיים וזו ההוכחה הטובה ביותר להצלחתו. אינכם מסוגלים לספוג את האמת בפניכם? זו בעיה שלכם.

אביסון

New member
בכיין

תמיד הייתם בכיינים, מה חדש. במקום לדבר היום על 10 הרוגים ישראלים, על איך הביילין שלך הביאונו עד כה, ואיך קיבינימאט יוצאים מזה, אתה בוכה.

לא צריך פסיכיאטר, צריך יועץ משפטי

אם תעביר את השירים והתגובות של בגיניסט לידיעת המחלקה המשפטית בליכוד, העניין הסוטה הזה ייפסק.

התשובה שלי- שני שירים חדשים

הראשון לפי המנגינה של "כד קטן, שמונה ימים שמנו נתן": "הסכם קטן, הסכם קטן, שמונה שנים "פירות" נתן. מחבלים, חוגגים, ו-500 הרוגים. כל השמאל לא התרגש: "מה הם כבר קצת דם ואש? בזכות אותו הסכם קטן פרס נובל לנו ניתן!". השני לפי "סביבון סוב סוב סוב": ערפאת, סוב סוב סוב השמאל לך ידאג וטוב רובים לך יתן לרב ישמור עליך מפני מכאוב עוד ועוד הלוויות אך השמאל עיוור מראות עוד ועוד קורבנות אך השמאל עיוור מראות.

ידידי, שאלה לי אליך

איך לדעתך אני מתפקד בתור מנהל פורום? האם אני משקף את רוח מפלגתנו?

Ergil

New member
לצערי, רוח מפלגתנו משתנה מיום ליום

פוליטיקה. אבל אפשר לומר שאתה משקף את דעותיהם של רוב האנשים שמצביעים לליכוד. אבל בקשר למנהל פורום, לדעתי אתה מוותר יותר מדי.

למעלה