בנות יקרות - לדעתי הכל מכור מראש

גליאל

New member
בנות יקרות - לדעתי הכל מכור מראש

שימו לב - בעונה הקודמת מי זכתה? דווקא זאת שהיתה הכי פחות צפויה, הכי פחות אהובה על הבנות. העונה צליל לוקחת - לא צריך להיות גאון בשביל להבין! בעונה קודמת השתתפה בת דודה שלי - נטלי. היא סיפרה לי מראש מה הולך להיות, שהיא הולכת לחזור אחרי החלטת הצופים (מעניין מאיפה היא ידעה) ושניראל תיקח! הכל מכור ומתוכנן מראש. המשך צפיה מהנה!

גליאל

New member
נטלי סבג וקריות. זאת שקיבלה הצעת נישואים

אגב - היא לא התחתנה איתו. חודשיים אחרי ההצעה הם נפרדו והיא גרה עכשיו במרכז עם חבר אחר. נטלי סבג

אהבתי אותה

בעונה הקודמת חיבבתי במיוחד את נטלי וכריסטין. בכל אופן, הם החליטו לבחור במישהי שרבה עם כולם, ובסוף היא רבה עם כולם גם באודישנים/ סוכנות הדוגמנות שלה. וכך נגמרה הקריירה... העונה יש לי תחושה שהם הולכים לאותו כיוון וחבל. מצד שני, אם יבחרו באלה או סשה (שתיים שבתכל'ס יש להן הכי הרבה פוטנציאל), גם לא יצא מזה שום דבר. אחת עצלנית, אחת דיכאונית, בשורה תחתונה לאף אחת שם אין גם יופי וגם אמביציה.

JoNy Boi

New member
זה ברור, החל מהבחירות של הבנות, החסינויות,

הכל מתוכנן מראש. לנטלי אין סיכוי לנצח בגמר, בוא נודה בזה. אלה אולי אהובה על השופטים אבל רוב הקהל בבית לא. סשה או צליל... ברור שצליל תזכה .. אני גם מתכוון להצביע לה

גליאל

New member
גם אם תבציע וגם אם לא - צליל תיקח

כי היא הכי מגעילה! צריך אקשן בתוכנית לא?

chen010189

New member
נראה לי שטחנו מספיק את הנושא...

כדי שנדע את זה בעצמינו... העיקר שסשה קיבלה קמפיין לקיץ הקרוב והיא את שלה עשתה D: שלא תעלם מהשטח (אממ כן מי אני ומה שמי, קוראת סמויה
)

צליל אני חולה עלייך ../images/Emo79.gif

אני היום מצביע לצליל המושלמת , וגם לסשה , נטלי מעניינת לי ת' .... ואותו דבר אלה :D צליל אני חולה עלייך , לא להתייחס לקארין היצורה הזאת , עוד אחת ערסית שבאה מעפולה לא יודעת כלום מהחיים שלי , . צילילילילילילילילילילייל
לשלטון

simplydot

New member
אם כך- צליל ממש לא אמורה לקחת, כי כרגע זה הכי

צפוי שכן!

למעלה