בנות! RENUAR, ודחוף

בנות! RENUAR, ודחוף

היום שוטטתי בעזריאלי ונכנסתי משום מה לרנואר (משום מה, כי זה נדיר שאני נכנסת לחנויות בקניונים וחנויות מותגים... אף פעם לא מוצאת שם כלום). יש עכשיו הנחות מטורפות על הקולקציה של הקיץ, והמון, אבל המון פריטים הם בכיוון גותי שכזה - יש המון תחרות, שרוכים, חולצות דמויות מחוך, דברים מהממים. אני קניתי חולצה שחורה ב 79 שקלים שמקדימה יש לה קשירות באיקסים (נדמה לי שזה דומה למה שקלמנטיין קנתה פעם בתחנה מרכזית וכל הזמן חיפשתי כזאת - ברגע שיהיה לי כוח אני אצלם ואעלה תמונה). מדדתי גם חצאית מדהימה, שחורה שיש עליה מן תחרה שנופלת בשוונצים... מן שילוב של גותי עם מכשפה
ולא קניתי רק כי נראתה עלי מוזר (אני נמוכה ויש חצאיות שמנמיכות אותי מדי). מדדתי עוד גופיה שהייתה מדהימה (ובסוף לא לקחתי, לא ברור לי למה), ושמלה מטריפה עם קשירות מאחורה, שלא התאימה לי כי ה 36 היה קטן מדי וה 38 גדול מדי ויצאתי מבואסת
בקיצור - כדאי ללכת, רב הפריטים זה ממש אחרונים. הגופיה שאני לקחתי עם הקשירות מקדימה הייתה האחרונה מהסוג שלה (ואין יותר כי זה סוף עונה...) וכמעט כל הדברים שם היו 1-2 מכל דבר.

צילמתי את הגופיה שקניתי

נראה קצת מוזר כי אני מצלמת את עצמי אז הגוף שלי קצת מסובב על הצד, אבל אפשר להבין את הרעיון. אפילו חבר שלי עצר שיחת טלפון באמצע כדי להגיד לי שהיא נראית מדהים, וחבר שלי הוא מאלה שאני יכולה לצבוע את השיער לירוק ולעשות ראסטות והוא לא ישים לב במיוחד... (אני לא יודעת אם מצליחים לראות, אבל הבד עצמו רקום בדוגמאות עדינות כאלו... אני פשוט מאוהבת בה

PennyLaneM

New member
גמלי יש כזאת.

רק שהחזה שלך יותר יפה עם החולצה P: ואת החוט החלפתי לחוט סטן בצבע אפרסק כזה,סתם כי זה יותר קרץ לי. אבל אני לא הולכת איתה בכלל..

אלפקה, היא יפה ../images/Emo13.gif

אבל היא לא דומה לשלי... שלי זו גופיה עם כתפיות, לא חולצה. ואיך זה שרק אני נכנסת לרנואר ואף פעם לא מוצאת את הדברים האלה, אלא רק שמלות בהדפסי פרחים??
או שאולי זה רק ברנואר בעזריאלי?

Tidal

New member
נצל"ש- בגדים חדשים מאילת

הראשונה - גופיית מחוך בצבע תכלת עם תחרה במחשוף. (אפילו הציצים שלי בקושי נכנסו אליה.)

Tidal

New member
2

גופיה ירוקה עם דובדבנים. זה מצחיק, בהתחלה אפילו לא הסתכלתי עליה. אחר כך לא הצלחתי להחליט אם זאת הגופיה הכי מכוערת או הכי יפה שראיתי. עכשיו אני ממש אוהבת אותה. היא מתוקה. קצת קשה לראות אותה בתמונה. אגב, כל אחת מהגופיות- 10 שקלים. גאד בלס דוכנים.

Anything For Me

New member
איפה קנית את הבגדים

אני אהיה באילת בשבוע הבא ואני צריכה המלצות על איפה אפשר לקנות שם בגדים יפים ואם אפשר בזול (למרות שדי זול שם אבל אני קצת מרוששת)

למעלה