בעיה באפליקצית גוגל

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
יש לי SAMSUNG S20 FE , בשל אי קבלת עידכון אנדרואיד 11 אופס המכשיר ועודכן עתה יש אנדרואיד 11 ONE UI 3.0 . הותקן מחדש גם GOOGLE ..ונהייתה בעיה מוזרה כאשר אני נכנס אין תחזית מזג אוויר שהיה הכי נוח לי לראות משם..וב DISCOVER אין חדשות כלום...בעבר בחרתי תחומי עיניין וכו' והיו מופיעים לי גם לאחר החלפת מכשיר...
מה אני יכול לעשות להחזיר המצב לקדמותו? או לפחות מחדש להתחיל שאראה תחזית ותחומי עיניין שבחרתי? תודה.

לוייםLEVIM

Well-known member
יש לי SAMSUNG S20 FE , בשל אי קבלת עידכון אנדרואיד 11 אופס המכשיר ועודכן עתה יש אנדרואיד 11 ONE UI 3.0 . הותקן מחדש גם GOOGLE ..ונהייתה בעיה מוזרה כאשר אני נכנס אין תחזית מזג אוויר שהיה הכי נוח לי לראות משם..וב DISCOVER אין חדשות כלום...בעבר בחרתי תחומי עיניין וכו' והיו מופיעים לי גם לאחר החלפת מכשיר...
מה אני יכול לעשות להחזיר המצב לקדמותו? או לפחות מחדש להתחיל שאראה תחזית ותחומי עיניין שבחרתי? תודה.

לדעתי כדאי לעשות ככה:

1) לנתק את חשבון הGMAIL בטלפון
2) לכבות ולהדליק מחדש את הטלפון
3) להתחבר מחדש לחשבון הGMAIL

ייתכן וזה יפתור את הבעיה

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
לדעתי כדאי לעשות ככה:

1) לנתק את חשבון הGMAIL בטלפון
2) לכבות ולהדליק מחדש את הטלפון
3) להתחבר מחדש לחשבון הGMAIL

ייתכן וזה יפתור את הבעיה
תודה ניסיתי זה איפס הכל אך לא פתר את הבעיה עדיין אין חדשות שהיו או לבחור נושאים כמו שהיה בעבר ..ואין תחזית מזג אוויר

JEK12345JEK

Well-known member

1) נכנסים לאפליקצייה של חנות גוגל פליי >> להקיש בצד ימין למעלה על 3 הקווים המאונכים >> ללחוץ על "האפליקציות והמשחקים שלי" >> ללחוץ על "מותקנות" >> עכשיו מופיע כל רשימת האפליקציות המותקנות במכשיר >> לוחצים על האפליקציה של "GOOGLE" ומיד מגיעים לעמוד של הסרה או התקנה >> לוחצים על הסרה והאפליקצייה נמחקת באופן מיידי מהמכשיר

2) לכבות ולהדליק את הטלפון

3) נכנסים לאפליקצייה של חנות גוגל פליי >> להקיש בצד ימין למעלה על 3 הקווים המאונכים >> ללחוץ על "האפליקציות והמשחקים שלי" >> ללחוץ על "ספרייה" >> עכשיו מופיע כל רשימת האפליקציות שהוסרו מהמכשיר >> לוחצים על התקנה באפליקציה של "GOOGLE" >> עכשיו לצאת ולחזור למסך הראשי

4) לכבות ולהדליק את הטלפון
זהו עכשיו הפיד בדיסקובר אמור להתחיל לעבוד באופן רגיל

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
1) נכנסים לאפליקצייה של חנות גוגל פליי >> להקיש בצד ימין למעלה על 3 הקווים המאונכים >> ללחוץ על "האפליקציות והמשחקים שלי" >> ללחוץ על "מותקנות" >> עכשיו מופיע כל רשימת האפליקציות המותקנות במכשיר >> לוחצים על האפליקציה של "GOOGLE" ומיד מגיעים לעמוד של הסרה או התקנה >> לוחצים על הסרה והאפליקצייה נמחקת באופן מיידי מהמכשיר

2) לכבות ולהדליק את הטלפון

3) נכנסים לאפליקצייה של חנות גוגל פליי >> להקיש בצד ימין למעלה על 3 הקווים המאונכים >> ללחוץ על "האפליקציות והמשחקים שלי" >> ללחוץ על "ספרייה" >> עכשיו מופיע כל רשימת האפליקציות שהוסרו מהמכשיר >> לוחצים על התקנה באפליקציה של "GOOGLE" >> עכשיו לצאת ולחזור למסך הראשי

4) לכבות ולהדליק את הטלפון
זהו עכשיו הפיד בדיסקובר אמור להתחיל לעבוד באופן רגיל
איףף..גם זה לא עבד, האפליקציה אולי מוטמעת? היא לא הוסרה רק חזרה להתקנה הראשונית שלה..כנראה בגלל זה לא הצליח. אני מבין את הרעיון שלך למחוק אותה לחלוטין...משום מה היא לא נמחקה! תודה:)

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
איףף..גם זה לא עבד, האפליקציה אולי מוטמעת? היא לא הוסרה רק חזרה להתקנה הראשונית שלה..כנראה בגלל זה לא הצליח. אני מבין את הרעיון שלך למחוק אותה לחלוטין...משום מה היא לא נמחקה! תודה:)
מתמיכה של גוגל
חלק מהאפליקציות של מערכת Android הותקנו מראש בטלפון ולא ניתן למחוק אותן. עם זאת, בחלק מהטלפונים ניתן להשבית אותן כך שהן לא יוצגו ברשימת האפליקציות שבטלפון. לקבלת הוראות להשבתת אפליקציות, פנו אל יצרן המכשיר.

blzvi

Active member
מצאתי את הפיתרון, יותר נכון חבר מצא לי...שיטה 8 עבדה אצלי! הנה אני משתף את הקישור שנלמד כולנו את הדרכים..

כלומר אתה עובד ללא חשבון google .
איך עובדת החנות?

לוייםLEVIM

Well-known member
מצאתי את הפיתרון, יותר נכון חבר מצא לי...שיטה 8 עבדה אצלי! הנה אני משתף את הקישור שנלמד כולנו את הדרכים..

הפעלת את הפיד בדיסקובר ללא חשבון GMAIL?​

האפליקציות של GMAIL וגוגל פליי ממשיכים לעבוד כרגיל?
א"כ אז פתרת רק חצי בעיה
אתה עדיין צריך לשאוף שהטלפון יחזור לפעול באופן תקין יעני פיד בדיסקובר מסונכרן לחשבון גוגל GMAIL
הפיתרון פיתרון זמני

8. ENABLE USE WITHOUT ACCOUNT​

Another way to fix the problem is to use the Google app without an account. When you enable the feature, you cannot use the Discover feed. You will be asked to turn it on. Doing so will help you in fixing the issue.

To do so, launch the Google app and tap on the profile picture icon at the top. Select Use without an account.

Google discover feed not working 15
Google discover feed not working 16

Go to the Discover feed. Tap on Turn on. Then, select the Google account.

Google discover feed not working 17

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל

הפעלת את הפיד בדיסקובר ללא חשבון GMAIL?​

האפליקציות של GMAIL וגוגל פליי ממשיכים לעבוד כרגיל?
א"כ אז פתרת רק חצי בעיה
אתה עדיין צריך לשאוף שהטלפון יחזור לפעול באופן תקין יעני פיד בדיסקובר מסונכרן לחשבון גוגל GMAIL
הפיתרון פיתרון זמני

8. ENABLE USE WITHOUT ACCOUNT​

Another way to fix the problem is to use the Google app without an account. When you enable the feature, you cannot use the Discover feed. You will be asked to turn it on. Doing so will help you in fixing the issue.

To do so, launch the Google app and tap on the profile picture icon at the top. Select Use without an account.

Google discover feed not working 15
Google discover feed not working 16

Go to the Discover feed. Tap on Turn on. Then, select the Google account.

Google discover feed not working 17

הכל עובד ...ותקין תודה . הסיפור מבחינתי תם ונשלם.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
כרגע זה לא עוזר לי וגם לא פותר את הבעיה הבסיסית ..אני לא צריך לחכות למה שיהיה אלא את מה שהיה כבר....תודה בכל אופן

blzvi

Active member
אני מניח שאת הטלפון קנית ביבוא מקביל כאשר הגירסה שלו הייתה מוקסטמת ,על כן לא קיבלת עידכונים
לא מבין מדוע צריך להתקין google ? הטלפון היה מיועד להפצה בסין בלבד?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אני מניח שאת הטלפון קנית ביבוא מקביל כאשר הגירסה שלו הייתה מוקסטמת ,על כן לא קיבלת עידכונים
לא מבין מדוע צריך להתקין google ? הטלפון היה מיועד להפצה בסין בלבד?
תהיה בריא...לצערי כבר אין קשר בין המציאות ומה שאתה מגיב ..מצאתי את הפיתרון תודה.

למעלה