בעייה

princesa4

New member
בעייה

קניתי את 2 מוסים , האחד של קרליין והשני של שוקי זיקרי לראשונה בתקווה לעצב לעמי בקבוקים כאלה כאלה יפים וקיבלתי אכזבה .. אולי מפני שאינני יודעת להשתמש כמו שצריך .. עיזרו לי

בתללל

New member
אז ככה

הייתי ממליצה לך על המוס של וולה.. הוא באמת טוב לתלתלים. דבר שני לתוצאה טובה מאד תשימי קרם לחות על השיער ולאחר מכן את המוס (ת יכוה אחר כך לייבש בפאן או לתת להתייבש לבד) יצא לך תלתלים מהממים.. עוד משהו שאני ממליצה לתלתלים גלייז של מון פלטין

princesa4

New member
שמתי קרם ואחכ מוס..

וכלום , השיער מתולתל לא יותר ממה שהיה לי ..אני מאוכזבת.. איפה אני משיכה את גלייז הזה?..אני רוצה תלתלים שופעים כאלה של שחקניות

בתללל

New member
אז הגלייז יהיה לך מצויין !

משיגים אותו במספרות. אולי שמת מעט מידיי קרם או מעט מידיי מוס למשל אצלי השיער עבה מאד ויבש לקח זמן עד שהצלחתי להגיע למינון הנכון של כל חומר שאני צריכה להשים.. אוחח את עושה לי חשק לבוא לעזור לך להשים לךך חח

mirit

New member
בהמשך להמלצותייך בפורום שיער

1) על איזה קרם לחות את ממליצה לשימוש ביחד עם המוס? 2) למוס של וולה יש כמה סוגים. על איזה סוג את מדברת (לעיצוב חזק/חזק במיוחד וכו') 3) האם השימוש של קרם לחות ומיד אחר כך המוס של וולה על שיער אחרי חפיפה (לח) ולאורך זמן לא עושים לך נשירה? האם השיער איתם נראה מבריק ומתולתל? תודה ושנה טובה!

בתללל

New member
תשובות

1. האמת שהקרם לפני המוס לא ממש משנה המוס עושה את רוב העבודה הקרם זה רק כדיי לשבור את המוס ולא לשים כמויות אדירות של מוס על שיער כדיי שהתוצאה תיהיה טובה אני משתמשת כרגע בקרם לחות של אינדולה אבל אני ממליצה גם על *שוקי זקרי *קרם לחות החייאה ש מון פלטין ולמי שרוצה משהו יותר זול * קרם לחות של לייף עולה בן 10-20 שקלים בלבד הוא בסדר גמור ששמים אותו לפני המוס. 2. האמת, שהסוג הכי טוב הוא אלה שמוכרים במספרות בקבוק כסף , אצלנו מוכרי ם אותו בשוק אחד שמביא חומרים של מספרות ב45 שקלים.. הוולה הרגיל שבפארמים הוא גם מעולה עולה 30 שקלים לפעמים יש הנחות, וזה לא משנה איזה סוג תלוי מה את רוצה יותר, כרגע יש לי בבית 2 - אחד של ברק ואחד של תלתלים שניהם מצויינים, עם הברק מתקבל ברק ועם התלתלים מתקבל צורה יפה אבל ללא ברק. (טבעי) 3. אני לא יכולה לענות לך על השאלה מכיוון שלי יש נשירה תמידית כבר מגיל קטן. אני חופפת כל יום את השיער וככה אני מרגישה שהשיער פחות נושר ***יש לציין הערה חשובה מאד בשום פנים ואופן אני לא שמה כל יום את הקרם ואחרי זה מוס רק שבא לי לצאת עם שיער פזור או בערב ליציאה או פגישה :) ביום יום אני שמה רק קרם לחות ..

מיכי7

New member
המוס של וולה../images/Emo45.gif

באמת מעולה, לכל סוגי השיער

למעלה