בקר טוב

een ogenblik

New member
האם להודעה זו התכוונת?

מקווה שאני אצליח לקשר להודעה ישירות.

yosense

New member
פלינט - סודות ידועים לכל ../images/Emo153.gif

הראשון שגם אם גדלנו על ´איך עושים מה´, זה עדיין לא אומר שעשינו נכון או שיש משמעות למה שעשינו. השני, שאין שום עתיד בעבר למרות ש´התרבות´ בנויה על זה. ולכן, אני מציע להרים את המסך, ובפני קהל קוראים רחב שלא נושא את עולם של אלו שידעו כל כך הרבה, לספר סיפורים נהדרים וחדשים לגמרי. אם תרשה לי אצרף אילוסטרציות לסיפורים שתכתוב - וזו הבטחה. יתכן שתהייה הענות נוספת ובלתי צפויה לסיפורים. לפי היום הראשון והשני של הפורום הזה, צפויים פה הרבה משתתפים.

Sparker

New member
../images/Emo9.gif תודה ו...

אני מעולם לא ראיתי תמונות של פלינט... אלא עם התכוונת לתמונות הלשוניות שלו...

yosense

New member
בליקסי - צילום זה משהו שאני אוהב

אנסה להעלות מספר צילומים לפה - החברה כל כך זהירים לא לפגוע בפילים מבטון.

yosense

New member
וזה מה זה?

הצפרעף הראשון בעולם בחברת חיות נדושות לגמרי

yosense

New member
מהופעה בפתיחת תערוכה

הזמרת נעלמה בבוהק לבן ומוזר

blixgirl

New member
הממ...

הזמרת ההיא...אולי היא המשיח??? מה זה ההילה המיסטית משהו ... חשבת על האפשרות שזו התגלות אלוהית ?
בליקסי

Sparker

New member
וכמו שניתן לראות כאן...

גם על בליקסי משפיעה השעה... לדבר עם יוס על המשיח?? אוייויויי... את לא יודעת למה הכנסת את עצמך...

blixgirl

New member
זה לא השעה ../images/Emo28.gif

זה הבילוי בחברת בעלי השמות המרתקים בצ´אט מענין מה פרויד היה אומר על זה.... נראה לך היה להם פילם במצלמה ? סתאאם... לילה טוב... בליקסי

yosense

New member
חדשות מהמשיח

המשיח התקשר והתחנן שספרקר יקח את הניהול של הפורום. הוא ציין מפורשות ס פ א ר ק ר.. הייתי המום. למקרה ויהיה לי חזיון נוסף התעטפתי בשלש שכבות של עדשות הגדלה, גידלתי שערות אפשאף פעם לא היו לי וקניתי מכשיר זעיר לאוזן, לשמוע יותר טוב. מי שאוהב ניו אייג´, ומחפש הארה וכאלה שיקום..

neka7

New member
היי יוס, הרבה הצלחה

הרבה זמן שלא הייתי כאן. מסתבר ששינו כאן קצת. יופי של מקום. מי המנהל???

yosense

New member
זהו אולי אתה רוצה?? אבל אתה לא יכול

אין מנהל ומריצים את ספרקר

een ogenblik

New member
עכשיו באים?

מנהל - זמני. כוועדת קבלת פנים זמנית, אני מציעה קפה
, תה (אין אייקון) או שוקו
, אפשר גם שתייה קרה, אך בטמפרטורות של אירופה היא לא מומלצת. כאשר בליקסי מחליפה אותי היא מציעה גם אוכל, אבל מצטערת, אוכל זה ממש לא השטח שלי.

neka7

New member
אז, זהו שכן

מה לעשות - עכשיו באים. אלו השעות שלי עכשיו. מה המצב פה?? יוס - כולם פה פליטי YNET ו הייד פארק???

yosense

New member
אני לא מכיר את כולם כמובן

בתור פליט במקצועי אני בוש שאין לי את הרשימה מוכנה

een ogenblik

New member
לא בהכרח

יש גם מקוריים של תפוז, ויש מצטרפים ממקומות אחרים. ועכשיו באים, לא התייחס לשעה אלא לאיחור ביום. לא נורא, אני אסלח לך. אולי קפה בכל זאת?

למעלה