בקשה מ ... "זמני", מנהל הפורום

ה-תמי-ם

New member
בקשה מ ... "זמני", מנהל הפורום

או ממישהו אחר, שיהיה מוכן להרים את הכפפה ... ידוע הדבר, שהשופט המהולל שי שיטרית, הוא שופט אמיץ ביותר, עובדה, הוא הוציא 3 אדומים לשחקני בית"ר בטדי (!!!) לפני שבוע, עשה מעשה אברהם קליין, בעונה שעברה, ועוד בדקה ה 90 (למר קליין לקח 20 שנה לחזור בו ...), ועוד ועוד ועוד ... מי מוכן לעקוב אחרי החלטותיו האמיצות והמדוייקות, באימטדיונים שאינם טדי? במשחקים שאין בהם קהל ואין יותר מידי טלביזיה? מי מרים את הכפפה?

צהוב.

New member
אנחנו משטרה או מה ?

תמים,אתה בטוח שכדאי לעקוב אחרי שופט זה או אחר ? כדי לנצח משחקים צריך להבקיע יותר גולים מהיריב,וטעויות שיפוט הן משהו שקורה בכדורגל. יש יו"ר לוועדה המקצועית של איגוד השופטים,קוראים לו צבי רוזן,והוא ידוע כאיש הגון וישר.תאמין לי,הוא רואה ת´דברים האלו ויודע מה לעשות. עזוב אותך מהתעסקות בעניינים כמו מעקבי שופטים,כי אתה סתם תבזבז אנרגיה.הפנה את האנרגיות האלו לאהדת בית"ר. יללא בית"ר.

ה-תמי-ם

New member
לא משטרה, ח"ו

רציתי להזכיר לך, לשי שיטרית לא היו טעויות שיפוט נגד בית"ר במשחק נגד הפועל חיפה. מקסימום טעויות בשיקול דעת. כל השבוע דובר על אומץ ליבו והחלטותיו האמיצות, עם הדגשה "בטדי"!! יען כי טדי זה מקום שמצווה "לדפוק" שם את בית"ר ובטח את האוהדים שלה. דבר כזה, מוציא לכל מי שמגדיר את עצמו כאוהד בית"ר, שם רע. יותר רע ממה שכבר יש לו. אם שי שיטרית הוא שופט כל כך אמיץ, אז לאן נעלמו היום כל הצהובים שלו ואפילו אדומים במשחק מכבי נגד חיפה? לא ספרתי כמה כרטיסים הוא הוציא, אבל הם היו פחות מידי. אין לי שום בעיה עם טעויות שופט. בבית"ר סבלו מטעויות כאלו, וגם נהנו מטעויות כאלו. הבעיה שלי, זה עם העלהום שעושים על בית"ר, כל פעם שהם נהנים מטעויות שיפוט. הבעיה שלי, היא עם חוסר הלגטימציה שעושים לקהל הטוב ביותר בארץ, כל פעם ששופט "מעז" לשרוק נגד בית"ר. הדבר הזה לא גורם לי לביזבוז אנרגיה, אלא ממלא כל פעם מחדש את המצברים. הילד שימשיך לאהוד את בית"ר גם אם לא תהיה בית"ר

צהוב.

New member
עזוב תמים

מי בכלל יכול לעשות חוסר לגיטימציה לקהל הכי טוב בארץ ? בינתיים,היחידים שלוקחים עצמם ברצינות הם העיתונאים.אל תתרגש אחי. ואל נא תדאג...תמיד תמיד תהיה בית"ר. יללא בית"רררררר.

ה-תמי-ם

New member
אתה לא רואה?

העיתונאים הם אולי היחידים שמתרגשים מזה ... הבעיה הגדולה היא, שיש מן תחרות סמויה בין השופטים, מי יצליח לדפוק יותר את בית"ר בטדי, בשביל לקבל קצת טפיחות על השכם, מאלו שמתרגשים. שי שיטרית זה מקרה קלאסי. שופט בינוני ומטה, קיבל משחק פשוט יחסית, עשה כותרות, קיבל ים של טפיחות על השכם, יען כי הוא שופט מצויין. אתמול קיבל לשפוט את משחק העונה - והראה לכולם מה הוא שווה. כלום. ועל הגב של מי? בית"ר ... ושלא יהיו אי הבנות, אין לי בעיה אישית מול שיטרית. כי אני עדיין מאמין ששופטים שורקים את מה שהם רואים (תמים, מה לעשות
), אבל כל פעם שאני רואה ששופט עושה כותרות על גב של קבוצה מסויימת (בדר"כ זאת בית"ר), זה גורם לי לבחילה. את השלב של ההתרגשות, עברתי כבר מזמן ... :) לדעתי, הדרך הטובה ביותר להתגבר על הבחילה הזאת, זה לראות ולהראות תמיד מה אותם שופטים באמת שווים. בדרך הכי מכובדת שאפשר להראות, ואם אפשר בצורה הכי צינית, כי ככה זה הכי מעניין.
(והייתי מפנה אותך, גם להודעה שכתבתי כאן שבוע שעבר, שנמצאת כבר בעמוד הבא, בעולם שכולו טוב :)) הילד שימשיך לאהוד את בית"ר גם אם לא תהיה בית"ר ומקווה (בעצם בטוח) שהוא לא יצטרך להוכיח את זה :)

ה-תמי-ם

New member
אתה לא רואה?

העיתונאים הם אולי היחידים שמתרגשים מזה ... הבעיה הגדולה היא, שיש מן תחרות סמויה בין השופטים, מי יצליח לדפוק יותר את בית"ר בטדי, בשביל לקבל קצת טפיחות על השכם, מאלו שמתרגשים. שי שיטרית זה מקרה קלאסי. שופט בינוני ומטה, קיבל משחק פשוט יחסית, עשה כותרות, קיבל ים של טפיחות על השכם, יען כי הוא שופט מצויין. אתמול קיבל לשפוט את משחק העונה - והראה לכולם מה הוא שווה. כלום. ועל הגב של מי? בית"ר ... ושלא יהיו אי הבנות, אין לי בעיה אישית מול שיטרית. כי אני עדיין מאמין ששופטים שורקים את מה שהם רואים (תמים, מה לעשות
), אבל כל פעם שאני רואה ששופט עושה כותרות על גב של קבוצה מסויימת (בדר"כ זאת בית"ר), זה גורם לי לבחילה. את השלב של ההתרגשות, עברתי כבר מזמן ... :) לדעתי, הדרך הטובה ביותר להתגבר על הבחילה הזאת, זה לראות ולהראות תמיד מה אותם שופטים באמת שווים. בדרך הכי מכובדת שאפשר להראות, ואם אפשר בצורה הכי צינית, כי ככה זה הכי מעניין.
(והייתי מפנה אותך, גם להודעה שכתבתי כאן שבוע שעבר, שנמצאת כבר בעמוד הבא, בעולם שכולו טוב :)) הילד שימשיך לאהוד את בית"ר גם אם לא תהיה בית"ר ומקווה (בעצם בטוח) שהוא לא יצטרך להוכיח את זה :)

צהוב.

New member
צ´מע תמים

יש לנו מסורת כל כך ארוכה ורבת שנים,של הצלחות ובעיקר של הבקעות שערים. זה שהשופט הזה מפשל,זה לא חדש,וראיתי את זה אתמול כמו כולם במשחק "העונה" שהביא לנו בקושי 1:1 עלוב,כרגיל. לעומת זאת,בכל משחק של בית"ר יש שערים,ובד"כ הרבה,אז אני מצידי מחכה שבית"ר תתחיל להבקיע כמה שיותר,כי ככה בית"ר תמיד תמיד. (שופטים לא עושים עלי רושם,חבוב...) אתה מוזמן להקשיב למערכון של יהויכין פנדלוביץ´ ומר שמעון כסאח,של הגששים. חוצמזה,תמיד עושים כותרות על הגב של בית"ר,ושחקנים רבים תופסים יום דווקא נגד בית"ר,זה משהו שהורג אותי כבר הרבה זמן. כל חלוץ מעפן פתאום נהיה כוכב למחזור אחד...לפני שנתיים זה היה אסי טובי ממכבי פ"ת,נגד הפועל חיפה זה היה אורן ניסים,התאמין ? ככה אנחנו,נותנים לשחק ומשחקים יפה. בדיוק בשביל זה יש את בית"ר. יללא בית"ררררררר.

התמ-ים

New member
ובדיוק בגלל זה

צריך להעמיד אותם במקום !! ושוב, רק בציניות !! אגב: את אופסייד סטורי אני מדקלם מתוך שינה ... ואני שואל שוב: יש למישהו את המערכון הענק הזה, בגירסתו המקורית כ mp3 ? עם הרכב הנבחרת ההולנדית ...

צהוב.

New member
ההרכב הוא...

סורביר יונג ואן הייניגן...ודה יונג חלוץ מרכזי. נדמה לי שיש ת´מערכון הזה ב IMESH. בהצלחה אחי. יללא בית"ררררררררררררר.

התמ-ים

New member
ראפ, ראפ חלוץ מרכזי ...

חיפשתי בנאפסטר ז"ל, קאזה, איימש, מורפיוס ואדיוגלאקסי ... תמיד זה המערכון מהופעות הסיכום שלהם ... לא המקור. שפכתי אפילו 10 קילו שמן למציאה של המערכון הזה ... עשר ע"ש שנים עשר עשרת השבטים ... וכלום ... לא מצאתי ...

למעלה