בקשר לכוכב

aviv11

New member
בקשר לכוכב

שלום אלינורה רציתי להודות לך על החזרת התשובה... הכוכב שיש לי על היד הוא- ביד ימין והוא מיתחת לקו שמתחת לזרת... אז אם את תוכלי לעזור לי בנושא זה יהיה ממש טוב, . המלצת לי לקחת כל מיני סדנאות.. איפה אני מברר לגבי אותם סדנאות ואיך אני יודע מה הכי מתאים לי או איך למצות את עצמי בצורה הנכונה ביותר..? תודה מראש אביב

שבוע טוב אביב../images/Emo57.gif

שלום אביב הכוכב מתחת לזרת אומר הצלחה עם אנשים- יבוא יום ואתה תעמוד מול קהל- או תדריך- או תלמד- כל הקשור לקשר עם אנשים-בהצלחה שנית- לגבי הסדנאות- ראשית חשוב לי לדעת מה מקום מגוריך- ובן כמה אתה- וזה על מנת שאדע להיכן לנתב אותך- ועוד חשוב לי לדעת מה הידע הרוחני שיש לך-ומה מידת ההתפתחות והמודעות שאתה נמצא בה תודה והמשך מאושר ומואר אביגיל

aviv11

New member
כוכב

שבוע טוב אלינורה רציתי לדעת אם בסדנאות יכולים בהתחלה "לקטלג" מהשאני צריך ללמוד...? אני גר בקיסריה ואני בן 19.5 - אני משוחרר מהצבא לתקופה של 9 חודשים.. תודה מראש אביב

aviv11../images/Emo63.gif

שלום לך אביב ראשית ברכותי על הרצון העז ללמוד- זה נפלא כשמקשיבים לקול הפנימי שמאותת נפלא--שנית מכיוון שאתה גר בקיסריה- אני ממליצה להתחבר לסדנאות באזור שלך- ואולי אפילו חיפה- לדעתי- לך- תשמע כל מיני הרצאות- תכיר כל מיני מורים- תעשה הכרה עם כל מיני שיטות- ואז--שוב אותו קול פנימי שאתה כל כך מחובר אליו ינחה אותך למקום הנכון בזמן הנכון יש משפט שאומר- כשהתלמיד מוכן- המורה מופיע- וכל שעליך לעשות זה להתכוונן ולבקש מהיקום את ההכוונה לדרך הנכונה- וכך אמנם יקרה האמן דרך צלחה ומוארת- ותמיד נשמח לענות ולראות אותך בינינו- וכמובן לשמוע על ההתפתחות הרוחנית בחייך- שתהיה לך דרך נעימה אל המודעות אמן אביגיל

למעלה