ברכות ושאלות

שם תפוס2

New member
ברכות ושאלות

שלום שלום מזל טוב על הפורום. האם פה גם יינתן ייעוץ גזרות מתאימות ושילובים? האם פה גם המקום להעלות שלות בנושא צבעיםאופנתיים, הדפסים, חשיבה של מחוץ לטרנד וכאלו? יום נעים

ברוכה הבאה ותשובות../images/Emo13.gif

היי וברוכה הבאה, נפל בחלקך להיות הכותבת הראשונה הרשמית של הפורום!
הפורום בהחלט יעסוק בנושאים הללו אותם העלת - התאמת צבעים, שילובים, וכמו כן בהתאמת גזרה למבנה גוף ועוד ועוד. מכיוון שכפי ששמת לב הפורום הוא חדש לגמרי , לכן אשמח מאוד לשמוע רעיונות לדיונים או פינות קבועות וכו' [ אפשר גם לפנות אליי במסרים]. בנוסף בתפוז קיים פורום תפירה - המייעץ בכל תהליך תפירת הבגד. פורום נוסף הינו פורום עיצוב אופנה - מיועד בעיקר לסטודנטים ולחובבי עיצוב. מקווה שעניתי על שאלותיך, יום טוב

שם תפוס2

New member
שילוב צבעים

היי ובוקר טוב קודם כל תודה על הפרגון כן, בדיוק בשביל התגובה הזו צירפתי את התמונה. ואני חייבת לציין שהתגובה שלך הרבה יותר חיובית ממה שציפיתי
זה חלק מהרכש האחרון שלי בהודיס. אני אוהבת צבעים חלקים, נרתעת משום מה מהדפסי הרטרו ומעדיפה לשלב הדפס עם משהו חלק....... ואני אוהבת צבעים.........
זו הפעם הראשונה שאני קונה צהוב........ בכלל הגעתי למסקנה שהמחירים בהודיס נוחים לי מאוד בגלל המבצעים הפסיכיים שלהם.... עכשיו אני לא יודעת עם איזה צבעים רכים לשלב את הצהוב:)..... יש לך רעיון? (בשלוף מהארון זה הכי מסתדר לי, במוח עוד לא כל כך, מול המראה זה נראה לי קצת.... לא יודעת... מה את אומרת? ) שיהיה לך המשך יום מקסים!

צהוב ושילובים

היי קודם כל תתחדשי! איזה מבצעים יש כרגע? גם אני באופן אישי מעדיפה פריט עם הדפס ולצידו משהו חלק, אבל כמובן שזה עניין של העדפה אישית, כבר יצא לי לראות שילובי הדפסים מאוד מוצלחים. אז צהוב- יש את השילובים הקלאסים יותר כמו לבן, שחור ואפור, חום [אני באופן אישי לא אוהבת חום וצהוב עליי]. ואת השילובים הפחות סטנדרטים ולדעתי אם משלבים נכון זה מאוד מיוחד. אני בעיקר אוהבת צהוב עם אדום, יש המשלבים צהוב עם כתום סגול כחול כהה גם מאוד יפה. בעצם זה הכל עניין של טעם העדפה ואומץ לנסות. מה דעתך על השילובים האלה של צהוב? אהבתי את 3 העליונים. אז תספרי לי מה בחרת בסוף....שאני לא אשאר במתח

שם תפוס2

New member
שילובים

אז ככה......... הודי'ס מאיזו שהיא סיבה, התחרפנו, כל החנות כמעט עד 50 אחוז או משהו כזה בערך, מה שממש מתאים לי להוצאות...
אני חושבת שצהוב עם אפור, נראה לי , כנראה משהו עם הדפס, לא חסר לי אפור
, עם שחור זה מזכיר לי צירעה, אז לא בא לי:) עם סגול נשמע לי מלהיב!!!

artmis

New member
שלום!! ברכות על הפורום החדש! מגניב לגמרי

שאלה לגבי הודיס- איפה יש חנויות שלהם? אני בת"א וכאן לא ראיתי. תודה

שם תפוס2

New member
כמה תשובות:)

היי, אני חושבת שזו תהיה אחלה אופנת סטודנטים, אם את מאלו שאכפת להם מאיכות ותקציב. יש ב"ארנה", יש ברמת השרון ( יש 2 אני יודעת אוסישקין ועוד אחת) בחיפה יש כמה. זה כבר אמרו לי.
בהצלחה, אני פשוט נדבקתי לכמה צבעים במיוחד:)))

רעותה10

New member
האמת שלא כ"כ אהבתי )=

נראה לי שבתור "אחת שאוהבת צבעים" תמצאי שילוב יותר מוצלח מזה.. השילוב של צהוב וורוד בהיר מאד מאד צורם לי בעין. למרות שהוא נראה לא רע בתור עליונית על חולצה סגולה בקישור שנתנו לך מקודם. אני אומנם לא חולמת ללכת עם צהוב, לפחות בטווח הזמן הנראה לעין, ודוקא התאהבתי בשילוב שלו עם סגול חציל, או כל צבע כהה אחר- כחול, בורדו, חום.... בהצלחה עם זה!

שם תפוס2

New member
קניתי את ההצעה שלך!

אבל לא ראיתי אף קישור
איפה??? תשמעי, זה לא שאני שזופה, בכלל לא , אבל הצהוב הזה משום מה מסתדר איתי..... ראיתי אותו על מישהי ( שזופה למהדרין...) שהפנתה אותי לשם, מאז אני חייבת לה:) זה הכחול היחיד שקניתי אצל הודי'ס. אבל יש לי סגול חציל מדהים עם הדפס קרם, אני אצלם בהזדמנות:)

רעותה10

New member
הקישור שהתכוונתי אליו נמצא בהודעה השלישית

שהגיבה NightWind במילה הכחולה (סימן לקישור) "האלה". מחכה כבר לראות תמונה!
ועכשיו אני קולטת כמה לא הייתי מפוקסת כששלחתי את ההודעה, כי יש לי סטרפלס צהוב-בהיר, שאני לובשת מעל חולצה שחורה (כי אני דתייה), ואפילו הכנתי שרשרת כדי לשבור את מראה הדבורה המתקבל מחצאית וחולצה שחורים, ומעל זה סטרפלס צהוב. לא ברור לי- אפילו שהייתי עייפה, איך שכחתי ממנו...

למעלה