ג'אמוס II

ויש גם קליפ חדש ../images/Emo13.gif

לדברי גיא, הדיסק של ג'אמוס ייצא רק אחרי שדיסק הסולו של ג'קו ייצא, אבל, יש גם קליפ חדש לשיר שלהם "לא משנה דבר" הקליפ נמצא גם באתר ג'אמוס - www.jamus.co.il בקטגוריית "הורדות" וגם ב"יו טיוב", כאן: http://www.youtube.com/watch?v=yftvjCVYULk סליחה שאני מנצלת כל הזדמנות לפרסם את הקליפ,
אבל לנוכח הפורום החדש והקהל החדש זה היה נראה לי במקום...

talytal

New member
תרגישי חופשי

השקעת בקליפ הזה, ומגיע לו להיראות ולהגיע לתפוצה רחבה!
זה שהדיסק של ג'אמוס ייצא רק אחרי דיסק הסולו של ג'קו, זה לגמרי ברור לי, אבל יש בזה גם משהו לא לגמרי הגיוני, כי הדיסק של ג'אמוס הרי כבר מוכן כמה חודשים טובים, ופשוט לא מוציאים אותו, בעוד שהדיסק של ג'קו רק בשלביי עבודה ראשוניים (כנראה). מצד שני, אין ספק שטדי עם השיקולים שלהם יודעים מתי ואיך לשחרר את הדברים. אז נחכה בסבלנות.

a d i d a s 2 1

New member
הדיסק של גאמוס לדעתי בלבד

לא מוכן לגמרי.. לדיסק לוקח זמן להיות מוכן לגמרי... גם כשהוא מוכן, הוא לא מוכן... תמיד יש משהו לשנות, לשפר להוסיף... זה להוריד שירים להוסיף אחרים שמתאימים יותר, לעשות כמה וכמה ביצועים חוזרים... לשמוע דעה של מפיק מוזיקלי.. (זה בהנחה והדיסק לא מופק בהפקה עצמית כמו הראשון של גאמוס...שעם קצת יותר משאבים היה יכול להיות מוצלח יותר, ופה אני לא באה בטענות אלא להיפך, משבחת את התוצר כמו שהוא, בהתאם לנסיבות שהוצא לאור..) בקיצור זו עבודה קשה, ומה שבאתי להגיד זה שגם כשהדיסק מוכן, הוא לא מוכן.. (וכן אני חוזרת על עצמי שוב..) אבל זו דעתי בלבד... והרבה פעמים שומעים משפטים כמו הדיסק מוכן, החומר מוכן..בלה בלה בלה.. וזה לא ממש נכון... ראו דוגמא מורן אהרוני, גם אצלה הדיסק היה "מוכן", החומרים היו...והעובדה הוכיחה שהוא לא מוכן, שינו הוסיפו, הסירו... יאללה מספיק לחפור יש עבודה, ביוש!

rootteem1

New member
ואי כמה אתן כותבות התעייפתי מלקרוא

כל כך הרבה תגובות!! טוב חייבים להשלים חומר חח... ועדי מי כמוך יודעת כיצד תהליך של הפקת דיסק מתרחש. מה באמת נסגר עם הדברים שקשורים אליך? (בלי להסגיר) אוי אני כל כך לא סותרת את עצמי סורי... טוב לגבי ג'אמוס עכשיו ג'קו עובד במרץ על הדיסק בכורה שלו שחייב להראות שכל הזמן הזה שעבר וביטול החוזים, השתלמו בסופו של דבר וכל הקריססים היו מקדמה לתוצרת שתצא בסופו של דבר, עכשיו התוצרת המוגמרת חייבת להיות הכי ג'קו שיש, וחייב לצאת הכי מג'קו, צריך להיות שם הכל, ייצוג של רגש ועדינות רוקיסטיות יחדיו. מצפים להרבה מהדיסק הזה, וכמובן שגם בגלל שזהו הדיסק בכורה שלו! זה לא שהדיסק של ג'אמוס לא חשוב, וזה לא שג'קו עכשיו נוטש את ג'מוס ועובד רק על החומרים שלו לבד, אבל יש פיורטיז וכרגע הדיסק שלו יותר חשוב. נ.ב. כל הקוראים השקטים יאללה להגיב...

shongold

New member
תודה לך קרן על המידע החשוב הזה

קודם כל בשביל ג'קו וגיא ממנו רבים וטובים עשויים להבין איזה איכות נפלאה השניים מביאים. והקליפ שיצרת נושא את הבשורה הזאת בצורה מדהימה!

a d i d a s 2 1

New member
ראיתי את זה בהרף עין מתישהו

לא מזמן, ואז צפיתי בזה שוב, וזה ממש יפה וכל הכבוד לך על הנכונות והסבלנות... וסבלנות (כמו שרק אני לא יודעת!) משתלמת:)

למעלה