גביע אופ"א: צ'אנו מורה וארנה - מכבי נתניה

tristan79

New member
גביע אופ"א: צ'אנו מורה וארנה - מכבי נתניה

בצל חיכוכים בין הקבוצה שלנו לבין המועדון הבולגרי על טריקים מלוכלכים בהם נוקטת הקבוצה מוארנה לפני המשחק (קיצור זמן האימון, אי ארגון מסיבת עיתונאים, אספקת כדור שונה לאימונים מזה שישומש במשחק עצמו וכו') תעלה הערב מכבי נתניה למשחק הגומלין בסיבוב השני של גביע אופ"א (20:00 שידור ישיר בערוץ 5). כידוע המשחק הראשון נגמר בתיקו 1:1, מה שמחייב את נתניה להבקיע שער חוץ ולנצח (או לסים בתיקו רב שערים) על מנת להעפיל לשלב הבא. מבחינת הסגל הנתנייתי, בעקרון כמעט כולו יעמוד לרשותו של מתיאוס אבל רוב הסיכויים שלא יהיו חדשות גדולות, במיוחד לא בחלק הקדמי (דגו וטאזמטה לא מיועדים לפתוח, שכטר בעקרון יכול לשחק אך עדיין לא שותף באף משחק ולא בטוח שרוצים לסכן אותו, וצגאי וימפולסקי בכלל נשארו בארץ). ע"פ כמה אתרי ספורט מתיאוס מתכנן לעלות עם חוליית הגנה מעובה של שלושה בלמים + ביוואן פרנסמן בקישור האחורי. נקווה שזה לא יפגע ביכולת של נתניה לאיים על השער הבולגרי. הרכב משוער: לירן שטראובר, קלימי סבן, לואיס מרין, זאב חיימוביץ', גולן חרמון, דדי בן דיין, ביוואן פרנסמן, רביד גזל, שלו מנשה, אובודו אוקוצ'ה, פרנסיס קיויו בהצלחה

tristan79

New member
ובנימה אישית

יש כאלו שנסעו לבולגריה לראות ולעודד את הקבוצה במגרש בסופיה יש כאלו שארגנו ערב צפייה במשחק בטלוויזיה בחברותא יש כאלו שיראו את המשחק לבד בבית ויש כמוני שמוזמנים לחתונה של חבר טוב וצריכים לבקש מאבא שישלח עידכונים ב SMS...
תבלו

נתניה יא מאכזבת בגדול

מה זה הגול הה בדקה ה8??? מה זה הגולים האילו? וואי נתניה מדרדרגת ממשחק למשחק. שמישהו יעשה משהו

תגיד תודה שמנעו ממך את הזוועה

מה אפשר כבר לומר על שטראובר בחודש הקצר הזה? אני יודע... שוער ליצן שבמו ידיו העיף אותנו מהשלב הבא באופ"א. אין ספק ששטראובר הביא שנתיים יפות בנתניה, אבל החודש האחרון מזכיר לי את התקופה העגומה שלו בשנתיים האחרונות שלו במכבי ת"א באותה התקופה בה הוא היה חלק מלעג רציני בכל כלי התקשורת. את המחצית הראשונה לא ראיתי(ערוץ הספורט כרגיל מעדיף את קבוצת התחתית התל אביבית - הביצה המסריחה) כך שדעה עליה אין לי. בנוגע למחצית השניה יש בי עצב רב ממנה, רוב המחצית נתניה פשוט שלטה במשחק והכדור כמעט לא הגיע לכיוון השער שלנו ומשטות קטנה בהגנה וחוסר ערנות של שטראבור חטפנו שער שני שעד עכשיו אני לא מצליח להבין איך ספגנו אותו. המשחק הזה הוא פשוט פיספוס גדול, פשוט חבל לראות איך שעד היום אין לנו אף שחקן שיכול לשים את הרגל שלו ולסיים סיפור. לא מבין כמה הזדמנויות קבוצה צריכה בשביל לשים שער אצל היריב. אגב, מישהו יודע אולי כמה קרנות נשרקו לטובת נתניה(אני הפסקתי לספור אחרי 7)?

tristan79

New member
אכן תודה

וגם על זה ששמחת האירוע ואחוז האלכוהול בדם שלי חסכו ממני את הדכאון שלאחר ההפסד של נתניה. ראיתי את המשחק בשידור חוזר וזה פשוט עצוב מה שהלך שם על הדשא. מילא להפסיד לקבוצה טובה ממך, אבל להפסיד ככה זה ממש מדכא. על ההגנה והשוער אין יותר מדי מה להרחיב - בעיקר פאשלות וטעויות מגוכחות... נקווה ששטראובר יתאפס על עצמו ומהר. בהתקפה פשוט חסרים שחקנים יעילים - פה ושם רואים מהלכים טובים של הנעת כדור במרכז המגרש אבל יוצאים מזה מעט מאוד מצבים בפועל ועל שני החלוצים נמאס כבר להתלונן. אני באמת לא מבין את מתיאוס - זה אולי הגיוני לפתוח עם מערך הגנתי מעובה בגלל החשש מלספוג שער (מה שלא ממש עזר) אבל למה דגו עדיין עולה מהספסל (ורק לקראת הסיום) ולמה לא להמר על טאזמטה או שכטר במקום שני האנמים בחוד? עד עכשיו מתיאוס הרשים בגלל הסטנדרטים וצורת העברת האימונים שלו, לגבי היכולת שלו כמאמן בניהול משחק אני כבר לא כל כך בטוח...

lilon1

New member
מה שאמרתי הוא שיהיה..

איו התקפה, אין הגנה, אין קבוצה! או שלותר יעוף, או שהשחקנים יתרגלו לשיטה שלו (מה שלא נראה לי שיקרה), או שהעונה הזאת תזכר כשנת יאמר הגרועה ביותר מבין ה- 5. זה לא מריח טוב וזה נראה רע..קבוצת אמצע טבלה.

למעלה