ג'ואל עצמאות 2010 !אחת ההופעות הטובות EVER !!

TAL BAR ZOHAR

New member
ג'ואל עצמאות 2010 !אחת ההופעות הטובות EVER !!

דודי שרון וג'ואל מתוך יום העצמאות שהופיעו בפבריק ובTLV היה מטורף ואווירה מדהימה שלא נדבר על אתמול במינוס 1 שהיה עצום מתמיד ובסט הגורף בלאון של דודי לקהל הצפוני שם ג'ואל תככב גם בשבוע הבא וכמובן בפורום ב"ש שהיה חזק !!! רבות אפשר להתענג על המיטב והשיבוח שיוצא מהשתיים ומי היה מאמין לפני 5 שנים ממה הכל התחיל ועד לאן זה יגיע ??!!!!! בואו נאמר שאת האלבום בומבסטוס אפשר לסכם כאלבום היסטרי ומשובח !!! היום בערך בדיוק לפני שנה יצא בומבסטוס והיום הקהל עיכל את האלבום בואו נאמר לפי סיכומים ומונחים ומקצועים דודי שרון וג'ואל נחשפו השנה ליותר מאי פעם לקהל מכל הסיגנונות ברחבי הארץ ובעולם ומעריכים אותם יותר מתמיד על השיתוף המוסקלי ועל החיבור העוצמתי להמציא וליצור על אמת קהל מעריצים ומעריכים ממגוון רבדים !! אני מאמין והרבה חושבים כמוני ויסכימו איתי שההרכב מוכיח כל פעם מחדש איכות מהי ושהם לא באו ליום יומיים ומדורגים כיום בין השמות החזקים בתעשייה ! אני מאמין שהם הרכב הדור החדש להיכנס לתרבות הסצינה בחיי הלילה בישראל ובסצינת הגייז בפרט !! השילוב החדיש סאונדים לא נורמלים ומלודיות ומשחקים וואקלים,הגשה ופרפורמיה פשוט יש להם את זה !!!! ובניות כלכך נכונות מתכונת ומכונה שקשה לבלום !! חברים המון מתפתח עם ההרכב שלב האלבום עדיין לא ברור מתי יצא ומה יצא אני מאמין שיש סיבה וכל עכבה לטובה!! ההרכב עובד בהיסטריה על חומר חדש וינסה להספיק להצמיד את 2010 !!! שישי הבא ג'ואל עם הרצועה שעדיין לא יצאה רשמית CHA CHA KARNAVAL וכבר הופכת את הקלאבים בארץ ואין אחד שנשאר אדיש !!! אפשר להריחחח באויררררר שהולך להיות KARNAVALLLLLLLLLL שבוע טוב ומבורך לכולם !!!! טל בר-זוהר :]

למעלה