גורלם של ריאליסט, ארלוזורוב וsmalni

גורלם של ריאליסט, ארלוזורוב וsmalni

לאחר הסערה הגדולה שהיתה כאן ביום חמישי בנושא שירי החנוכה ההומוריסטיים, שבמסגרתה לא הפסיקה השלישיה הנ"ל להתבכיין, נעלמו כל השלשה לפתע מהפורום. מזה 48 שעות לא זכיתי לשמץ של התקפה אישית ממישהו מהם, בעוד שלפני כן לא החמיצו הזדמנות לשלוח אותי לפסיכיאטר וכיו"ב. החלטתי להתחקות אחרי השלשה, ואלו המימצאים: -הכרטיס האישי של שלשתם אינו מכיל פרט מזהה כלשהו בנוסף לכינוי. -שלשתם כתבו אך ורק בפורום הליכוד ולא בשום פורום אחר. -מאז יום חמישי איש מהם לא כתב בשום פורום שהוא. קצת לא סביר להניח ששלשתם נסעו ביחד לחו"ל... המסקנה שלי מכל הנ"ל (אשמח אם מישהו מהם יפריך אותה) היא שככל הנראה מדובר באדם אחד, מתוסכל במיוחד, שלא הצליח לסבול את המחשבה שבין אנשי הליכוד יש גם כאלו שמסוגלים לענות לאנשי השמאל כמו שצריך. ברגע שהרגיש אותו אדם, שהשתמש בכינויים שונים, שהוא מובס שוק על ירך, נטש את הפורום. ושוב- זו בסכ"ה מסקנה לא מבוססת. אשמח אם מישהו מהם יפריך אותה בעקבות הודעה זו.

pilovich shahaf

New member
זאת הסיבה שכתבתי לך את...

ההודעה הזו ולא רק אני כמו ההודעה שלו. "יישר כח"-זכור חוסך שיבטו שונא בנו
, ודוגמא אחרונה של כותב אחד שהופיע בשני ראשי נחש, שהשפריץ ארס לכל כיוון עד שרוצצנו את ראשו, אבל אתה יודע איך זה בעולם הוירטואלי, הוא תמיד יופיע בראש אחר אבל מה שיהיה בתוכו וכל מה שהוא ישפריץ יהיה זהה לקודמו/יו. מבחן התוצאה. פ"ש.
נצח ישאל לא ישקר........רק הליכוד יכול

למעלה