דוח שלי מיום שלישי, שיא (לפחות שלי)

גומברי

New member
דוח שלי מיום שלישי, שיא (לפחות שלי)

יום שלישי מחליט שהיום אני חייב להיות במים יוצא עם חברי דני לים והים חלק ומזמין כל כך מגיעים לסלע ורואים רדיפות של מפלצות על המים, דני חושב שזה או כרישים או דולפינים אז אני אומר לו שבא לי על איזה כריש (הכוונה לדג גדול ). מגיעים ומגלים שהראות לא טובה כמו שהיא נראת מלמעלה והים די לבן צוללים והים מלא אירדים אבל לא מצליחים להביא אותם כי משהו מרעיש כל כמה זמן ומבריח את הדגים מהסביבה! לא מבינים מה זה כי אנחנו לבד בים והים חלקקקקק אני עולה למעלה ואז כשאני צף ולוקח אויר עוברת לידי להקה של מפלצות ואני ישר יורה באחת מהן (לא בהכי גדולה ). ישר אחרי הירייה מתחיל המאבק של הדג ואני לא נותן לו להוציא לי את כל החוט מהרולר. בראש עוברת לי המחשבה שהפלמידה יותר גדולה מהשיא שלי (8.5 קילו), כי עדיין לא נתקלתי בכזאת עוצמה אף פעם לאחר משחק של הלוך חזור ושחייה מרובה אני מגיע לדג (בפעם השלישית) והפעם אני מכניס לו את היד לפה ( מה שהתברר כטעות ) והוא קורע לי את האצבעות אז בתגובה אני קורע לו את הזימים (אולד פאשן!!) ומביא אותו לסירה (לא לפני שהוא עושה לי חרקירי בידיים). יוצא ומחכה לדני ותוך כדי אני מתענג על התקיפות המטורפות שמבוצעות 5-10 מטרים ממני. נגמר הבוקר ומה שנשאר זה לחזור לעבודה ולדווח לחבר'ה. תוספת קטנה: משקל הדג - 25.5 קילו!

ziv222

New member
כל הכבוד על התפיסה ירבו דוחו'ת כאלה פה בפורום

תן קצת יותר פרטים אמרת סירה ,אזור תפיסה עומק ?

גומברי

New member
פרטים

הם נמצאות בכל הארץלפי הדיווחים! אני הבאתי אותה במרכז בעומק 12 מטרים אבל אני הייתי מעל פני המים! הסירה הייתה חסקה (-: .

בשרטי

New member
תותחחחחחחחחחח איזה דוח תענוג!

הכי מגניב להביא דג מלמעלה! הם לא ברחו-פשוט חיכו ליריה?

גומברי

New member
תשובות

הם עברו מהר אבל היו הרבה ככה שהצלחתי לירות. וכן הייתי עם כפפות אבל זה לא עוזר עם דג כזה!

למעלה