דמויות מיוחדות ששיחקתם...

snift

New member
דמויות מיוחדות ששיחקתם... ../images/Emo11.gif

על התואר הזה מתחרות אצלי 2 דמויות : 1. חצי אדם חצי פאיטון(פאיטון = דמוי אנוש ממישור האש, בעלי כנפי אש), שיכלה לכבות את הכנפיים שלה, אבל הם לא היו מספיק חזקות בשביל לעוף איתם, אלא רק כדי לבלום נפילות וכאלה. היא היתה לוחמת רצינית, וגם, עקב מוצאה, ידעה להטיל כמה לחשים. 2. ערפד עוצמתי מאוד, שלא הסכים לעזור לאלים, אז אחת האלות הטילה עליו קללה והפכה אותו מרע לטוב. אחר כך הוא הסכים לעזור להם, אבל לא רצה שיחזירו אותו להיות רע (כי הוא טוב), וזה היה מאוד משעשע לשרוד ככה.

Raistlin

New member
אצלי יש רק אחת מיוחדת

לפרקן מכשף ששולט בכוחות הטבע, הזריזות שלו הייתה 24 אבל העוצמה רק 3 וגרתי בתוך כיס של ענק עד שהרגו אותו והוא חזר לחיים בצורת גמד, ומצאתי פוני גמדי מעופף ונשק קטלני (סיכה מורעלת d4 נזק) ואולי גם איש לטאה אבל הדמות האהובה עלי ביותר היא עלף סייר שמתמחה בהסוואה מלכודות והקסמת חיות

hsotrt

New member
פעם שיחקתי קנטאור ש...

היה לו משיכה מינית לסוסים!! הוא לא אהב את בני מינו הקנטאורים אבל אהב סוסים, הוא רק היה רואה סוסה כבר היה עולה עלייה!!! וגם פעם שיחקתי ערפד ששיש לו סלידה מדם אז הוא אוכל בכמויות גדולות...לא יודע למה...

Lion_Heart

Well-known member
בלה

לי היתה דמות של אלף אפל שמת וכשהחיו אותו הוא הפך לאלף זהוב (קללה. . .אל תשאלו ) לקח לו זמן להתרגל לבלונד

Great Blue

New member
דופל-גנגר- דמות בסגנון איש הבדיל

הזה משליחות קטלנית, לשמחתי הרבה נתקלתי באחת ההרפתקאות באדם מכונף ומאחר ואני יכול להפוך לכל דמות (אנושית) שראיתי בעבר- אני יכול גם להתעופף מפה לשם (במינוסים מסויימים). משחקת מתנקש עם מיומנות גנב ולכן היא די מוצלחת - כיום היא דרגה 8 ובקרוב מאוד- 9.

למעלה