האם אנחנו יודעים להתלבש?

flutter girl

New member
כן, אני סובלת

אני סובלת מזה שאני צריכה ללכת לקנות חולצה ב-200 ש"ח כי בחנויות שמוכרות חולצות ב50 אני בחיים לא אמצא מידה (כי אני מלאה). אני מסכימה עם זה שהרבה מלאות סובלות, אבל גם הרבה רזות סובלות. תאמיני לי, חוץ מהחברה המדוברת היו עוד כמה בנות שהייתי הולכת לעשות קניות איתן ו/או מדברת איתן על הנושא והן היו מתוסכלות ממש כמוני (פשוט לקיצוניות השנייה). ורק שתדעי- לאחרונה גיליתי שהתחילו להיות מידות (ולא שרזיתי או משהו) כי התחילו לעשות גזרות נורמליות (פעם מידה 5 הייתה כמו מידה 2...), אז המצב דווקא משתפר בשביל המלאות. מעבר לכך - יש גבול למה שבחורה מלאה *יכולה* ללבוש, שגם בחורה רזה תלבש. הרבה בגדים שמחמיאים לרזות לא מחמיאים למלאות, וגם ההפך! יש בגדים ש"דורשים" ש"תמלאי" אותן- ראיתי את זה על חולצה שיצא לי לקנות וגם חברה מדדה. עליה זה היה נראה "נופל" ולא נעים, עליי זה ישב מעולה כי גם בחזה וגם בצדדים מילאתי את החולצה. בכ"א, הפואנטה- כן, מלאות סובלות "יותר", אבל זאת לא סיבה לדפוק את הרזות...

רעותה10

New member
אז מה אם אחוז הבנות במידה XS קטן?

גם לי יש חברה ממש רזה טבעי, וגם אני לפני שנה הייתי במידה XS (לצערי היום כבר לא), ומכיוון שאני נמוכה יחסית והמבנה שלי (עקרונית
) צר, וזה היה מתיש לחפש בגדים! נכון שאפשר לומר שאלה צרות של עשירים, אבל כשכל הזמן צריך להתפשר או לשלם לתופרת שתצר את האחרים, זה לא הכי קל וכיף. בייחוד שאני אוהבת בגדי מעצבים, והמידות שלהם הרבה פעמים מתחילות ב38. אני חושבת שטוב שהמידה הזאת קיימת, ומקווה לחזור אליה, כי בגובה שלי (מטר שישים) ובמבנה שלי- מידה 34 וXS נראית עליי כמו מידה 36 או 38 על מישהי יותר גבוהה. אני לא חושבת שבגלל שאחוז הקטנות קטן לא צריך לייצר בגדים במידתן.

funky n

New member
מסכימה ../images/Emo45.gif

יש גם כאלה שיש להן חזה קטן אבל הן לא אנורקסיות..

למעלה