האם אריק שרון מודע באמת למהלכי

pilovich shahaf

New member
האם אריק שרון מודע באמת למהלכי../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

שר החוץ שמעון פרס
למה אני שואל בקול רם את עצמי ואת חברי, עובדות מהשבועיים האחרונים..:- 1. לפני למעלה משבוע וחצי, נפגש "השר שמעון פרס" ברומא/איטליה [נידמה לי] עם "אבו עלא" מהרשות הפלשטינית, ומה דיברו שם...ומי היה איתו בפגישה, לא אחר מ- "יוסי סביר"....
2. השבוע שחלף ניפגש ח"כ "יוסי ביילין" עם " סרי נוסייבה" מהרשות הפלשטינית ומחזיק תיק ירושליים ברשות, פה בתל-אביב, ועל מה הם דיברו.....ומי נכחו בפגישה, לא אחר מאשר :- א. ח"כ "יעל דיין". ב. ח"כ ויור´ כנסת ישראל "אברום בורג". ג. השרה לשעבר ואזרחית היום הגב´ "יולי תמיר"-[מקושרת חזק לאהוד ברק עד עצם היום הזה וממקימי שלום עכשיו..
] 3. עם מי השר "שמעון פרס" דיבר סוף שבוע זה ארוכות, לא אחר מ- "סאיב עריקאת" מהרשות הפלשטינית, ועל מה הם דיברו....
האם זה לא מזכיר לכם את כל הסיפור/תבשיל-הסכם אוסלו שנעשה מאחורי גבו של ראש הממשלה שנירצח ז"ל יצחק רבין
האם אתם לא מבחינים שרק פרמטר הזמן התחלף, אבל השחקנים הם אותם שחקנים של "הסכם אוסלו" שלכל הדעות ניכשל, ולכן אני שואל את עצמי שוב:- 1. באיזה זכות מי שניכשל עושה זאת שוב ועוד על חשבון מדינתנו הקטנה-ישראל
2. האם ראש הממשלה שלי/נו של כווווולללללםםםםםם יודע ושולט במצב
מבחן התוצאה. פילוביץ שחף. פ"ש.
שאלה נוספת:- האם מישהוא ידע, ואם כן מי ידע על החלטת הרשות הפלשטינית אתמול, שיותר לא יכבדו שיקים של תושבים/אזרחים פלשטינים שנימצאים במסלקה של בנק ישראל....
...המשך יבוא

pilovich shahaf

New member
קרל מרכס כתב באחד מכתביו...../images/Emo63.gif

:- " ההיסטוריה חוזרת על עצמה פעמיים- פעם אחת כטרגדיה ופעם שניה כקומדיה".....דהיינו:- "פעם אחת כהסכם אוסלו ופעם אחת כמחזה סוריאליסטימאותו בית היוצר:- שמעון פרס, יוסי סביר, יוסי בילין, גיל, ועמיתהם מהרשות הפלשטינאית[ שעובדים עליהם כל הזמן }-טבו עלא, סאיב עריקאת, אבו מאזן וסרי נוסייבה
היום נחשפה התכנית הסודית שרוב לשבועיים אני אישית מנסה לפתוח את עיניכם בכלל והודעת הסיכום שלי מאמש בפרט....ולא היתה היעתיחסות אז ועדיין אין....ואני שואל את עצמי- למה
מבחן התוצאה. פילוביץ שחף. פ"ש.

למעלה