האם אריק שרון מודע באמת למהלכי

pilovich shahaf

New member
האם אריק שרון מודע באמת למהלכי../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

שר החוץ שמעון פרס
למה אני שואל בקול רם את עצמי ואת חברי, עובדות מהשבועיים האחרונים..:- 1. לפני למעלה משבוע וחצי, נפגש "השר שמעון פרס" ברומא/איטליה [נידמה לי] עם "אבו עלא" מהרשות הפלשטינית, ומה דיברו שם...ומי היה איתו בפגישה, לא אחר מ- "יוסי סביר"....
2. השבוע שחלף ניפגש ח"כ "יוסי ביילין" עם " סרי נוסייבה" מהרשות הפלשטינית ומחזיק תיק ירושליים ברשות, פה בתל-אביב, ועל מה הם דיברו.....ומי נכחו בפגישה, לא אחר מאשר :- א. ח"כ "יעל דיין". ב. ח"כ ויור´ כנסת ישראל "אברום בורג". ג. השרה לשעבר ואזרחית היום הגב´ "יולי תמיר"-[מקושרת חזק לאהוד ברק עד עצם היום הזה וממקימי שלום עכשיו..
] 3. עם מי השר "שמעון פרס" דיבר סוף שבוע זה ארוכות, לא אחר מ- "סאיב עריקאת" מהרשות הפלשטינית, ועל מה הם דיברו....
האם זה לא מזכיר לכם את כל הסיפור/תבשיל-הסכם אוסלו שנעשה מאחורי גבו של ראש הממשלה שנירצח ז"ל יצחק רבין
האם אתם לא מבחינים שרק פרמטר הזמן התחלף, אבל השחקנים הם אותם שחקנים של "הסכם אוסלו" שלכל הדעות ניכשל, ולכן אני שואל את עצמי שוב:- 1. באיזה זכות מי שניכשל עושה זאת שוב ועוד על חשבון מדינתנו הקטנה-ישראל
2. האם ראש הממשלה שלי/נו של כווווולללללםםםםםם יודע ושולט במצב
================================================================== הסכם אוסלו "טעות מזעזעת" !! עיתונאי "הארץ" ארי שביט בגלי צה"ל: הסכם אוסלו היה "טעות מזעזעת" 8/11/2001 בראיון שערכה השדרנית אילנה דיין בגלי צה"ל אתמול אמר ארי שביט, עיתונאי מעיתון "הארץ", כי המסר העיקרי העולה ממאמריו לאחרונה בעיתון הוא שהסכם אוסלו היה "טעות מזעזעת", כלשונו. שביט אמר כי במשך ארבע שנים, עד לשנת 2000, הובטח לציבור הישראלי כי קיימת נוסחה לסיום הסכסוך, נוסחת אבו מאזן-יוסי ביילין. נוסף על כך, אמר שביט, כי גם מה שהציע ראש הממשלה לשעבר ברק בקמפ דייוויד התבסס על נוסחה זו, וברק אף הציע יותר ממה שסוכם בין ביילין לאבו מאזן. כל זה, לדבריו, נדחה על הסף. אבו מאזן עוד הוסיף השבוע כי הוא אינו מקבל את בקשת ישראל לריבונות יהודית בכותל המערבי, והוא גם דורש כי זכות השיבה תהיה ממשית, לבתים. לכן, אמר שביט, שלדעתו כל הקונספציה שכביכול מתנהל תהליך שלום היא חסרת שחר. לדעתו, מדינה פלשתינית קום תקום, אך השאלה שהוא מפנה לביילין היא האם לצידה תהיה מדינה יהודית. לדבריו הוא דורש מביילין שיקבל הכרה חד משמעית מהפלשתינים בזכותו של העם היהודי למדינה משלו, מדינת ישראל עם גבולות 67. רק לאחר שהפלשתינים יכירו בכך, אמר שביט, רק אז יתחיל תהליך שלום אמיתי. כל עוד שהדבר אינו מתרחש אין תהליך שלום. לשאלתה של דיין כיצד מגיב הציבור השמאלני לדעותיו המופיעות בעיתון "הארץ" הוא סיפר שכאשר הוא אמר שאסור להרוג מתנחלים, ואף צריך לומר זאת, "חשתי גל חום שאני הכרתי מהעבר", סיכם שביט.
מבחן התוצאה. פילוביץ שחף. פ"ש.
שאלה נוספת:- האם מישהוא ידע, ואם כן מי ידע על החלטת הרשות הפלשטינית אתמול, שיותר לא יכבדו שיקים של תושבים/אזרחים פלשטינים שנימצאים במסלקה של בנק ישראל....
...המשך יבוא

pilovich shahaf

New member
פתרון מול צדק..../images/Emo63.gif../images/Emo104.gif../images/Emo63.gif

|הדגש התנועה הציונית חיפשה פתרון לעם היהודי. הפלשטינים מחפשים לעצמם צדק. כתבה מאת אורי שימחוני -במעריב/מוסף של שבת. מבחן התוצאה. פ"ש.

למעלה