האם מישהו יודע אם בטאבלט הזה יש רדיו מובנה כמו בטלפונים של שיאומי

hamma23

Member
ושאלה אחרונה עם זה אני יכול לעשות את הפעולה הזאת

Samsung Galaxy A05 64GB + 4GB RAM​

תחת הסעיף USB כתוב שכן

אבל אם אתה מתכוון לרכוש את המכשיר, אז לא כדאי. הוא חלש.

hamma23

Member
אחד אומר שכן אחד אומר שלא לא מבין אני לא צריך טלפון יקר רק רוצה לעשות פעולה פשוטה

לוייםLEVIM

Well-known member
אחד אומר שכן אחד אומר שלא לא מבין אני לא צריך טלפון יקר רק רוצה לעשות פעולה פשוטה
מה לעשות OTG זה לא כזה דבר חשוב

רכוש REDMI 12 NFC ושלום על ישראל
תומך בOTG
NFC לרב קו וגוגל WALLET
מחיר בסביבות 600 שקל

לוייםLEVIM

Well-known member
https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=72194 וטאבלט כזה יכול לעשות את העבודה ?
כן
תומך OTG

אגב מדובר בזבל של טאבלט
אשפה של של האשפה

תקנה REDMI 12 NFC
מדובר בטלפון נהדר

אתה סתם טוחן מים
יש לך כבר טאבלט שתומך בOTG

לשם מה שילמת עליו 1000 שקל?!?!?!

hamma23

Member
טוב הצלחתי עם החיבורים הטאבלט זיהה את הנגן אמר סנדיסק קליפ לחצתי על האופציה לאשר כתב לי allow משהו כזה אבל לחצתי על זה אבל לא הייתי מחובר לאינטרנט ואז הוא לא הראה לי כי אין לי על הטאבלט שוב דבר שום קובץ אבל גם מהנגן הוא לא הראה לי שום קובץ כי ישר שחברתי הוא זיהה את הנגן אני לא יודע מה לא עשיתי בסדר עכשיו או שזה בגלל שלא הייתי מחובר לאינטרנט או שזה לא קשור

לוייםLEVIM

Well-known member
טוב הצלחתי עם החיבורים הטאבלט זיהה את הנגן אמר סנדיסק קליפ לחצתי על האופציה לאשר כתב לי allow משהו כזה אבל לחצתי על זה אבל לא הייתי מחובר לאינטרנט ואז הוא לא הראה לי כי אין לי על הטאבלט שוב דבר שום קובץ אבל גם מהנגן הוא לא הראה לי שום קובץ כי ישר שחברתי הוא זיהה את הנגן אני לא יודע מה לא עשיתי בסדר עכשיו או שזה בגלל שלא הייתי מחובר לאינטרנט או שזה לא קשור
כדאי לנסות לעשות את הפעולה הזאת כאשר בטאבלט מופעל אינטרנט דרך הWIFI

hamma23

Member
מה בגלל שלא הייתי מחובר לאינטרנט אז לא הצלחתי לראות את הקבצים שישנם על הנגן זה קשור ?

hamma23

Member
טוב לסיכום הנושא טאבלט שיאומי מסוגל לעשות את העבודה טאבלט בלאקויו איננו מסוגל לעשות את העבודה למרות שרשום באתר שיש לו otg בסירטונים שאתם הבאתם לא מצוין אין להעביר שירים לנגן mp3 אלא מצויין איך להעביר מטלפון נייד לזיכרון נייד שזה לא נגן אם פי שלוש !
וזה משהו שונה !

לוייםLEVIM

Well-known member
טוב לסיכום הנושא טאבלט שיאומי מסוגל לעשות את העבודה טאבלט בלאקויו איננו מסוגל לעשות את העבודה למרות שרשום באתר שיש לו otg בסירטונים שאתם הבאתם לא מצוין אין להעביר שירים לנגן mp3 אלא מצויין איך להעביר מטלפון נייד לזיכרון נייד שזה לא נגן אם פי שלוש !
וזה משהו שונה !
איך לעבוד עם OTG
זה לא דבר שמצריך הדרכה
מחברים את הנגן MP3 לטלפון או לטאבלט ודרכם מעבירים אליו חומר

אבל מי בכלל צריך טאבלט
אם יש לך טלפון עם NFC שתומך בOTG וממנו מעבירים לנגן מה שרוצים או ששומעים בטלפון עצמו מה שרוצים
כולה 620 שקל

hamma23

Member
כן רכשתי את הטלפון הזה אז איך אני מעביר לנגן סאנדיסק מהטלפון שיש לו חיבור בצד אחד גדול והחיבור שמתחבר לusb הקטן שזה לנגן אז אני צריך כבל לא גם אם יש לו otg כדי לחבר את הנגן לא

וזה משהו שונה !
אין שום הבדל. סמארטפון הוא טאבלט עם כרטיס סים, זה הכול. מחברים את הנגן לטאבלט, פותחים את מנהל הקבצים, מאתרים קובץ כלשהו שרוצים להעביר ומעבירים.
אז אני צריך כבל לא גם אם יש לו otg כדי לחבר את הנגן לא
נכון שיש לך כבל שמתחבר לנגן מצד אחד ולשקע USB במחשב מהצד השני? אז את החלק השני של כבר מחברים לכניסה של כבל OTG, זה כל הסיפור.

hamma23

Member
אז ככה שכחברתי את הנגן לטאבלט הוא אמר לי שהוא טוען את הנגן הראה את השם שלו אבל לא הצלחתי להעביר בטאבלט השני את הקובץ לנגן אז מה זה אומר בגלל שהיה רשום שהוא בטעינה אז לא יכולתי להעביר אליו אני כבר מבולבל
אין שום הבדל. סמארטפון הוא טאבלט עם כרטיס סים, זה הכול. מחברים את הנגן לטאבלט, פותחים את מנהל הקבצים, מאתרים קובץ כלשהו שרוצים להעביר ומעבירים.

נכון שיש לך כבל שמתחבר לנגן מצד אחד ולשקע USB במחשב מהצד השני? אז את החלק השני של כבר מחברים לכניסה של כבל OTG, זה כל הסיפור.
אז איך אני מעביר הוא רשום העבר אל משהו כזה אבל בגלל שהוא אומר שהוא מטעין את הנגן לא יכולתי להעביר לשום דבר

למעלה