הבחור עקבי או יותר מזה?

הבחור עקבי או יותר מזה?

שלום פורום מקסים,
שאלה, אולי לא בדיוק זוגיות במשבר אבל מהססת לחלוק עם חברות.
לפני כארבעה חודשים היכרתי גבר מקסים, חכם בצורה יוצאת דופן, נאה מאד, לא בדיוק חתיך מהסרטים אבל גבוה ואתלטי עם מראה מאד נעים, בן אדם טוב. יש לו סיפור חיים לא פשוט אבל מצליח מאד גם מבחינה אישית וגם מקצועית. אני בת 39 והוא מבוגר ממני בכמה שנים. שנינו גרושים עם ילדים. באופן כללי זאת מערכת יחסים טובה, בריאה, בוגרת, יפה וחשובה לשנינו (אני מקווה). די מהר גיליתי תודות לפייסבוק שאני דומה מאד לגרושתו. עם הזמן וקצת יותר התעמקות גיליתי שאני לא סתם דומה לה, אלא ממש קופי שלה. למשל פגשנו עמיתה שלו שעבד איתה בעבר והיא התחילה לדבר איתי כאילו אני היא. הייתה בהלם מוחלט שזו לא אני.
הם גרושים כבר שנתיים ונראה שהכל תקין בינהם. התגבר עליה לגמרי, יש להם יחסים קורקטים, לא יותר מזה. שאלתי אותו כמה פעמים על זה והוא התבדח. נראה שזה משעשע אותו ולא יותר. אני מאד אוהבת אותו ורוצה שהקשר יצליח אבל כל הקטע הזה מרגיש לי מעט (או שאולי יותר ממעט) מוזר, כמעט הזוי.
אשמח לשמוע אם לדעתכם אני עושה עניין מכלום.
תודה ויום מקסים.

מריוס זכריה

Member
מנהל
את בהחלט עושה עניין מכלום

קרה לי הרבה פעמים שהתבלבלתי בין שני אנשים, בגלל שניים או שלושה קווים משותפים.
בהמשך, כשהכרתי את שניהם ממש טוב, כבר לא הבנתי איך פעם יכולתי להתבלבל, כי הם כל כך שונים (כמובן...)

הסיבה לכך היא שאנחנו פועלים בתבניות (גשטאלטים), שבהן אם למישהו יש למשל עיניים מעט מרוחקות, ושיער מתולתל - אז זה המאפיין העיקרי שלו בעינינו. כך אנחנו מתייקים אותו. רק עם ההיכרותו אנחנו שמים לב למיליון הפרטים שבאמת מרכיבים אותו.

אני מאמין שאם היית נכנסת לקשר זוגי עם אחד משני תאומים זהים, והיית מתמידה בו, אחרי כמה שנים היית מגלה ששני האחים מאוד שונים ביניהם, ברמה כזאת שעם השני לא היית יכולה בשום אופן לחיות... ככה זה. כולם מאוד שונים. רק בהיכרות השטחית זה נראה דומה.

הרבה פעמים אמרו לי אנשים: וואו, אתה ממש נראה כמו דב נבון (ההוא מהחמישיה הקאמרית). האמת? אין שמץ דימיון, למעט אולי איזה קו כללי במבנה הפנים. ובכל זאת, זה קרה לי יותר מפעם. אז מה זה אומר? כלום. גשטאלט.

וזה נכון לא רק לגבי קווים חיצוניים, אלא גם קווי אופי. אופי הוא דבר בעל מיליון ניואנסים (האמת שהרבה יותר...). זה ששני אנשים אוהבים גלישת רוח ועוגות גבינה, ושניהם פטפטנים, עוד לא עושה אותם קופי האחד של השני.

בקיצור, יש לך דבר ממש מעולה ביד. לא חבל? עזבי אותך מתאוריות קונספירציה...

תודה

כאשר את בזוגיות כה טובה כפי שמתארת פשוט תאמצי אותה לליבך!

לדעתי תודי כל בוקר לקוסמוס /דאלי למא/ לשם / לאללא או לכל מי שתבחרי ופשוט תפרחי!
אשמח לספר ל שהתאום שלי, שנשוי באושר רב ,תמיד בחר לצאת עם נשים דומות, כי אמר שזה פשוט מה שמוצא חן בעיניו.אבל באופי של אישתו הוא התאהב ונשוי כבר 15 שנה!
בהצלחה רבה

alongrin

New member
אז הבחור עקבי מאד בטעם שלו

נו אז מה?
לפחות את יודעת שהוא עקבי מאד בנושא ואת לא איזו בחירה של פשרה.
&nbsp
ועצה לחיים, ככל שתחפרי, תחטטי ותפרשני פחות ככה החיים שלך יהיו טובים יותר.

La Milagrosa

New member
קחי את כל בני הזוג שהיו לי בישראל (כולל בעלי הראשון)

שימי אותם בשורה,
ולא תצליחי להבדיל ביניהם.
כולם תימנים עם אותו סוג מראה.
נראים כמו אחים.
אפילו אחרי שהגרתי לספרד, היה לי פה חבר ספרדי שנראה בדיוק מאותו פס ייצור כמוהם, דומה לזוהר ארגוב לפני הסמים.
זה הטעם שלי. זה הכל.

יחסים מתחילים מסיבה אחת ... ונמשכים מסיבה אחרת.

מי יודע למה החלו היחסים כאן.

אבל אחרי ההתחלה - ההמשך הוא (לבטח) סיבה אחרת.

אז הסירי את הדאגה הזאת.

דרך אגב, למה בכלל יצאת למבצע בלשי שכזה ?

להבנתי זה מוקדם הרבה מידי - וסתם מערער.

אישוניאיש.
בלש גשש.

Shiriishere

New member
תגובה

תלוי במה את רוצה להאמין ואיך האמונה משרתת אותך.
אם תקחי את זה כקטע משעשע ולא מעבר - מה יקרה?
אם תעשי מזה עניין - מה יקרה?

השקיעי במה שביניכם, תני אהבה ובדקי בהתנהגותו אם הקשר אתך חשוב לו. ככל שהוא טוב ונחמד אלייך בכנות, יותר סביר שיאהב. אם החברות ביניכם חשובה לו, סביר שלא יבגוד עם אחרת.

למעלה