הבן זוג מתחמק מלשכב איתי

שלום רב .. אני בת 28 גרושה ללא ילדים , הכרתי לפני כ 9 חודשים גבר בן 35 ואנחנו בזוגיות ובקרוב עוברים לגור ביחד בחצי שנה האחרונה הוא עבר משבר בעבודה והפסקנו לשכב , היינו שוכבים פעם בחודש או פעם בחודשיים .. שהעלתי את זה בפניו לשאול האם יש איזשהי בעיה איתי הוא טען שהוא מאוד לחוץ נפשית ושאין לו חשק , השיחה באה ממני לאחר שהכל הסתדר לו והוא חזר לעצמו כל העניין סביב הסקס נמשך וכל פעם הוא היה ממציא לי תירוצים ולא שוכב איתי , גם שיזמתי הוא היה מזיז לי את היד , שהכרנו היינו שוכבים כמו זוג נורמטיבי , אולי לא הרבה אבל כן היה בינינו סקס לפחות פעם בשבוע .. אני מאוד רוצה לשאול אותו האם קיימת בעיה ולנסות לפתור איתו ביחד ולהגיע יחד לפתרון , אני חושבת שגם אם הוא לא מעוניין בסקס פעם בשבוע אלא פעם בחודש הוא היה צריך להגיד זאת לפני שהוא נכנס לזוגיות עם בחורה צעירה , רציתי לשאול איך ניתן לדבר על דבר כזה רגיש , אני מציינת שמדובר בבן אדם מאוד סגור ושלכל שאלה שלי יש לו תשובה בכוונה להגן על עצמו , כששאלתי אותו שוב פעם אם הכל בסדר הוא ענה שכן והוא לא מבין איך הוא מרחיק אותי .. אני תמיד אומרת לו שאני אתמוך בו לא משנה מה רק שישתף , סיפרתי לו שאני מרגישה כתוצאה מזה רע עם עצמי שאנחנו לא מקיימים יחסים כמו שאמרתי זה פעם בחודש במקרה הטוב .. הוא אמר שהוא ינסה למצוא זמן ושישתפר וכל עוד אוהבים אפשר לעבור את הכל אבל אני מרגישה שיש שם משהו שלא עובד כמו שצריך והוא פשוט מפחד לדבר על זה .. אני באמת אוהבת אותו מכל הלב ונותנת את חיי בשבילו אבל אני מרגישה שהוא מכבה אותי גם עם התירוצים שלו וגם איך שהוא מגיע אליי כל פעם כואב לו משהו .. אני אשמח לעצות

נערך לאחרונה ב:

in bal1

Well-known member
שלום רב .. אני בת 28 גרושה ללא ילדים , הכרתי לפני כ 9 חודשים גבר בן 35 ואנחנו בזוגיות ובקרוב עוברים לגור ביחד בחצי שנה האחרונה הוא עבר משבר בעבודה והפסקנו לשכב , היינו שוכבים פעם בחודש או פעם בחודשיים .. שהעלתי את זה בפניו לשאול האם יש איזשהי בעיה איתי הוא טען שהוא מאוד לחוץ נפשית ושאין לו חשק , השיחה באה ממני לאחר שהכל הסתדר לו והוא חזר לעצמו כל העניין סביב הסקס נמשך וכל פעם הוא היה ממציא לי תירוצים ולא שוכב איתי , גם שיזמתי הוא היה מזיז לי את היד , שהכרנו היינו שוכבים כמו זוג נורמטיבי , אולי לא הרבה אבל כן היה בינינו סקס לפחות פעם בשבוע .. אני מאוד רוצה לשאול אותו האם קיימת בעיה ולנסות לפתור איתו ביחד ולהגיע יחד לפתרון , אני חושבת שגם אם הוא לא מעוניין בסקס פעם בשבוע אלא פעם בחודש הוא היה צריך להגיד זאת לפני שהוא נכנס לזוגיות עם בחורה צעירה , רציתי לשאול איך ניתן לדבר על דבר כזה רגיש , אני מציינת שמדובר בבן אדם מאוד סגור ושלכל שאלה שלי יש לו תשובה בכוונה להגן על עצמו , כששאלתי אותו שוב פעם אם הכל בסדר הוא ענה שכן והוא לא מבין איך הוא מרחיק אותי .. אני תמיד אומרת לו שאני אתמוך בו לא משנה מה רק שישתף , סיפרתי לו שאני מרגישה כתוצאה מזה רע עם עצמי שאנחנו לא מקיימים יחסים כמו שאמרתי זה פעם בחודש במקרה הטוב .. הוא אמר שהוא ינסה למצוא זמן ושישתפר וכל עוד אוהבים אפשר לעבור את הכל אבל אני מרגישה שיש שם משהו שלא עובד כמו שצריך והוא פשוט מפחד לדבר על זה .. אני באמת אוהבת אותו מכל הלב ונותנת את חיי בשבילו אבל אני מרגישה שהוא מכבה אותי גם עם התירוצים שלו וגם איך שהוא מגיע אליי כל פעם כואב לו משהו .. אני אשמח לעצות
את תסלחי לי על מה שאני עומדת לכתוב לך.יכול להיות שהוא לא רוצה כי אולי יש לו מישהי אחרת. לא נראה לי שאחרי 9 חודשים זו ההתנהגות שלו.
בדר"כ אני לא מציעה לקום וללכת.אבל במקרה שלך את עדין צעירה.את כותבת שאת ללא ילדים.אני מניחה שתרצי ילדים בעתיד.אולי כדאי לשאול יחסינו לאן ומפה להגיע להחלטה מושכלת.

תודה על התשובה , אני לא חושבת שיש לו מישהי אחרת כי הוא כן אוהב אותי ורוב הזמן איתי , לגבי יחסינו לאן הוא רוצה לשפר אבל אני לא חושבת שזה יצליח לו ואני לא רוצה שזה יבוא ממנו כי צריך אלא באופן הכי טבעי שיש

in bal1

Well-known member
תודה על התשובה , אני לא חושבת שיש לו מישהי אחרת כי הוא כן אוהב אותי ורוב הזמן איתי , לגבי יחסינו לאן הוא רוצה לשפר אבל אני לא חושבת שזה יצליח לו ואני לא רוצה שזה יבוא ממנו כי צריך אלא באופן הכי טבעי שיש
בואי תבחיני בין סקס לאהבה. האידיאל שזה ילך יחד.לא אמרתי שהוא לא אוהב אותך.אך יתכן שמצא פרטנרית אחרת לעניין.
לגבי יחסינו לאן התכוונתי בהקשר הבאת ילדים לעולם.השאלה אם את רוצה ילדים.הבת שלי כמעט בגיל שלך רווקה ואני חושבת עלייה בנושא הזה.
השאלה אם הוא רוצה ילדים? לגבר אין בעיה גם בגיל 80 להביא ילדים.איתנו זו טיפה יותר בעיה.

אנחנו עוד לא שנה ביחד , לגבי ילדים אני מאמינה שהוא רוצה כי הוא מדבר על זה ( הוא לא מדבר על חתונה )

in bal1

Well-known member
אנחנו עוד לא שנה ביחד , לגבי ילדים אני מאמינה שהוא רוצה כי הוא מדבר על זה ( הוא לא מדבר על חתונה )
יפה! ואת רוצה לעשות ילדים רק אחרי חתונה? או שאת מוכנה לעשות ילדים מבלי להתחתן?
בכל מקרה אל תחכי גידול ילדים זה לא דבר פשוט! ולא רק מבחינה כלכלית.גם להכנס להריון לא תמיד הולך כל כך מהר.ולכן לדעתי כדאי שתעלי את הנושא בפניו,ותראי מה הוא אומר.

אני לא יודעת אם יש לו מישהי אחרת אני רוצה להאמין שיש לו בעיה בריאותית או שאולי נמשך לגברים

in bal1

Well-known member
אני לא יודעת אם יש לו מישהי אחרת אני רוצה להאמין שיש לו בעיה בריאותית או שאולי נמשך לגברים
זו גם שאלה שצריכה להישאל.כמובן בצורה הכי רגישה.גם אין בעיה לעשות ילדים עם אדם שנמשך לגברים.ושוב זה לא האידיאל אז או ללכת או להמשיך יחד.אבל שלא ישאיר אותך תלויה באוויר.

במצב הנוכחי הזוגיות שלי יותר חשובה לי מילדים אז אני לא חושבת שאנחנו צריכים לדבר על זה כרגע , וכן הייתי מעדיפה שזה ילווה בחתונה , ואני לא אצא עם מישהו שנמשך לגברים

דקל נור*

Well-known member
במצב הנוכחי הזוגיות שלי יותר חשובה לי מילדים אז אני לא חושבת שאנחנו צריכים לדבר על זה כרגע , וכן הייתי מעדיפה שזה ילווה בחתונה , ואני לא אצא עם מישהו שנמשך לגברים
אם את לא מצליחה להוציא ממנו את הסיבה האמיתית, כדאי שתעזבי אותו

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כי קיימת אהבה וזה קשה לשחרר
אהבה מתפוגגת. ואז מה? אין סקס? מתחילות בגידות. אין הבנה? מחפשים עיסוקים שלא תורמים לחיי הצוותא המיוחלים. אז מה זו אהבה? הידבקות למה שיש, שמא לא נמצא משהו אחר שיתאים לנו יותר? חוששתני שזה מה ש"מדביק" אותך לאחוז הלאה בקשר המוזר הזה...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ואם וכשזה לא הולך... אין מה לעשות... עדיף לסיים סיפור בעודו באיבו, מאשר להתחייב למגורים משותפים ואולי להתקדם לקראת עוד צעד נוסף, ואז לפרק את מגדל הקלפים. זו רק דעתי שלי.

ממליצה לך בחום ללכת לפורום בגידות כאן בפרדס, לראות מי הכותבים שם בכדי לדעת ממי לא לקבל כאן עצות.
מי שבוגד חושב שכולם כמותו.
השאלה שאת צריכה לשאול את עצמך, האם יש לך מחסומים בסקס? האם את פנויה להרפתקאות?
אם כן, הייתי מנסה אזיקים ורואה לאן זה זורם, אולי זה ידליק אותו?

דיברגנט חדש

Well-known member
את תסלחי לי על מה שאני עומדת לכתוב לך.יכול להיות שהוא לא רוצה כי אולי יש לו מישהי אחרת. לא נראה לי שאחרי 9 חודשים זו ההתנהגות שלו.
בדר"כ אני לא מציעה לקום וללכת.אבל במקרה שלך את עדין צעירה.את כותבת שאת ללא ילדים.אני מניחה שתרצי ילדים בעתיד.אולי כדאי לשאול יחסינו לאן ומפה להגיע להחלטה מושכלת.
בפרק זמן כזה לא סביר שיש לו מישהי אחרת, הוא פשוט א-מיני, או שאת פשוט פסיבית מידיי בסקס.
אשאל אותך שא' אישיות, האם את יורדת לו? האם את אקטיבית במיטה או שוכבת כמו בול עץ ומצפה שהוא ייעשה הכול?

מריוס זכריה

Member
מנהל
אמל"ק: כמה שלא תדברו, סקס לא יהיה פה. ואם הוא כל כך דפנסיבי, גם האהבה לצערי יש לה פג תוקף די קצר

----

ובאריכות:

שמעי, אני חסיד גדול של "לדבר על זה".
גם בחיי האישיים, וגם אני מתפרנס מזה.

אמה מה?

יש כמה דברים ש"לדבר על זה" לא יכול לשנות.

בואי נסכם מה היה לנו: קשר של 9 חודשים. 3 חודשים ראשונים, שאמורים להיות שיא התשוקה, היו ככה ככה. פעם בשבוע. הממממ.... אוקיי.
אחרי 3 חודשים, יורדים לכמעט אפס, בעקבות משבר. המשבר חולף, אבל החשק לא חוזר.

אז שיהיה לך הכי ברור שאפשר: זה לא הולך להשתפר אי פעם.

אם את אוהבת אותו, את יכולה לחיות איתו, עם סקס מינימלי.
אני מאמין שיהיו לכם ילדים. כמו שאומרים על אנשים עם שלושה ילדים: שכבו לפחות 3 פעמים...
זאת העיסקה ואין בילתה.

אם את מוכנה לחיות באהבה גדולה, עם חברות, אבל בלי סקס - הכל טוב.
סקס לא יהיה בקשר הזה.
ותשימי לב שבכלל לא נכנסתי לסיבה, כי זה לא משנה מה הסיבה.

---

ורק אם יורשה לי לכבות לך מעוד כיוון: אדם כל כך דפנסיבי, בתחילת קשר, אדם שעליו את כותבת: "לכל שאלה שלי יש לו תשובה בכוונה להגן על עצמו" - עם אדם כזה אני בספק כה זמן יחזיקו גם החברות והאהבה.

בקיצור, לדעתי עיסקה מפוקפקת, למרות שיש רגשות ואהבה והכל, ולמרות שאני בטוח שהוא אדם טוב ואולי גם מאמן ומסור.

---

צר לי להנחית לך פטיש בראש, אבל האמת היא שבתשובות שלך קראתי שאת כל זה את כבר יודעת ממילא. רק קשה לך להשלים שזאת המציאות.

היי מריוס , תודה רבה על התשובה המורחבת וכן אני גם חושבת שקשה לי להשלים עם המציאות כי עברתי גירושים לא קלים ואני חושבת שמצאתי את גבר חלומותיי וכנראה אני תמימה מידי .. אני תמיד בעד לתקן כל עוד אוהבים אבל אם הבן זוג שלי לא רוצה לקבל את העזרה והתמיכה שלי ולא מסוגל לשתף אותי במה שעובר עליו אז אני לא יכולה לעשות שום דבר ולנסות להפסיק להילחם
השאלה אם באמת כדי לוותר על הכל רק בשביל סקס ? בחורה כמוני שלא חוותה הרבה בחייה .. אני באמת לא יודעת , התירוצים שלו עושים ממני מטומטמת כמו " לא ידעתי בכלל שרצית " או חשבתי את מודאגת ממשהו " "כואב לי הצוואר אני לא יכול לזוז " אלו תירוצים שפשוט הורגים לי את הנפש ואת הביטחון לאט לאט

למעלה