הבעיה של הלימודים בארץ

הבעיה של הלימודים בארץ

נכון אני יודע שיש לנו בעיה קשה מאוד בכל הנושא שקשור למערכת החינוך הכושלת שלנו ואני יודע שיקח עוד המון המון זמן עד שמישהו יקום ויחליט אני שם סוף לכל הבעיות שיש למערכת החינוך אבל למה להתאכזר אלי?!?! קודם כל ישבתי חרשתי התענתי והתלוננתי רבות בגלל הפסיכומטרי הזה אבל אין ברירה חייבים לעשות אותו - אז עשיתי מה יצא מזה?! כלום! קיבלתי ציון ביניים ציון שממש ממש גבוה בשביל להתקבל לכל מכללה בארץ ציון שנמוך ב2 נקודות בשביל להתקבל לחוג שאני רוצה באונ' אז המכללות רודפות אחרי ואומרות לי בוא תתקבל לכל חוג שתרצה ואני חודשיים כבר רודף אחרי בר אילן שיכניסו אותי לוועדת חריגים או שיגידו לי לפחות אם אני צריך לעשות פסיכומטרי נוסף! אל תתנו לי לעשות פסיכומטרי נוסף זה זוועה הוצאתי ציון מספיק גבוה תתחשבו!!! כמו שאני רואה את זה אני מצטער לפקוח לכם את העיניים אבל כל הלימודים האקדמיים האלה זה עבודה בעיניים הכל זה תעשיית כסף רצינית! הטענה היחידה שלא מקבלים אדם לאונ' זה בגלל - שיש סיכוי שהוא לא יסיים את התואר - אבל הוא מצליח לסיים אותו במכללה - אז מה השטויות האלה תעשו לי טובה הכל זה קונספרציה של מער' החינוך על מנת לעשות עוד כסף מסטודנטים בושה למדינה מת לקבל אזרחות אחרת ולעוף מפה

למעלה