הדוגמנית הבאה של ישראל, היא:

הדוגמנית הבאה של ישראל, היא:

אלהההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!! מה אתם אומרים על זה?!

zimi5

New member
אשכרהה ! צלילל היית צריכההה !

דאממ רק אני לא לוקחת אתזה בקטנה ?:O קשהה קשהה אני
בצלילל !!!
לדעתי אלה לא היית צריכה לזכות כי זה נכון היא בתכלס לא עשתה כלכך משימותת ! היא מהממת אבל המשימת אנורקסיה היא לא עשתהה.... כיאילו מילא קשהה לך P: תתאמצי !

Michal s3

New member
מגיע לה!

על היופי שלה אין וויכוח בעיניי, פשוט מדהימה. בכל המשימות בגמר היא הייתה מצויינת ואם מסתכלים על הסה"כ בהחלט הגיע לה לזכות. הייתי בטוחה שיהיה מהפך ושסשה תזכה..איזה כייף להתבדות
מזל טוב לדוגמנית החדשה של ישראל :)

Michal s3

New member
אתה מתכוון אלי?

קודם כל אני בת, בחורה, אישה, נקבה ולא גבר גבר. דבר שני, אמרתי שיש לה סיכוי לא רע לזכות - כי באמת לפי הקהל היא בעצם זכתה. מזל שלשופטים ולהפקה היו 50 אחוז בבחירה..

JoNy Boi

New member
פחחחחחחחחחחח בואו גלו את האמת

בגלל שאף אחד לא הצביע הם החליטו שאלה תזכה שמעו לי היו מספר קולות ממש אפסיים

ליןןןןן

New member
שזה היה צפוי מרגע שהתחילה התוכנית..

היא רמה אחת מעל כולם, אבל איך ריטה שלישי?! לנטלי היה מגיע יותר.. ולמה לא הזכירו את סשה במקומות <או שפספסתי?>

זה מה שגם אני אמרתי מההתחלה

היא ליגה אחרת לגמרי, איך ימנעו את הזכיה הצפויה לחלוטין הזו? אז פשוט לא מנעו. בין נטלי וריטה גם אני מעדיף את נטלי.

Andra

New member
סשה במקום השני!!

גלית אמרה שהקרב על המקום הראשון היה מאוד צמוד בניהן.. תכלס, הם סיימו את השלב הסופי ממש ממש מהר, וגם לא הייתה מוזיקה בסוף.. זה היה קצת עלוב בטח לא עמדו בלוח הזמנים.

Andra

New member
מעולה, הייתה גם הפייבוריטית שלי.

בחורה מדהימה מגיע לה

מזל טוב לאלה D:../images/Emo118.gif

כל הכבוד לה, היא בהחלט מתאימה להיות הדוגמנית הזאת. בהתאם להתקדמות ומשימות העונה אמנם אני בספק שהיא היתה זוכה אם זה היה כמו ANTM- אבל אצלנו גם הצופים משפיעים וגם השופטים לכשלעצמם. יש לה את הנתונים אז אני לא רואה בעיה - בצילומים היא מסתדרת D: אני הייתי בעד סשה, היא הגיעה לשיא שלה בגמר היום ^_^ אני שמח גם לשמוע שריטה מקום שלישי, זה מדגיש את הכוח שיש לצופים
תמה עונה!

למעלה