הדמות שכולנו אוהבים לשנוא - סו

lola0

New member
חח האמת שרק מאז הפרק הזה

התחלתי איכשהו לחבב אותה, מאז שהראו אותה עם אחותה..

my world 88

New member
היא מדהימה../images/Emo23.gif והיחידה שהכרתי לפני שהתוכנית

התחילה. קומיקאית ענקית, ושחקנית נהדרת. היא הדמות האהובה עליי בסידרה, במיוחד בזכות המבטים הקורעים מצחוק והקריצות ההומואיות
, וגם בקטעים הדרמתיים והמריבות שלה עם וויל שוסטר, היא מאוד אוהבת את מדונה שזה בכלל נהדר
ומי שראה יודע שבפרק של מדונה היא ביצעה את vogue, ובסוף במקום עוד שם מעולם הבידור והאופנה היא אמרה "וויל שוסטר - I hate you" שקרע אותי מצחוק.
בקיצור - ענקית!

SHTRUDIDI

New member
../images/Emo51.gif

היא שחקנית מעולה והדמות של סו מצוינת. מישהו יכול להזכיר לי מה היא עשתה בגילמור גירלס? וגם מה היא עשתה בבתול בן 40? ובחברים?

riktal

New member
אז ככה:

בחברים היא שיחקה את אלן בפרק שבו אסטל מתה - The One Where Estelle Dies" בבתול בן 40 היא שיחקה דמות בשם פאולה (צר לי, אבל לא ראיתי את הסרט הזה אז אין לי מושג מי זאת פאולה). בבנות גילמור היא גילמה אחות בפרק: "Forgiveness and Stuff". מקווה שזה עוזר
.

Imai

New member
אני זוכרת את הפרק בחברים ../images/Emo13.gif

אבל לא זכור לי מה היא עשתה בו. . .

SHTRUDIDI

New member
תודה../images/Emo140.gif

ניסיתי לברר גם ב-IMDB אבל אני עדיין לא מצליחה להיזכר מה היא עשתה בחברים או בבנות גילמור. לגביי בתול בן 40 יש תמונה שלה עם סטיב קארל מהסרט וזה הזכיר לי.

yitzko

New member
היא גם שיחקה בשני גברים וחצי!!

בעונה השישית בפרק 15 היא משחקת את הפסיכולוגית שלהם

Alm0st Happy

New member
בגילמור גירלס היא הייתה אחות..

זה כנראה לא היה תפקיד כל כך משמעותי כי- א. הייתי זוכרת אותה
ב. אין על זה שום מידע ברשת, אפילו לא היה לה שם. בבתול בן 40 היא שחקה את פולה. אל תשאלי אותי מי זאת למרות שראיתי את הסרט לפחות 3 פעמים. וכך זה ממשיך.. אין לי תשובה יותר ברורה על חברים. גם חיפוש יו טיוב לא העלה שום קטע שלה בסדרות המדוברות.. אלה פשוט תפקידים קטנים כנראה. תפקיד גדול שלא הוזכר פה, היה לה ב-The L word (אני רוצה להגיד ישנן בנות?) שהיא כל הזמן הייתה מזכירה את זה בראיונות בזמנו, על כמה שזה משמעותי לה בגלל שהיא לסבית. בכל אופן- הנה קישור לעמוד שלה ב-IMDB, יש שם מלא מידע. http://www.imdb.com/name/nm0528331/

shaharory

New member
בבתול בן 40

היא המנהלת של החנות שהוא עובד בה אם אני לא טועה.. ויש קטע שהיא שרה לו בלדה שהמאהב המקסיסקני שלה היה שר לה (משהו כזה) שאומר באנגלית:
Whenever I clean up my room I can't find anything. Where are you going with such haste? To a football game​
היא אמרה שזה סתם משפטים שהיא זכרה מהשיעורי ספרדית בבצפר. הנה וידאו של זה באיכות גרועה מאוד http://www.youtube.com/watch?v=XPtP5FwwlWI

פשוט מלכה ../images/Emo45.gif

פעם ראשונה ראיתי אותה בסרט Role Models ואהבתי אותה ממש. אין, מלכה. גם הדמות, גם השחקנית.

למעלה