ההופעה בזאפה - היה מוזר !

ההופעה בזאפה - היה מוזר ! ../images/Emo122.gif

חזרתי הרגע מזאפה ת"א, הייתה הופעה מדהימה, משום מה, ללא הרבה קטעי דיבור, הרבה שירה והרבה הומור. מישהי בקהל צעקה לה לשיר "הפרח בגני", ומירי זרמה... היא שרה את הבית הראשון והפזמון, והנגנים הצטרפו - זה היה מרענן! והביצוע היה מדהים. יוצא דופן. באמת ישבתי בפה פעור. אבל בתחילת ההופעה נותרתי פעורת פה ממשהו אחר, שמירי אמרה: 'איך אני שמחה לראות פנים חדשות היום... בדרך כלל, אני אספר לכם, יש לי פורום, והוא בכל הופעה תופס את כל השורה הראשונה... אני מכירה את הפנים של כולם, ואני רואה אותם בכל הופעה... ועכשיו אני רואה פנים חדשות! כשאמרתי לפורום פעם לשבת גם בשורה השנייה, והשלישית... הוא נעלב, אז היום הוא לא בא להופעה." ואז היא פשוט עשתה סבב שמות בשורה הראשונה עם המיקרופון. אני הייתי קצת בהלם, א. לא שמעתי דבר כזה. (שהפורום לא בא להופעות בגלל משפט כזה שהיא אמרה?!) ב. משהו בנימה עצבן אותי, למרות שהיא לא התכוונה לומר שום דבר פוגע, אבל זה נשמע כאילו היא אומרת לקהל מן "טוב, אני לא צריכה טובות מהפורום, יש לי אתכם", וזה הרגיז. אבל אקח את זה בערבון מוגבל. יש לציין שאח"כ, היא הזכירה פעמיים את הפורום באותה נימה, פעם אחת היא הגיבה על הפידבקים מהקהל הלילה; היא אמרה לקבוצת בנות מהשורה הראשונה שהגיבו לה, (לאחר שהורידה את הסנדלים כי לא היה לה נוח, והרגישה נמוכה) "איזה יופי, איזה כיף... אתן אוהבות אותי ללא תנאים. לא כמו הפורום!" ושוב באיזו סיטואציה שבה הזכירה את הפורום. מעבר לזה, ההופעה כהרגלה - מצוינת. מרגשת, הקול הרטיט את הקהל, הנגנים ואורי הרשימו בביצועים והקהל נהנה! אני נהניתי.... אבל כנראה שאעשה הפסקה מאוד ארוכה מהופעותיה, גיליתי היום שההערצה שלי אלייה לא עיוורת, ויכולה להיות מאוד ביקורתית, ואני שמחה על כך!
לילה טוב.

Koala Girl

New member
וואו

ידעתי שהיה קטע אבל היא הגזימה בטירוף לדעתי... קצת עלה לה לראש כוכב נולד כנראה.

viko222

New member
מגעילה.

חבל שלא הייתי שם לזרוק עליה תנעל שלי
להגיד ככה על המתמידים שבאים להופעה?הם מפרנסים אותך לעזאזל!!

perrinat

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

NaniBani

New member
אאוץ' ! ../images/Emo2.gif ../images/Emo122.gif

אני גם לא יודעת איך להגיב לזה??

perrinat

New member
מצד אחד רואים שהיא כן נעלבה

והיא פשוט פרקה את זה בזמן ההופעה... מצד שני- אנשים מתנהגים אליך בדיוק באופן בו אתה מתנהג אליהם. כלומר, הכל חוזר אליך בסוף. אם היא נעלבה עכשיו, כנראה שהיא גם עשתה משהו מעליב. ומאדם בוגר הייתי מצפה שדברים כאלה יסגרו פנים מול פנים, ולא תוך כדי הופעה. [את זה לא לימדו בסדנאות של ימימה?
]

pRimaVeriTaVIV

New member
../images/Emo45.gif

מסכים ביותר אני יכול להבין מאיפה זה בא, אבל זה עדיין לא הצדקה, ממש ממש לא הצדקה אם היא בחרה להתמודד עם דברים בצורה מסוימת, שתתמודד גם עם ההשלכות, ובצורה נורמלית, לא "לשבור את הכלים" ולהפוך את המצב ליותר גרוע

אתה יכול להבין מאיפה זה בא?../images/Emo42.gif

כי אני ממש לא.... אולי תסבירו לי שאני אבין...

viko222

New member
כועסת?

אנשים פה קנו לה מתנות יקרות השקיעו למעלה מ150 שקל להופעה ובקיצר,עשו בשבילה כל דבר שרק ישמח אותה. נראה לך הגיוני שהיא תדבר עליהם ככה? אין איפה להצדיק אותה,אז חבל לך להתאמץ

../images/Emo45.gif בדיוק מה שאני אמרתי, ואני עדיין בהלם.

זה מוזר לי, כל הסיפור הזה. חברה שלי אמרה שאנחנו לוקחים אותה יותר מדי אישית, אבל אני חושבת שמערכת היחסים בין אמן לקהל צריכה להגיע מבסיס כזה, של הערכה הדדית ואם לא אנחנו - אני באמת שואלת, איפה היא הייתה היום? לא "אנחנו" - כפורום, אנחנו המעריצים הותיקים, שפרגנו לה מתחילת הדרך. חבל לי.

יותר מעצבן זה למה אתם לא רושמים

מה לעזאזל קרה? למה אתם אומרים חצאי דברים? למה לא באים ואומרים כדי שאני אבין מה קורה פה ולמה ורד עזבה. זה הכי זלזול יותר מהכל, באמת! לא נראה לי שזה סוד מדינה או משהו ובשביל זה יש פורום.

I מ י ר ב I

New member
היי

ורד ביקשה ממני למסור שהיא כרגע בלי אינטרנט עד הלילה. כשתגיע הביתה היא תרשום פה הכל.

למעלה