ההופעה של אתמול בשוניייייייי

m o r 22

New member
ההופעה של אתמול בשוניייייייי

אהלן אהלן קודם כל בוקר טוב!! דבר שני, היה אדיר אתמול תודה רבה על הזכיה, והנה תמונה מההופעה...

קבס

New member
לפי הסדר...(נראה לי)

אותיות פורחות באוויר כל בוקר קצת חלון (חחח הוא אמר לפני "שיר מהאלבום השני שאמא שלי ועוד איזה חבר קנו" משהו כזה..) מנגינה יקרה אורייתא תחרות כלבים מתנות (ביצוע מוזר) יש לי סיכוי אב הרחמן אצלך בעולם חתונה לבנה שמתי לי פודרה (בביצוע מטוווורף) מחיאות כפיים (הוא קם מהקלידים והתחיל להסתובב ולרקוד :) קרב יום וזהו נראה לי... היה נחמד הצטלמתי איתו בסוף :)

m o r 22

New member
פששששששש

ואווווו איזה זכרוןןןןןןןןןןןןןן או שרשמת לעצמך??? ד"א בין הצופים היה את האליל השני- אברהם טל אז הצטלמתי איתו
לזו שבאה איתי לא היה כוח לחכות להצטלם גם עם אביתר עצמו :( אה ויותר מאוחר אני אעלה את "עד מחר" ואת "מחיאות כפיים"...(הסרטונים מההופעה..)

m o r 22

New member
אה וגם

יצאתי משם עם רכישה מכובדת של ני הדיסקים לו שלא היו לי את הראשון-אביתר בנאי, ואת השני-שיר טיול...

Walk Two Moons

New member
טיפה של אור ../images/Emo2.gif!

הוא היה אחד הרגעים האהובים עליי בהופעות הלהקה מפעם. איזה כיף!

../images/Emo45.gif באמת כיף!

אמנם "יש לנו את כל הזמן" טרם שב (אולי הוא מחכה עד שאנשים מסוימים יהיו שוב בקהל
), אבל "טיפה של אור" גם הוא בהחלט קאמבק ראוי. נקווה שהוא לא יושמט בהופעה בירושלים. פנייה נרגשת לחבר'ה שהיו בהופעה: רשימת שירים זה נחמד, אבל תספרו קצת יותר. או הכל. לבחירתכם

יש תקווה

בכל זאת ההשפעה של ההופעה ההיא ניכרת בהישארות של מנגינה יקרה ושל פודרה, והנה גם טיפה של אור חזר. אז ליש לנו את כל הזמן עוד יש לי תקווה, ומצידי שישיר את זה רק כשאנשים מסויימים יהיו בקהל

m o r 22

New member
אני אשאל שוב...

איך מעלים סרטונים? ככה תוכלו "לחוש" בעצמכם איך היה... למרות שזה לא אותו דבר להיות שם ולראות את זה במחשב אבל זה יותר טוב מתמונות מטושטשות...

קבס

New member
עוד משהו שאני זוכר

בתחרות כלבים הוא שר "אויבים גדולים שאני מטפח" ולא "אויבים גדולים שאני טיפחתי"

למעלה