ההתאבדות הפוליטית של הימין

אד

New member
לבגין העצבני ושאר החברים-הנתונים

"מחיר המות". מפנה אתכם ידידי לנתוני הביטוח הלאומי על סכומי כסף ששולמו לנפגעי איבה. מדובר בנתונים שמשקפים את גרף האלימות מצד פלשתין-לא בהיקףהכספי כמו בעוצמתם,בתקופות שונות,ובנזקי הגוף שגרמו. יש בי עצב גדול על העיסוק בנושא אך זה נועד להמחיש את מציאות הדמים שאנו חיים בה ואיך ראשי ממשלה עושים שימוש בדם קורבנות לתעמולה. בתקוה למציאות שונה מציאות של כבוד ושלום. זה הזמן לסלוח... זה הזמן לשלום שיביא ביטחון

לאד המניפולטור

ידידי היקר. אני מתעצבן כשפוגעים באנשים היקרים לי, וביניהם מנחם בגין ובנימין נתניהו. במיוחד כשזה נעשה ע"י שרים ומניפולציות. הבאתי לך נתונים שמוכיחים שבתקופת נתניהו היו הרבה פחות הרוגים. אתה מביא נתונים שמראים שבתקופת נתניהו שילמו יותר. מכיוון שלא יכול להיות שהדבר נובע מכך שהיו יותר משפחות של הרוגים לשלם להם, התוצאה היחידה לפי שיטתך היא שכנרה היו בתקופת נתניהו פי 7 פצועים, שקיזזו את הירידה הגדולה במספרי ההרוגים. שנינו יודעים שדבר מעין זה הוא לא הגיוני. כשיש פחות הרוגים, באופן טבעי יש פחות פצועים. התוצאה היא שיכולות להיות מספר סיבות לעליה בתשלומים: או שהמוסד לביטוח לאומי העלה את התשלום, או שלוקח זמן עד שהתביעות מוגשות ומתקבלות. לך תברר כמה זמן לוקח עד שמקבלים פיצוי על תאונת דרכים. כמה שנים טובות. כך זה גם במעשי איבה. עד שבודקים את הנזק, כמה אחוז נכות, וכו´- זה לוקח הרבה זמן. התוצאה היא, שהתשלומים הגדולים בתקופת נתניהו הם התשלומים על הפיגועים שהיו לפני תקופתו. יואב יצחק עשה כאן מניפולציה, ואתה אחריו. אתה ממשיך לכתוב ש"זה לא נוגע לך". על זה נאמר: על ראש הגנב בוער הכובע. אבל לי אין כח להתחרות בך. אתה מוזמן להמשיך ולהפיץ את שקריך ואת המניפולציות שלך. אל תצפה שמישהו כאן יאמין להם.

אד

New member
הבגיניסט=האור הגדול../images/Emo42.gif

קשה להתמודד לעיתים עים האמת. תירוצים יש אין סוף. הנתונים מוגשים לך כפי שהם,הליכוד המתבכיין שכל כך חשוב לו להוכיח שבתקופות אחרות נשפך יותר דם,מוזמן לפנות לביטוח הלאומי ולתבוע אותם על השמצות ומסירת מידע לאויב,פגיעה בביטחון המדינה ופגיעה אישית בנתניהו הרגיש. כמובן שאין בנינו תחרות,אבל לפני שאת מסלף,משמיץ,ממציא וקופץ אנא בדוק נתונים.ולמה כל כך חשוב לך לנפנף בזה שאצל נתניהו היו פחות פיגועים? [עכשיו יש מחלוקת].אני מברך כל אדם שיכול לעצור אלימות משני הצדדים. אתה בונה על זה שבהיתלהמות שלך,ההשמצות והצעקות אנשים יאמינו לך. אחי!סיכמנו העם תמים אך עם חכם הוא. עכשיו שקראת את הנתונים אין לך מה לומר מלבד פאניקה
האמת יצאה לאור בגדול.אבל אתה יכול להישאר בליכוד,בכל מיקרה יהיה שלום,תוקם מדינה פלשתינאית ואתה תתמוך בהיתלהבות בשלום הזה. כי שרון הוא שיביא אותו,בדיוק כפי שבגין עשה. זה הזמן לסלוח... זה הזמן לשלום שיביא ביטחון

shirdeb

New member
אד היקר:

אד קודם כל אני רוצה להגיד לך שאני לא יודעת לגבי אחוז הפיגועים אבל עצם העובדה שהיו ויש פיגועים אין בכלל על מה לדבר איתם ולעשות שלום איזה שלום? חד צדדי אבל לא תודה העם שלנו חכם ויודע ומבין שזה לא כדאי..... (אני מקווה שאתה משתייך לעם) הבגיניסט אני מקווה שהוא אכן ישאר בליכוד כי הוא יודע וכולנו יודעים שזוהי הדרך הנכונה לשמור על השטחים של המדינה שלנו!! בנוסף לכך דבר חשוב שאמרת בהודעה שלך:קודם כל הוא ממש זוועה-תקום מדינה פלשתינאית:אתה אומר את זה בהתלהבות שאני יבין אתה תומך בזה???(אם כן חבל על הזמן מה שבטוח שרון את זה לא יעשה יש הבדל בין מילים למעשים ואם אתה כל-כך נלהב אתה מוזמן לעזוב את המדינה וללכת ל-סוריה,ירדן,מצריים...) ושוב-זה הזמן לסלוח??????????????-אני בטוחה שאף אחד מהמשפחה שלך לא נפגע בפיגוע כלשהו!

אתה איש קטן ועלוב

הבנאדם הוכיח לך שטעית. תהיה בנאדם ותודה בטעותך. אבל לבקש ממישהו שלא אוהב את מולדתו להיות בנאדם זה באמת מוגזם. לדעתי אין לך מה לחפש כאן אתה מוזמן להגר לכל מדינה אחרת שלא במלחמה וברוך שפטרנו.

עזוב אותו, הוא עוזר לנו

כשאני מתעייף מפעילות ,אני קורא את דברי הנאצה שלו. זה ממלא אותי מרץ מחדש, ממש טוען לי את הסוללות.

אד

New member
אכן אחי,איש קטן לא איש מלחמות

אני בהחלט נישאר כאן להילחם על השלום שגם אדון כמוך יהנה מפירותיו. אתה אכן אוהב את המולדת באהבתך הנועזת אתה לא מבחין בדם הקורבנות. באהבתך למולדת השינאה מעוורת אותך. באהבתך למולדת אתה שולט בעם אחר. באהבתך למולדת אתה נילחם בבני עמך. אתה סגפן שמטיף למלחמות ומתבכיין על הדם. אתה סגפן שמטיף לכיבוש ובוכה על הטרור. אתה גיבור ישראל בדיבורים,לא נראה לי שאי פעם נילחמתאו שאתה יודע מה היא מלחמה.אתה לא יודע מהוא שכול.אתה לא יודע מה זה לאבד חייל במלחמה,לאבד קרוב משפחה,לאבד אב,אח.אתה לא יודע מה זה להיות יתום מחלמה. אתה לא יודע מה זה נכה מלחמה. אחי!אין לך ולא לשום אדם בימין מונופול על המדינה. זה הזמן לסלוח... זה הזמן לשלום שיביא ביטחון

על זה אני חייב לענות...

כי חברי למפלגה לא יודעים מי אני- לא הזדהיתי עדיין. לכל מי שרוצה, אני מוכן לשלוח לכתובתו: 1. תמונות מלבנון שצילמתי בעת שירותי שם. 2. צילומים מספר סוף מסלול של פלוגת החי"ר שלי. 3. דברים שנכתבו לזכר מ"מ בפלוגה שלי שנהרג בלבנון.

אד

New member
צילומים מלבנון ארץ אבות??.

חבל שלא קיבלתי תשובה מחברים בליכוד לגבי סיני. השלום עם מצרים תמורת שטחים. שלום עם מצרים שהחזרנו את כל סיני,פרקנו היתנחלויות וחזרנו לגבול הבינלאומי=67. לליכוד אין תשובות מדוע החזירו את סיני?? הליכוד עדיין מבולבל לגבי השטחים מה שלנו באמת? נפלא לדעת שהיית בלבנון. מבצע שלום הגליל 48 ק"מ שהפך למלחמה של 18 שנה. מלחמת ברירה שגבתה מחיר דמים ממדינת ישראל רק משום מגלומניות של שר ביטחון,אימפריאליסט. צר לי על המלחמה המיותרת הזאת כמו על כל מלחמה. צר לי על החללים במלחמה הזאת שנפלו לשווא. צר לי על מנחם בגין שהיסתגר בביתו בגלל התרמית. שלא יכל לשאת את מספר האבדות. איך אדם שחווה מלחמה רוצה עוד מלחמות? איך אדם שאיבד חברים במלחמה לא נילחם למען השלום? זה הזמן לסלוח... זה הזמן לחיות בשלום

למה המערך תמך במלחמת לבנון?

בהצבעה בכנסת לפני תחילחת המלחמה, ובדברים שאמר רבין בעת המצור על בירות. את העובדה הזו לא ידעת כנראה, או שהסתרת בכוונה. לא ידידי. יש לך כאן עסק עם אנשים שלא יתנו לך לשקר בלי הפסקה. כמו ששמת לב, אני מתייחס אליך רק כשיש סכנה שמישהו מחברי יאמין לשקרים שלך.

אד

New member
מבצע לא מלחמה=דמגוגיה של הליכוד

מבצע שלום הגליל. כך החלה המלחמה שנמשכה 18 שנה מיותרים. בגיניסט משכתב את ההיסטוריה בלי להניד עפעף גם כאשר מדובר בכישלון. מבצע שלום הגליל היה על 48 ק"מ מגבול ישראל. זה היה היעד מבצע קטן להרחקת הקטיושות מהגבול. כולנו יודעים לאן שרון הוביל אותנו. בגין היסתגר בצערו בבית ובגיניסט ממשיך להוליך שולל. רק הליכוד יכול........... עכשיו הוא מאשים את רבין ומפלגת העבודה,כמה אופייני. רק שלום יביא ביטחון

אתה בהיסטריה

אתמול סיפרת לנו ש"שום דבר לא נוגע לך". היום ההודעות שלך משקפות היסטריה מוחלטת. אני מזמין את חברי הפורום להחליט: מי כאן עצבני? אני מציע לך להירגע. עצבים לא יעזרו למחנה שלך לחזור לשלטון. עם ישראל עומד לשלוח אותכם לפח הזבל של ההיסטוריה.

אד

New member
בגיניסט תובע את הביטוח הלאומי../images/Emo35.gif

רגוע לחלוטין אחי. אני מבין שהליכוד,בגיניסט,נתניהו עומדים לתבוע את הביטוח הלאומי ואת יואב יצחק על פירסום נתוני אמת על הפיגועים. אכן הנתונים שמציג יואב יצחק ע"פ הביטוח הלאומי מוכיחים שבתקופת נתניהו לא היו פחות פיגועים.האמת שגם אני הופתעתי כי נתניהו כמו נתניהו הצליח לעבוד גם עלי.נתניהו עושים פוזה בטוח "לא נוגע לי"=השמצות,הפחדות,קללות,אכן לא נוגעים בי. אתה מעוות לטובתך את מה שאני כותב.תדייק בציטוטים שלי. כבר אמרתי בעבר אנשים תמימים אך חכמים,קשה לעבוד עליהם יותר מפעם אחת. תן להיסטוריה לעשות את שלה,אתה יודע איך זה בפוליטיקה הכל נזיל. פעם למטה פעם למעלה.אתה לא יכול לדעת מה יקרה עד הבחירות. קצת ריענון לזיכרון:התקציב מונח על שולחן הכנסת. אין שום ביטחון שהוא יעבור,ש"ס הודיעו שזה סוף שילטון שרון. החברה בישראל בוערת על שרון. אחי!השילטון לא מונח בכיסו של איש. אז לך תדע מה העם בישראל יחליט בקרוב. זה הזמן לסלוח... זה הזמן לחיות בשלום

נפלא פשוט

אילו הייתה פה טענה אחת הגיונית ולא שרשרת של הצהרות חסרות בסיס אז אולי הייתי עונה על זה. אני חושב שדווקא אתה לא יודע מה זה לנסוע באוטובוסים, לפחד לצאת החוצה, לחיות בפחד מתמיד וכל זה רק בגלל פצפיסטים כמוך. תתבייש לך!

למעלה