ההתחלה.....

היא תמיד היתה מהממת

והאמת יש את הסידרה בפוקס קידס ולי יש את הסרט מוקלט כי אחותי היתה מכורה אליו!:)

O=

תמיד אהבתי את משפחת אדמס ותמיד חשבתי שהשמלה שלה ממש יפה!!! אהההה..... אני זוכרת הייתי בגיל 12 ועד היום...אני אוהבת איך שהיא בכלל נראת... וגם ונסדאיי...אהבתי לראות את הסידרה לצערי עכשיו אין לי מושג איפה זה משודר מזכיר לי איך שהייתי מתלהבת לשמוע לינקין פארק לא שהם גרועים עכשיו אבל אני עדיין אוהבת אותם...ואני חשבתי לעצמי שאני "מאגניבה" כי ממש התלהבתי אבל אני שומעת כמעט כל סוגי המטאל ובמיוחד גות' וניו מטאל קיצר מגילה טובה כתבת (:)

paperdoll16

New member
סונטה../images/Emo99.gif../images/Emo54.gif

כל כך אוהבת אותם..

psycho maiden

New member
אמממ...

אצלי הקטע מתבטא בעיקר בזה שאני לובשת בגדים באופן שבא לי , אפילו אם אני אקנה ג'ינס של לי קופר [NOT !
] אני אלבש אותו באופן שהוא לא יראה כמו שהוא "אמור להיות". מאז שהייתי קטנה הייתי קונה בגדים לעצמי ולובשת אותם בצורה שונה, אממ אני זוכרת שבכיתה ו' הייתי מתלבשת ממש שונה מכולם.. כיתה ז'-ח' - אני לא זוכרת (
) , כיתה ט' הייתי פרחה לשמה (|אל תסקלו אותי
|), סוף כיתה ט' כבר התחלתי לצאת מהפרחיות הזאת [
] ולהתלבש כבר בסגנון משלי והכל.. למרות שאפילו שכשהייתי פרחה היה תמיד איזה משהו מיוחד שלבשתי ולא כמו כולם.. אז זאת השתלשלות הדברים

BlackHeart

New member
אוקיי.

אצלי זה הלך ככה: חננה | פקאצה | וואנבי פריקית[טוב מה לעשות.] | פריקית קטנה XD | מה שאני עכשיו. [שזה משהו מוזר ולא מוגדר ואני לובשת מה שבא לי.] יש גם הסברים על כל שלב ושלב. אבל אין סיבה להסביר, אלא אם מישהי רוצה? XD אה, ותמיד שמעתי רוק...ואז מטאל.....ועכשיו גות' ואינדסטריאל ושיט. אבל רוק זה רוק מה :/. רד הוט צ'ילי פפרס מה D:

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני הייתי חננה ואני אישאר חננה כי לא איכפת לי ממש ממה שאני אני אשמע מה שאני רוצה ואלבש מה שאני רוצה...

BlackHeart

New member
גמאני ככה [=

אם בא לי ללבוש מחוך ויניל עם ג'ינס זה מה שאני אעשה! [ועשיתי כבר חח]

=] אני ואופנה אלטרנטיבית

לפני שהכרתי את כל הסגנונות והמוזיקה והתרבות, נמשכתי ללבוש הזה. פעם כשעוד הייתה החנות "ליקוויד", הסתובבתי עם אימא שלי בת"א, נכנסתי לשם והתאהבתי. ילדה קטנה... בת 10-11. מאז אהבתי גותי רומנטי עדין ונשי. עכשיו האהבה הזאת התגברה ואני גם מכירה יותר סגנונות ובכל זאת- מתחברת לגותי הקלאסי. לא לסייבר וכו'... =]

Silent tears

New member
אממ..

תמיד התלבשתי שונה מכולם ויום אחד שמעתי על להקת מטאל אחת והם התלבשו בצורה דיי אלטרנטיבית פשוט אהבתי את הלבוש וגם עוד לפני זה התלבשתי שונה וזהו :)

L 0 L

New member
אהה

לא יודעת ממתי נרא לי שתמיד אהבתי דברים שונים מחוכים וכאלה...

Marble Arch

New member
אחלה רעיון לשרשור.

כשהייתי בת 12-13 הסתובבתי בתיאטרון, זה מקום שמושך אליו הרבה רוקיסטים בגלל האמנות, הם היו גדולים ממני, מגניבים ולבושים בבגדים שחורים וגזורים. הסתובבתי איתם ופיתחתי גם אני סגנון מגניב כזה, יצאנו להופעות, ישבנו בדירות מעופשות ודיברנו על דברים שניראו לנו חשובים. זה היה די כייף. זה היה לפני שרוק היה באופנה, לפני סליפנוט וקורן וכל השטויות האלה, ככה שבאמת היינו פריקים ובאמת פחדו וחשבו שאנחנו כת השטן. היה צחוקים. אחרכך התבגרנו כולנו וכל אחד פנה לכיוונו, אני נשארתי עם התדמית המוזרה שלי ועם האפשרות ללבוש מה בא לי בלי לדאוג למה שחושבים עלי. ומכאן התפתחתי למה שאני היום- אני לבושה קצת מוזר וקצת צבעוני, זה בדיוק כמו שאני - קצת מוזרה וקצת צבעונית.

Blade Of Fire

New member
הממ.. שילוב...

זה התחיל מהמוזיקה... המשיך דרך רוקי (
)... המשיך דרך ספרים וסרטים... ואז "נשאבתי" לעולם הגותיקה וההתעמקות בנוזא וגם באופנה.... דרך מסובכת ומעוותת אבל ככה זה היה

למעלה