הולך למילואים

הולך למילואים

לצערי אני נפרד מכם למספר ימים. למרות שאני "צ´חצ´ח ושין גימל", כמו כל הליכודניקים (זה הסטריאוטיפ שהמציא לנו השמאל), צה"ל צריך מידי פעם גם כאלה. אז נתראה בקרוב, ותנסו להיות ילדים טובים (בלי הסתה, גיזענות, הכללות וכיו"ב).

shirdeb

New member
לביגיניסט../images/Emo104.gif

אני מצטערת שאני אומרת לך מאוחר קצת אבל כמו שאומרים עדיף מאוחר מאשר לעולם לא- אז שיעבור לך מהר ובהצלחה ומישהו צריך לשרת בתור ש"ג לא?? חוץ מזה השמאלנים בכלל לא משרתים-אם מדברים כבר על סטריוטיפים! מקוויה לשמוע ממך במהרה........ נינת

חזרתי- כמה הערות:

1. אני לא ש"ג בצבא, ההיפך מכך. כתבתי מה שכתבתי בציניות. 2. תודה על הברכות. בסכ"ה תרגיל קצר ולא מזיק (חוץ מהקור המעצבן). 3. צר לי לתקנך: אני מכיר שמאלנים רבים שעושים צבא וביחידות הקרביות ביותר. למעשה, בעשורים הראשונים של המדינה הם היון החלק הדומיננטי של צה"ל ושל היחידות הקרביות, וכך הצליחו לאמץ את המונופול השקרי שלהם על הצבא, שאינו נכון היום כלל ועיקר, להפך. בואי לא נידרדר לרמה שלהם. 4. מקווה לשמוע ממך בקרוב.

shirdeb

New member
לבגיניסט:../images/Emo9.gif

מה קורה? קודם כל אני שמחה שחזרת ומהר... וכמו שאמרתי אם כבר מדברים על סטריוטיפים אז: השמאלנים בקושי משרתים לפחות ככה אצלנו מדברים... וחס וחלילה אני לרמה שלהם לא ידרדר בחיים!!!

למעלה