הופעהההההה

heli122

New member
הופעהההההה

שירי מימון ושמעון בוסקילה בחוף הכרמל!!! ב 20/8/2011 היכל התרבות "מוזה" בחוף הכרמל . בשעה 21:00 לפרטים והזמנות :04-9840984 !!!

drnaji

New member
מה זה המקום הזה? איך זה שאני לא מכיר אותו?

אפשר עוד פרטים על המקום?

heli122

New member
פרטים:

יש את מישור החוף - שזה מקסריה עד כפר גלים (נחשולים,כרם מהרל , עופר ,עתלית,מגדים ,החותרים כפר גלים וכו) שהמתנס הגדול שלהם זה מרכז מי"רב. הם פתחו אולם חדש כמו תאטרון הצפון וכו' . התחילו לעשות שם הופעות של אומנים . יומטוב.

drnaji

New member
תודה על הפרטים..אחפש את זה בגוגל אירת' כי

זה אמור להיות ממש קרוב אליי חח

אורון V1

New member
../images/Emo207.gifשירי ושמעון גם בהר אדר ואשקלון+שלום חלי

לפי אתר אשקלונט המופע המשותף יתקיים בערב השלישי של פסטיבל בריזה שיערך השנה בין העשרים ואחד לעשרים וחמישי בחודש באשקלון. בנוסף המופע המשותף יהיה גם מופע סוף הקיץ באמפיתאטרון הר הדר. מחיר הכרטיס במכירה מוקדמת מאה שקלים, לחייל שמונים וחמישה שקלים והחל מהעשרים ואחד לאוגוסט המחיר יעלה למאה ועשרים שקלים. את הכרטיסים ניתן לרכוש בשעות פעילות המועצה במחלקת גביה אצל מיכל קמחי במזומן/המחאה בלבד. והמופע יחל בשעה 21:00. ונחמד שקפצת לבקר חלי, מה נשמע?

heli122

New member
אורון ...

שלום שלום איפה אתה נעלמת לא רואים אותך יותר?

אורון V1

New member
חלוש

לא נעלמתי, עדיין כאן, לא התייאשתי משירי ומגיע להופעות כשיש זמן ומתחשק. מה איתך? פעם אחרונה שראיתי אותך נדמה לי זה היה במפגש ביום של ההופעה של מקרטני שבאת במדים. מאז נראה לי ראיתי פעם אחת את רותם בהופעה ברדינג 3 ואולי גם אותך באיזה הופעה.

heli122

New member
הה

עבר איזה שנתיים מאז שראית אותי .....אני הולכת פחות להופעות אין זמן כל כך הייתי באחרונה בקיסריה אחרי שנה בערך שלא היתי בהופעה .

אורון V1

New member
../images/Emo207.gifהמופע המשותף בפסטיבל ה../images/Emo72.gif בקרית גת

בשבוע שעבר צמד השינים הגיע אל מגרשה הביתי של זוכת כוכב נולד 1 כדי להופיע בפני השתויים והשתויות, להלן מספר תמונות. קרדיט לאיגור

drnaji

New member
אני ממש לא מבין באופנה אבל חייב להגיד

משהו: שונא שמלות שלא מדגישות תחת! כאילו כל הגזרה הגבוה וכו זה מעצבן אותי רצח! במיוחד חיילות שמריות את המכנס עד לפופיק!!!!!!! זהו, זה היה האני מאמין שלי בנושא אופנה חח

למעלה