הופעות קרובות ושאר ירקות

סינטטית

New member
הופעות קרובות ושאר ירקות ../images/Emo121.gif../images/Emo29.gif

1. הופעה הבאה ב-2 באוגוסט בעיר הכוכבים חיפה, סינרגיה תארח שם את כלא 6. ההופעה בערב (לא ברור עדיין שעה מדויקת) 2. ב- 4 באוגוסט הופעה בטאואר רקורדס באם הדרך גם בערב. 3. ב- 24 באוגוסט - הופעת השקה למופע המשותף עם כלא 6, התאריך לא סופי עדיין (יש מצב לשינוי). וחוצמזה, ולא פחות חשוב
כמו שאתם יודעים [או לא יודעים] סינרגיה הוציאו סינגל חדש שהוא חידוש לשיר של שלמה ארצי "חום יולי אוגוסט" בינתיים משמיעים אותו בגלגל"צ [ודיי הרבה], אבל צריך להתקשר אליהם שיראו שיש ביקוש, זה המספר: 7653597 03 ופשוט תבקשו שישימו את השיר חום יולי אוגוסט של סינרגיה
חוצמזה הם נכנסו למצעד, אז צריך גם לדחוף אותם למקומות הראשונים ואפשר לדרג באינטרנט, אז אם אתם נחמדים תעשו את זה : glz.msn.co.il

סינטטית

New member
אז ככה... ../images/Emo121.gif../images/Emo29.gif

בהופעת השקה של הדיסק של סינרגיה הם אירחו את כלא 6 ל-2 שירים [הסוף של צועקים על אהבה, והשיר סינרגיה]. יצא דווקא שילוב נחמד, אני לא אוהבת ראפ, ולא את כלא 6, אבל השילוב עם סינרגיה יצא משו בנזונה! הם עשו את זה שוב בפסטיבל סרטים מכאן, ועכשיו כנראה שהם משיקים משו ביחד...

../images/Emo27.gifעל עיר הכוכבים בחיפה!!

יחד עם סינרגיה תופיע להקה חיפאית שקוראים לה "סוכרזית" מוזמנים לשמוע בקישור !! נתראה שםם
בןן זאת אורי, חברה של גלי..זוכר?? |
| בכלמקרה מזל טוב על הפורום!

סינטטית

New member
גם אני חושבת ! ../images/Emo121.gif../images/Emo29.gif

טוב, אני לא כ"כ אובייקטיבית. :X חח

Hezi The One

New member
בניצנים שמעתי אותו,שאגב ממש

עצבן אותי שנתנו להם להופיע לא על במה מרכזית ואפילו לא על במה צעירה נתנו להם את הבמה הקטנה המעצבנת איפה שהנרגילות עד שגיליתי שזה שם הם התחילו את ההופעה

בגלל זה ביהודים

הולכים לךמתחם שינה ושומעים את הבאלנס משם חח הכי מצחיק שהם עשו באלנס של ממשיכים לרוץ וכולם חשבו שההופעהנ התחילה ואז הם הפסיקו באמצע

ס ט י י ק

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

למעלה