הו הו הו!!

Sparker

New member
../images/Emo24.gif

שלום שלום... לונג טיימ... לדעתי מאז מקרה ה
...
מה שלומך מילקי??? Sפארקר.

הלו ספארק!

שלומי מצוין! באמת הרבה זמן. לא ממש הייתי פעילה בזמן האחרון, ובויינט אני לא יכולה לכתוב מאז שעזבתי את עבודתי בסוף אוקטובר (אין להם עניין מסחרי במשתמתי מק/נטסקייפ) החיים נפלאים (נגיד...)

Sparker

New member
טוב

אני מקווה שאת היר טו סטיי...
המקום נאה בעיניי...
הקיצר... אני קופץ לשעה לפקולטה וחוזר...
בחוץ... Sפארקר.

yosense

New member
יותר טוב

הפורום הזה עובד יותר טוב מההוא, ואני מקווה שיצטרפו הרבה ארופאים אליו עם הזמן. עובד על תערוכות, כן עובד. המקום פה מלא בעבודות חדשות שדי מבסוט מרובן. והאם: את עושה משהו מקצועי או כלשהו עם עצמך בחלק ההוא של בלגיה ??

yosense

New member
העסק ההוא עם שרות לתיירים

נכון??? ואיך הולך? אפשר לעזור?

yosense

New member
אתם יכולים להתחיל משרות צדדי

כמו...למשללל.. להעלות אתר מפות של הולנד או אמסטרדם, להשחיל אותו למנועי חיפוש ולאפשר ממנו התקשרות לשרותיפ דרככם - אתרים כאלה חדרים.. אגב ניתן לרכוש רשימות תפוצה של אימיילים לפי עניין (מטיילים לדוגמא) במחירים של 10 דולר ל10,000 אימיילים..אל תשאלי אותי איפה כרגע..זה ידרוש חיטוט בארכיבים או במנועי חיפוש..

een ogenblik

New member
חיים, תודה.

היה לי יום עמוס ריצות וסידורים, אז כולי קפואה מן החוץ הלא-ידידותי הזה. מעבר לקור (אם אפשר לראות מעבר לו) שלומי בסדר גמור.

een ogenblik

New member
נ.ב.

שמת לב שפה יש צ´אט, שאפשר לתקשר בו בעברית? (הסידורים שלי עדין לא נגמרו, אני שוב צריכה לצאת אל הכפור עוד מעט.)

אז היום זה יום סק"ס?

(סידורים קניות ספונג´ה). אני יודעת שאת לא נוגעת בספונג´ה, אבל אולי בכ"ז...

een ogenblik

New member
רק הס´ הראשון (או האחרון, תלוי)

ספונג´ה ידעת את התשובה לבד, מה גם שאיני חושבת שלדירה המכוסה בשטיחים מקיר לקיר עושים ספונג´ה. קניות - קניות, נושא רגיש. האיש מרותק לבית באיסור רופא לצאת לקור. האיש רצה שאעשה קניות, לאחר חצי שעה של הסברים מה אני אמורה לרכוש ומאיפה, האיש החליט שזה אבוד. גם זה ירד. סידורי רגע אחרון למיניהם היו גם היו.

למעלה