הזמנה לאירועי השקה בירושלים

סגול59

New member
הזמנה לאירועי השקה בירושלים

אז "היפ הופ איינשטיין" יוצא ביום ד' לחנויות, וצרור מרשים של אירועי השקה גרנדיוזיים כבר עומד בפתח ומחכה שתכניסו אותו ותתנו לו חום ואהבה. קודם כל מטפלים בירושלמים: ביום ה' 2.3 בשעה 21:30 בית המוזיקה, רח' קרן היסוד, סגול וקארס בהופעה אינטימית, חושפנית ונוגעת. הכניסה חופשית. כולם מוזמנים. יום אחר כך... שישי 3.3, החל מ-13:00 בצהריים מסיבת השקה ירושלמית לאלבום עם הרבה חברים, אמנים, אלכוהול ומיקרופון פתוח "טוביה", רח' שושן 6, מרכז העיר הכניסה חופשית. כולם מוזמנים. בקרוב אירוע השקה היפ הופי ספקטקולרי אינטרגלקטי בת"א. פרטים הגוע יגיעו. בינתיים... PEACE

mmiiccii

New member
וואי

כל האירועים בירושלים... זה כבר אומר לנו איפה הבית של המוזיקה הטובה ;) ואני ממש מקווה שיצא לי לבוא, בעזרת השם :)

RESTO

New member
חן,חן,חן

למה הופעות ביום שישי בצהריים למה?! בחמישי אני אבוא לתת כבוד בשישי נראה כבר... יום טוב
אגב אחלה הופעה היתה אתמול!

סגול59

New member
מצ"ב ההזמנה

בירות אקזוטיות מטבח משובח מוסיקה טובה אנשים טובים מיקרופונים פתוחים PEACE

סגול59

New member
היפ הופ איינשטיין - מהיום בחנויות

סוף סוף, אחרי שנתיים של עבודה, NMC משחררת את "היפ הופ איינשטיין", 15 טרקים, עם הפקות באדיבות: די.ג'יי קארס, אורי שוחט, פוליאנה פרנק, אמיר "אמ.סי מני" אסטליין, AK-DUCK, NOMADIC WAX (N.Y), EMUNAH U.K, אילן "דיזי" זבולוני, שי גנור. קולות באדיבות: שאנן סטריט, רבל סאן, דיזי, Onili, ארלין גולד, קרייזי דוג, אורי שוחט, פוליאנה פרנק (ו...טוביה צפיר) מחר, יום ה' 21:30, סגול וקארס בהופעה אינטימית וחינמית ב"בית המוסיקה", י-ם (וקצת לפני כן, איחוד מרגש עם לונדון וקירשנבאום) ביום ו' ב-13:00 מסיבונת השקה ירושלמית (מצ"ב הזמנה) שבוע לאחר מכן מסיבת השקה ענקית בתל-אביב. פרטים יבואו. תהנו. PEACE

ras yam

New member
מגניבבב

מזל"ט אח שלי. איפה זה בית המוסיקה? נקפוץ להגיד שלום;)

OriWinokur

New member
אז איך היה בארועי ההשקה בי-ם??

מישהו היה?? לצערי לא יכולתי להגיע ....מקווה שהלך טוב...

אני היתי:]

היה מצחיק.. ממש נהנתי.. תומי [הבן שלו] כזה מלך!!! שרף תמיקרופון בטוביה... ובבית המוזיקה המקום ממש חמוד והתאים בול למה שהיה.. סגול שר כמה שירים והשמיע כמה מהאלבום החדש.. לא היה משו גדול וגם לא היו יותר מידי אנשים אבל היה כזה כיף.. :] חמישי הבא תהיה איזה הפקה ענקית בתל אביב של סגול עם הרבה הרבה אנשים נחכה לפרטים ממנו..

אח, שכחתי איזה איש טוב סגול הזה

פשוט מזכיר למה התאהבתי בהיפהופ בהתחלה.. מבטיחה לקנות תאלבום ברגע שהמשכורת תגיע ואגב, קולולוש- תחדשו על הפורום! ותפרסמו אותו יותר, נכנסתי לפה די במקרה..

למעלה