החזר מס לאחר שהחברה נסגרה - בעיה

joedo

New member

שלום רב, אני ממש זקוק לעזרה כי אני חסר אונים מול המערכת. הייתה ברשותי חברה בע"מ שנסגרה. לאחר הסגירה ע"פ הרואה חשבון ומס הכנסה מגיע לזכותי החזר של 5,000 ש"ח את הכסף אני צריך לקבל חזרה לחשבון בנק ע"פ הרואה חשבון, אך החשבון בנק של החברה נסגר ואיננו. מה עלי לעשות כעת ? גם אם אקבל צ'ק על שם החברה אינני יכול להפקידו. האם עלי לפתוח שוב חשבון בנק תחת שם החברה ? זהו תהליך ארוך ויקר כיום מכיוון שצריך תצהיר של עו"ד , מכתב מרשם החברות ועוד.. כיצד אני יכול לקבל את הכסף שמגיע לי .. ? אני לא בעל מניות יחיד, ישנו גם השותף שלי שמצפה לסכום זה. שנינו כעת ללא עבודה וסטודנטים וזקוקים לכסף הזה נואשות... האם יש פתרון ?

לא ברורה לי השאלה , אם הכסף של החברה למה סגרת את החששבון, אתה לא יכול לקבל את הכסף כי הוא לא שייך לך

joedo

New member
הסבר

תהליך הגשת השומה למס הכנסה היה ארוך, מחוסר נסיון סגרנו את חשבון הבנק לפני קבלת ההחזר ממס הכנסה. כעת לאחר שמס הכנסה החליט להחזיר לנו סכום זה הוא דורש חשבון בנק של החברה. אך החשבון נסגר וזה בעייתי עכשיו לפתוח שוב חש' בנק של חברה בע"מ רק עבור קבלת ההחזר. מה עושים ? כיצד ניתן בכל זאת לקבל את ההחזר ממס הכנסה ? היכן אני יכול לפנות במס הכנסה על מנת לברר סוגיה זו ? תודה

למעלה