החלקות יפניות

ירדנעע1

New member
החלקות יפניות

אני רוצה לעשות,ואני לא יודעת אם כדאי,אז מי שתוכל לענות לי על השאלות,אני ממש יודה לה:) 1.מה המחיר בערך המחיר? 2.איפה באזור השרון כדאי לעשות? 3.למי שעשתה-את מרוצה? 4.כמה זמן זה נשאר? 5.זה מייבש את השיער או משהו?

P i x i e s

New member
תשובות../images/Emo26.gif

1. בערך 2500-2000 3. מאד 4. חצי שנה עד 8 חודשים, תלוי בשיער. 5. ממש לא, זה רק מעשיר אותו בויטמינים

ירדנעע1

New member
תודה

אם יש לי גוונים מלפני הרבה זמן,אני עדיין יכולה לעשות? ואם שמתי סאן-אין בחופש הגדול-זה משמעותי מבחינת ההחלקה?

ירדנעע1

New member
בסך הכל ההתלבטות שלי היא כזאת

מצד אחד מאד התרשמתי מאד מההחלקה היפנית,אבל מצד שני אם אני יעשה זה לא יהיה בדיוק אני. גם ניקח בחשבון שהתכנון שלי הוא החלקה אחת ובלי שורשים כל הזמן (התלתלים שלי לא מתחילים מהקרקפת,לכן אני לא מפחדת שזה יבלוט מהר) התכנון הוא החלקה עד שהשיער יהיה ארוך. אני רק מפחדת,שאחרי חצי שנה בערך יתחילו לראות שחצי שיער גלי וחצי חלק,אני מפחדת שזה יהיה מכוער,ואז אני יצטרך לגזור את השיער,וחזרתי לנקודת ההתחלה. אני גם די אוהבת את התלתלים שלי (רק שיהיו פחות נפוחים,אלוהים ישמור) מה אתם חושבים?כדאי?

בזוקההה

New member
לדעתי לא.

תלתלים זה יפה. חבל לעשות ואח"כ תתחרטי ויקח הרבה זמן שהשיער יחזור לתלתלים שלו. אם את אוהבת את התלתלים שלך ולא משועבדת לפן, אין שום סיבה לעשות

ירדנעע1

New member
אני אוהבת אותם,

אבל קשה לי להשתלט עליהם המלצה למה לעשות,מישהו?

בשביל להשתלט על תלתלים

אני ממליצה לך על קרם השיער של נטורל...יש את סוג הקרם לתלתלים....הוא עושה פלאים!!!תקני אחד ותנסי..תאמיני לי תלתלים כאלו לא ראית

ירדנעע1

New member
מהסדרת גו קירלי?

אם כן-ניסיתי. ועליי הצהוב מאכזב,והסגול בסדר,אבל לא מדהים,מה דעתך על הירוק?

לא

יש את הבקבוקים האלו..לא מבינה בצבעים..אני גם לא משתמשת בסדרה הזאת...חיפשתי קרם טוב לקנות לחברה שלי בנוסף לאיזה סט שעשיתי לה כזה ליומולדת והיא מאוד אהבה ויצאה מרוצה מהקרם..ואני בעצמי ראיתי את זה עליה...ניסיתי גם אבל לי יש שיער חלק...השיער שלה היה בעייתי ופשוט זה פתרון! רשום על הבקבוק: לשיער מתולתל...

לא מתוקה...הירוקים....

נטורל פורמולה....בקבוק ירוק שקוף כזה..צבע כמו הבקבוק של ספרייט חחח..לכי לסופרפארם ותבקשי מאחד הנציגים קרם לחות נטורל פורמולה לשיער מתולתל...זה בצבע ירקרק כזה..אך תשכחי לא ממש הבנתי מה רצית שדיברת איתי בצבעים והכל ח...

ירדנעע1

New member
חח מה שהתכוונתי זה

שלנטורל פורמולה יש את הסדרה הישנה של הקרמים,שהם בלבן,והסדרה החדשה,שהם בירוק. אז לא ידעתי לאיזה אחד מהם התכוונת^^

♫אז אמרתי ../images/Emo6.gif

את הסדרה הלבנה אני לא כל כך מכירה כי אני לא משתמשת.......=]הירוקה תותחית זה מה שאני יודעת

מיכי7

New member
עונה../images/Emo13.gif

1.מה המחיר בערך המחיר? 2000-3000 שקלים 2.איפה באזור השרון כדאי לעשות? אממ.. לא יודעת. כדאי לך לחפש בגוגל מומחים. 3.למי שעשתה-את מרוצה? אני מתכוונת לעשות וראיתי כמה שעשו ומאוד מרוצות. כמובן שראיתי גם כאלו שפחות... 4.כמה זמן זה נשאר?זאת שאלה די נפוצה שהרבה אנשים עונים עליה בצורה לא נכונה. שיערה שכבר הוחלקה תישאר חלקה תמיד! כמובן שהשורשים גדלים ופעם בכמה חודשים צריך לעשות חידוש. (תלוי בסוג השיער. לתלתלים משהו כמו 3/4 חודשים ולגלי/כמעט חלק יכול לקחת אפילו 10 חודשים/שנה) 5.זה מייבש את השיער או משהו? תלוי באיזה שיער.. יש שיער שזה משפיע עליו לרעה.. והוא יכול להתייבש לגמרי.. אבל ברוב המקרים שראיתי (לפחות בהחלקה הראשונה) השיער נהיה יותר בריא וחזק.. אני ממליצה לך להיכנס לאתר הזה וללמוד עוד דברים
http://web.msn.co.il/msn/love/A9FB2146ABE84938A118FAD341CD7A91.htm

אל תעשי!!!!גרועעעע...כנסי בדחיפות

ענו לך פה על כל השאלות אז רק אמליץ... אל תעשיייי החלקהה יפנית!!! עשרה ימים את הרי לא חופפת אחרי ההחלקה...השיער גולש ויפהפה...ברגע שאת חופפת השיער שרוףףף ולא מסתדר בבוקר...לא חלק ולא נעליים..הוא רק נהיה ישר... אני מכירה בנות שעשו..וגם השיער שצמח אחר כך נהיה שרוף אז הם נאלצו לעשות קוצים כדי שהשיער יחזור להיות כמו שהוא היה...רק אחרי הקוצים הוא חזר...תאמיני לי כל בוקר לעשות פן זה פחות גרוע מזה...החלקה פשוט תהרוס.. להחלקה יפנית את משלמת בשביל שיהרסו לך את השיער...פשוט ככה!

Tanya 18

New member
הממ.. אולי הגזמת קצת.. ../images/Emo9.gif

יש כאלה שהולך להם, ויש כאלה שלא, וצריך לקחת בחשבון שיכול גם לא לצאת... אני אוהבת שיער חלק, אבל הסיבות שאני לא עושה אחת היא, שאני לא רוצה להיות תמיד חלקה, לפעמים אני רוצה להיות גם טבעית בבית בלי חלק, וגם מהפחד שזה פשוט יהרוס לי את השיער. באמת עדיף פן, אבל הכי עדיף מחליק.

♫המלצתי לפי מה ששמעתי מאנשים שעשו

כל מי ששמעתי עד עכשיו שעשה החלקה אז הוא התאכזב וגזר את השיער באיזה שהוא שלב

לי יש ואני לא הכי מרוצה בעולם=/

כאילו בהתחלה זה היה מדהים עד שלושה חודשים אחרי נהנתי מזה לגמרי, לא הייתי צריכה לשים קרם,לא להחליק, לא פן ולא כלום...באמת! ממש כיף!השיער היה נראה מצוין ואני לא הייתי צריכה להתאמץ בגרוש=] אבל יש לזה צדדים מאוד מעצבנים... למשל אי אפשר על זה לחמצן את השיער כי אז השיער מתייבש...אני עשיתי גוונים והשיער אחר כך היה ממש מגעיל ויבש....וגם השורשים שגדלו..זה היה נראה על הפנים...רציתי לעשות המשך להחלקה [לשורשים] אבל לעשות שורשים עלה יותר מחצי ממחיר ההחלקה עצמה...וזה מאוד מאוד לא משתלם כשצריך לעשות כל בערך חצי שנה אם רוצים להיראות טוב..... בקיצור אני לא ממליצה....מחליק טוב הוא הפתרון!

ירדנעע1

New member
הבעיה במחליק

יש לי ילדה בכתה שהיא פריקית של מחליקים.כל יום היא עושה,וכרגע השיער שלה נראה זוועות!!

למעלה