החלק יפנית

Raiska

New member
החלק יפנית

אנשים שעשו החלקה יפנית.. מה אתם אומרים על זה? שווה לעשות החלקה יפנית.. האם זה באמת נירהא כמו פן גם אחריי מקלחת גם אחרי חודשיים שעשיתם החלקה יפנית.? קיצר מה עדיף החלקה יפנית או פן שבועי?

מיכי7

New member
היי../images/Emo13.gif

אני מתכוונת לעשות החלקה יפנית בעוד כחצי שנה וביררתי על זה כמעט כל מה שאפשר כבר לדעת. קודם כל כבר הייתי במספרה, נסעתי עד לרמת השרון (שזה שעתיים מהבית שלי) כדי לעשות את ההחלקה היפנית, התיישבתי, חפפו לי ואז הייתה בעיה כי השיער שלי טיפה פגום (עשיתי החלקה כימית לפני כמה חודשים), בקיצור הם אמרו לי לחזור בעוד חצי שנה כשהשיער יחזור למצב בריא והכל טוב
טוב ועכשיו למה ששאלת, לפי מי שראיתי (יש לי גם חברה שעשתה את זה) השיער חלק מקלות גם אחרי מקלחת, אבל שלושה ימים אחרי ההחלקה בערך או לפחות אחרי החפיפה הראשונה השיער עדיין נשאר חלק מאוד אבל מקבל מראה טבעי יותר.. עכשיו אני עושה פן כל שבוע, וזה די מעייף.. אני אישית מעדיפה לעשות החלקה יפנית וחידוש כל 10 חודשים/שנה משאר לעשות פן כל שבוע, אבל זאת דעתי. מקווה שעזרתי

10 חודשים?...

השיער צומח כל חודש לפחות בס"מ אחד, מהר מאוד יצמחו שורשים, והחידוש יהיה הרבה יותר מהיר מ-10 חודשים... אני לא הייתי הכי ממליצה החלקה יפנית... הכי טוב זה מחליק או מסלסל שעושה את העבודה, וזה הדבר הכי מתאים לשינויים במצב הרוח... גם פן לא הייתי ממליצה כל שבוע, זה פוגע בשיער והספרים ממש לא מרחמים על השיער...[מה אכפת להם- זה לא שיער שלהם...]...

מיכי7

New member
תלוי באיזה שיער../images/Emo13.gif

השיער שלי היה פעם חלק מקלות אבל אחרי כל מיני שינויים שהוא עבר הוא הפך להיות מעין גלי לא מסודר ומנופח אבל השורשים שלו למעלה די ישרים, והגלים מתחילים יותר מאוחר..ככה שאצלי החידוש יהיה כל 10 חודשים עד שנה (לפי הספר..) אבל למי שיש תלתלים לגמרי לא הייתי ממליצה כי באמת כל 3-4 חודשים צריך לחדש..

P i x i e s

New member
עשיתי החלקה וכבר חידשתי.

אז מניסיון אני יכולה להגיד, שכל עוד את עושה את זה אצל מוסמך שיודע מה הוא עושה (מן הסתם הוא אמור לדעת), זה מאד שווה את זה. אני לא אשקר, זה המון כסף, פלוס חידוש כל חצי שנה-שמונה חודשים תלוי בקצב גידול השיער שלך, אבל מבחינתי זה היה שווה את זה. השיער שלי חלק עכשיו ואחרי מקלחת הוא גם סבבה, למרות שמומלץ לייבש אותו רגיל (ולא פן כמובן). בכל אופן, כדאי שתבררי בעצמך פרטים ותראי עד כמה זה שווה מבחינתך. פן שבועי הופך את השיער לקש ואמא שלי היא הדוגמא לזה. חוץ מזה שבחורף זה נהרס בגשם, בקיץ זה נהרס כשאת מזיעה... אני באמת לא רואה מקום לטרחה הזאת.

Raiska

New member
תגובות למה שרשמתם..

תודה על המידע!! ותמליצו על מקום מסויים שאתם יודעים שטוב... ועוד דבר..לפני חצי שנה עשיתי החלקה כימית... כמובן השיער גדל מאז והסתפרתי אבל עדיין נשארה ההחלקה הכימית בחלק מהשיער... זה אפשרי לעשות על זה החלקה יפנית כי הבנתי שיש מקומות שעושים את זה... ויש לי עוד שאלה..אפשרי לעשות החלקה יפנית רק על הפוני? וכמה זה עולה עם כן ואם זה לוקח אותה כמות זמן...

למעלה