הייי

כן,בטח../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

איך אני יכולה לשכוח אותך?? הרי לימדת אותי את המקצוע שלי... (מי שלא יודע אני זאת הבחורה שתמיד רואים ברחוב בכניסה לתל ברוך....) חעחעחע סתאאם מי את?? רק אל תגידי שאת עוד פליטה משבט טאיינו וג'יבארו...=\

Just Me36

New member
היי רוני ../images/Emo13.gif

מה קורה? ואין שום דבר רע בנו!

Just Me36

New member
זה אומר שלא תרצי לחזור לפורום הקודם?

חבל...|: מי ידבר על השורדים החדשים אם לא אנחנו? מי יכין שלט לגמר הגדול [ובסוף לא יתנו לו להיכנס איתו, אבל זה פרט שוליP:] אם לא את? אני בעד לחזור לפורום מתישהו.. או בזמן הקרוב, או כשתתחיל העונה.:) אגב, קרובת משפחה של חברה שלי נסעה לשם:)

Yggdrasil19

New member
דווקא בפורומים של ריאליטי ישראליות יש טרולים

חשבתי שזה ייחודי לנענע10, אבל לא - אני כותב בפורום "היפה והחנון", ולמרות שהרבה יותר נסבל שם (בגלל שבכל זאת, הטרולים מתונים וההתחזויות בלתי-אפשרויות בגלל העיצוב), כבר נכנסה מישהי ראשונה שהפציצה בשטויות, משטויות עברה לקללות ועכשיו התחילה להציף. בפורום "הישרדות הישראלי" שכאן, וגם בפורום כוכב נולד, גם בהחלט לא חסר.

Yggdrasil19

New member
כן, אם אתם תחזרו

עם העיצוב הנוכחי, תתכוננו שכל המציפים למיניהם יחזרו. אבל לפחות ניהנה מהחוש הומור של יואב. ואם לשפוט על פי העריכה של "היפה והחנון", נראה שההפקה למדה את הלקח לגבי עריכה גרועה.

Yggdrasil19

New member
יאפ, לא דיברנו כל-כך הרבה על התוכנית

חוץ מחפירות שלי עם קיקסמן וגיל (ולפעמים גם אמיליה וטלית) על הישרדות מיקרונזיה ועל הציפיות להישרדות גאבון, אבל למרות שאנחנו מתיימרים לא לשנות את הפורמט, הרי ברור שהלבישו את אותה האדרת לגברת אחרת, ודי מכוערת.

ממ..לא אמרתי שאתם רעים!!

בעצם כן..חעחע סתאאם אתם פשוט לא שרוטים..ואם כן עוד לא הוכחתם.. יאלללה תוכיחו!!! תספרו על עצמכם קצת..(חוץ מיזה שאתם פליטי שבט טאיינו וג'יבארו)

אוףףףף

ולוץ מזה לא הכנת לי משהו לאכול!! הייתי צריך להכין לבד ואני הכי גרוע בעולם!! כל מה שאני מכין נשרף לי ... אתמול הכנתי סלט והוא נשרף:p

למעלה