היי חברה!!!אני צריך יעוץ..

flashboy

New member
היי חברה!!!אני צריך יעוץ..

אני בן 25 ומאז שהייתי ילד רציתי להתאמן באחת מאומנויות הלחימה אבל לא יצא.. במהלך השנים עסקתי בענפי ספורט שונים שבהם הצטיינתי אך ליבי מושך לשם,לאומנות הלחימה!!! בקיצור אני מעוניין להתחיל וללמוד קונג פו אבל מאוד חשוב לי שזה יהיה רציני ביותר ולא סתם תחביב! אשמח אם תוכלו לעזור לי בבחירת המקום,המכון,המורה והסגנון בהתחשב בעובדה שאני גר בפ``ת ושוב אני מתעניין במקום רציני!!! מבקש את עזרתכם, flashboy

untitled

New member
למה דווקא קונג פו

ממה באה דעתך ללמוד דווקא קונג פו ולא דווקא קארטה או ג`ודו? עם זה בגלל סרטים של ברוס לי, אז הסיבה שלך היא מספיק טובה. בפ``ת (אני גר שם) לא ידוע לי על מקום רציני ללימוד קונג פו, אבל דווקא בניגוד לערים אחרות יש בה יחסית הרבה מכוני קארטה.

flashboy

New member
העינין הוא

שאני מחפש אומנות לחימה אשר מייחסת חשיבות מרובה גם לנושא הרוחני שבעינין ולא רק לטכניקה.... איני יודע אם גם בקארטה זה כך אבל אם כן אשמח אם תוכל להמליץ לי על מכון מקצועי ואמין ותודה על העזרה!!! flash

untitled

New member
כל אומנות מייחסת

חשיבות זו או אחרת לרוח. מקום רציני נשריש את זה בתוכך יותר טוב. רוח, זה דבר מופשט, קשה להתייחס אליו, בניגוד לכוח פיזי. אין לך תרגילי כוח כדוגמת כפיפות בטן או שכיבות שמיכה לשיפור הרוח. הרוח מתחזקת תוך כדי אימון. אתה בעצמך תרגיש את זה אחרי שתתאמן תקופה, תראה איך ראיית העולם שלך משתנה קצת, איך אתה מסתכל על דברים טיפה אחרת. אתה עובד על טכניקות של חישול וחיזוק הגוף בהתחלה, אבל רק ברמות גבוהות מאד אחרי זמן ממושך ביותר אתה מתחיל להתייחס ישירות לרוח. גם ביוגה, שהיא בעיקרון הדבר שהכי מתייחס לרוח, (שמטרת הסופית היא לשלוט ברוח, שהרוח לא תשלוט בך, ויש לי קצת רקע ביוגה) אתה עובד על הגוף, בכדי שתוכל ברמות גבוהות להגיע לרוח. אני מתאמן כבר 7 שנים במכון מאד רציני, אצל אחד מבכירי המורים בארץ (שהוא אחד השופטים והחברים הבכירים בהתאחדות, ויש לו רקורד) ואני יכול לתת לך דוגמא. כשהתחלתי הייתי ממש חסר ביטחון, והיום יש לי המון ביטחון. היום, דווקא כשאני יודע להילחם, אני יודע את החשיבות של הימנעות מקרב. ויש עוד המון המון דוגמאות. אל תצפה ישר לעבודה על רוח, זה דבר שאתה צריך להתחיל ברגע שיהיו לך הכלים. אתה מעצב את הרוח שלך לא אחרים. אתה אחרי אימון ממושך תקבל אותם. אני ממליץ לך ללכת לאימון ניסיון איפה שאני מתאמן. זה נמצא ברחוב זבוטינסקי פינת קרול, בבניין ``בני ברית``. ופתוח כל יום חוץ משלישי ושישי (וכמובן שבת) וזהו, תבוא תנסה, וראה אם מתאים לך.

untitled

New member
דרך אגב

אם אתה רוצה ליצור קשר עם הסנסאי שלי ישירות אז חייג אליו קוראים לו שוב, חיים בכר והסלולרי שלו: 052-470016

flashboy

New member
תודה אחי...

ממש תודה על העזרה,אני חדש בתחום ואפילו בעיר...אז אני אקח את המלצתך ואגיע לאימון ראשון בתחילת החודש הבא, אז ניפגש כבר שם מעריך, flash

resputin

New member
קונג פו? בחירה מעולה

אמרת שאתה גר בפ``ת, אש אני מניח שאתה יודע איפה זה הקניון הגדול, שנמצא ליד בית החולים בלינסון, מול בלינסון יש מעיין סופרמרקט, מעליו(יש צמוד לזה מדרגות לקומה שניה) יש מעיין אולם אימונים שמרכז דונג פו, קראטה נדמה לי (וגם ג`ודו וכל מיני אחרים). שמע זה עולה בסביבות ה400 ~ או 350 לחודש בקבוצה, מקווה שיש למבוגרים, במקרה של אימונים פרטיים ברר במקום, אנסה למצוא לך מספר טלפון של הסנסאיי שם

אסף2

New member
יש קונג פו

אחי בפתח תיקווה יש קונג פו ועוד איך יש לך כמו שנאמר את ירון ביניימיני ליד בלינסון, יש לך את גמל שלמה דרומי (לונג טונ פאי) בבית הפועל(איפה שאני מיתאמן דרך אגב) יש לך גם עגור לבן(לא זוכר איפה) יש יש קונג פו תעשה סבב קטן בעיר תתרשם מה מתאים לך הכי הרבה ויאלה לעבודה!! :)

למעלה