היי כפרות שלי.

היי כפרות שלי.

אתם קולטים שממש כעת נכנסתי הביתה???????????? עכשיו אתם יכולים להבין איך סדר היום שלי.... מכה!!! מאיה... אני מחר בבוקר בבית, תרימי פון כשתקומי. אני מחר בלי נייד כי שלי נופץ [על ידי כמובן ובכוונה תחילה, ככה שמחר הוא יוחלף]. אני בבית אז דברי איתי מתי שתקומי [אה.. כבר כתבתי את זה... איזה סטלנית אני]. טוב, בקשר למפגש, בא לי על מפגש בסבבה כזה, אולי בבורגר ראנץ' או משהו... תעלו הצעות ונראה לי אחלה שכולנו נעביר כמה שעות יחד בסתלבט. תגידו מתי בא לכם ויאללה... בלי לחפור יותר מדי. עומרי, בוא למפגש ואני אביא את הקטלוגים איתי. קיצר... תתקשרו, או תכתבו ודברו איתי. יאללה... הלכתי לישון, כי אני כבר מדברת אידיש. אם יש שגיאות הקלדה, זה בגלל שאני בקושי רואה בעיניים. לילה טובבבבבבבבבבבבבב

חנוש124

New member
בוקר טוב =]

אתמול הייתי בכוכב נולד היה הכי כיף שבעולםםם!!! מה איתכם ? איך החופש ? עוד מעט נגמר.....

לילו BD

New member
בוקר טוב = )

הרעיון של המפגש אחלה .. ארי דברי איתי בקשר לרעיון של האלבום ! יום טובב - רק בשורות טובות .

לילו BD

New member
בוקר טוב = )

הרעיון של המפגש אחלה .. צריך רק לקבוע תאריך :) ארי דברי איתי על האלבום יום מלא בשורות טובות - אמן !

היי../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif

לכי לישון, ותחזרי כשתדברי עברית.
או אנגלית, ספרדית, ערבית אל תבני עליי... אני אבין בכל זאת
המפגש יהיה בעזריאלי נכון?

המפגש יהיה בבורגר ראנץ' ומשם נמשיך לאן שנרצה.

זה לא בגלל ששם יותר טעים.... פשוט זה מקום סגור ונוח. מקדונלדס פתוח ועם מיליון דוכני אוכל נוספים....

../images/Emo60.gifלמה לא בארומה?../images/Emo3.gif

מתה על המקום הזה
אגב,מחר אני בעזריאלי..אז אם יוצא למישהו ללכת לשם תגידו לי:)

OoO gali OoO

New member
../images/Emo145.gif../images/Emo126.gifאני אשמח להפגש!../images/Emo9.gif

מתי המפגש?

למעלה