היי לכולם!!!

«שרוני»

New member
היי לכולם!!!

כפי שאתם ראיתם... קולומביאנית כתבה לנו בפורום קטנטנות שיש פורום ספרדית וישר רצתי לכאן... וכתבתי את ההודעה הראשונה בפורום! איזה כבוד *חיוך* טוב נגיע ישר לעניין!!! בואו אני אגיד לכם עליי.. ונעשה שרשור של: מי אתם! שם: שרון כינויים: שרוני (תקראו לי שרוני... לא יודעת למה אבל אני בד"כ לא עונה לשם שרון... בעעע) אממ תאריך לידה: 12.12.88 גיל- 13 וחצי ולא עולה לי לראש כרגע מה עוד לכתוב. חחחח איזה מפגרת אני! בכל זאת אני אכתוב בספרדית את הת.ז שלי ותגידו לי אם אני אומרת נכון (אני רואה קטנטנות מהעונה הראשונה ואני יודעת קצת ספרדית!) el nombre- Sharon la mella denomina: sharoni la fecha del nacimiento- 12.12.88 la edad: trece y una mitad אה! ואפשר שהאייקון שלי יהיה
ביי!!!
שרוני
נ.ב-Te amo felipe colombo!!!

Hurakano

New member
hehehe

mella ? מה רצית להגיד ? את יודעת מה זה mella ? mella זה "פגיעה בכבוד"... denomina ? ממממ... יעני "כינוי" ? עדיף שתגידי alias או apodo . לגבי הגיל - 13 וחצי - tengo trece an(i)os y medio או קיי ? ככה יותר טוב :) Hurakano

yonini

New member
תיכנסי....

במחשב שלך להתחל-הגדרות-לוח בקרה-keyboard ולמעלה תהיה כרטיסייה בשם Language תלחצי על Add ותחפשי Spanish spain או Spanish argentina או קולומביה או מה שתרצי. זה ייתן לך את התמיכה בספרדית ותוכלי לכתוב Ñ-ñ

איליה.

New member
יותר פשוט, בלי להתקין תמיכה בספרדית

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=439&msgid=3862868

למעלה